Gość: rimbaud
IP: *.ssp.dialog.net.pl
22.01.09, 12:26
Witam!
Jeśli ktoś już kupił mieszkanie na Brochowie proszę o wszelkie
informacje na temat dewelopera, ceny mkw, okolicy, dojazdu do
centrum itp.
Wszelkie wskazówki i porady mile widziane
Pozdrawiam!