Gość: INKWIZYC IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.03.02, 21:48 no i co powiecie o tym? salezjanie mają przekichane co.... wypowioedzcie sie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj