Dodaj do ulubionych

AFERA SALEZJAŃSKA

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.03.02, 21:48
no i co powiecie o tym?
salezjanie mają przekichane co.... wypowioedzcie sie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka