Dodaj do ulubionych

Nowy Brochów-Promex kto już kupił?

IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.09, 12:26
Witam!

Jeśli ktoś już kupił mieszkanie na Brochowie proszę o wszelkie
informacje na temat dewelopera, ceny mkw, okolicy, dojazdu do
centrum itp.
Wszelkie wskazówki i porady mile widziane

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: rimbaud Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.01.09, 08:21
      Nikt nic nie wie na temat tej inwestycji???
      • Gość: Groch Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 11:05
        Ja wiem, że tam życia nie widać. Poza oczywiście biurem sprzedaży na
        parterze, gdzie zawsze ktoś siedzi. Już dawno tam ludzie powinni
        wykańczać mieszkania, a jednak nic się nie dzieje. Moze nic nie
        sprzedali? Sam kupiłem mieszkanie od Desconta, kilkanaście metrów w
        stronę parku. Dwa etapy już oddane, chyba 8 budynków. W połowie już
        ludzie mieszkanją, a drugą połowę wykańczają. A obie inwestycje
        budowano - sprzedawano w tym samym czasie.
        • Gość: rimbaud Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.01.09, 12:37
          Gdzieś czytałam, że ta inwestycja była ukończona pod koniec lata,więc myślałam,
          że ludzie już tam mieszkają.Podejrzana sprawa.Chyba będę musiała się tam wybrać
          osobiście i zobaczyć co jest grane.
          • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 29.01.09, 15:18
            Byłeś? Sprawdziłeś. I jakie wrażenia?
            Ja widziałem w trzech mieszkaniach że ludzie pracują. Wykańczają
            mieszkania
      • Gość: jasna Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.nordeabank.pl 23.06.09, 12:04
        witam, ja wiem wszystko na temat tej inwestycji... Jestem doradcą
        kredytowym w Nordea Bank i niedawno przeszłam miesięczny proces
        akceptacji tego dewelopera. Jeżeli ktoś jest zainteresowany kredytem
        i chce kupić mieszkanie na centralnej 19 to zapraszam serdecznie na
        Hallera do CH Borek.
    • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 29.01.09, 15:53
      Kupiłem wraz z żoną mieszkanie w promexie

      Dokonaliśmy odbioru technicznego mieszkania w obecności inspektora
      nadzoru z ramienia wykonawcy, dostaliśmy klucze i wykańczamy
      mieszkanie. Ogrzewanie funkcjonuje, w kranach jest woda, działa
      kanalizacja, korzystamy na razie z prądu budowlanego. Na 9 lutego
      planowane jest przyłączenie do miejskiej sieci energetycznej. W tym
      momencie Inspektor Nadzoru Budowlanego może podpisać zgodę na
      użytkowanie obiektu a developer może wystąpić o wydzielenie mieszkań.
      Czy bedzie dotrzymany ten termin - nie wiem ale zalezy mi na szybkim
      wprowadzeniu się.
      Z brochowa jeżdże samochodem prywatnym ale wiem że funkcjonują
      autobusy 125 i 133.
      pozdrawiam
      J
      • Gość: ja Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 30.01.09, 15:20
        Trzeba uważać na duże ilości samochodów nauki jazdy które upodobały
        sobie brochów na teren nauki. Pozytywne jest to że obniżają średnią
        prędkość na ulicach negatywne jest to że czasami człowiek jak się
        spieszy to taka elka potrafi nieźle zablokować jazdę.
        Część osiedla ma skrzyżowania z pierwszeństwem prawej ręki i nieraz
        można się zdziwić na skrzyżowaniu.
      • Gość: aililr Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 17:42
        witam
        zastanawiam się nad kupnem mieszkania ale obawiam się kryzysu nie
        wiecie czy zPromexem mozna negocjować ceny tak żeby 320000 za 60
        m2???
        • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 17.02.09, 09:19
          1. Jak już wcześniej napisałem wszelkie rozmowy nalezy prowadzić z
          Panią Renatą z biura sprzedaży na Brochowie a następnie z Hiszpanem
          z Biura Zarządu z Warszawy. Czy kwota 320 000 przejdzie to nie wiem
          ale myśle że developer ostatnio stał się bardziej elastyczny.
          2. Na budynku doszło do odbioru instalacji elektrycznej oraz
          zaplombowania przyłaczy pod liczniki. Można zgłaszać się do Energii
          Gigawat celem podpisania umowy na założenie licznika oraz dostawy
          prądu. Nalezy przy sobie mieć zaswiadczenie z KMW Residential że
          jest się włascicielem mieszkania oraz odbiór techniczny mieszkania
          oraz musi pojawić sie właściciel/ele mieszkania w biurze Energii.
          Ważne żeby na zaświadczeniu było wyrażnie napisane jakiego
          mieszkania dotyczy umowa ( oprócz numeracji stosowanej przez
          developera musi też być numer docelowy mieszkania np. Centralna
          19/36)
          Pozdrawiam
          • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 17.02.09, 12:45
            Dzisiaj budynek przy Centralnej 19 został przyłaczony do sieci
            enrgetycznej na osiedlu. można wystepować do energii o założenie
            liczników.
            wszystkie warunki techniczne uzytkowania budynku zostały spełnione.
            teraz trzeba czekać na pozwolenie na uzytkowanie wydane przez
            powiatowego inspektora nadzoru budowlanego
    • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 02.02.09, 09:58
      Witam
      Doszło do zmiany na stanowisku dyr ds sprzedaży. Pani M.P która
      zajmowała się w Warszawie sprzedażą odeszła z firmy Promex.
      Sprzedażą na terenie Wrocławia zajmuje się teraz Pani Renata z biura
      sprzedaży na Brochowie ( z większym zaangażowaniem ) ale wszystkie
      decyzje zatwierdza Hiszpan z biura zarządu w Warszawie. Do korekty
      doszło też jeżeli chodzi o ceny mieszkań (www.tabelaofert.pl).
      Pozdrawiam
      • 8y Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 17.02.09, 14:30
        Bylem i ogladalem to z bliska. Wg mnie arch nawet ok. Okolica- kazdy wie. Widok
        marny. Wg mnie troche kiepska, sa lepsze miejsca.
      • Gość: l Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.lanet.net.pl 17.02.09, 18:29
        jak oni licze ceny za te mieszkania , w tabeliofert cena 5kzl za metr 50m2 a
        cena mieszkania 305kzl ?
    • Gość: ed Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.centertel.pl 17.02.09, 16:18
      Sprzedaje mieszkanie na brochowie obok (Plac Mongolski).
      Bardzo przytulne,dwu pokojowe,30mkw.
      Tel.508 573 508
      • 8y Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 17.02.09, 20:35
        30m 2 pokoje- sorry
    • Gość: Tomasz Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 20.02.09, 23:40
      Jestem pod wrażaniem jeżeli chodzi o wysoki standard wykonania ale
      niepokojące jest to, że właściciel budynku ma problemy z
      ogrzewaniem, już dwa razy były awarie a mają podobno własną gazową
      kotłownię. W dodatku nie ma jeszcze prądu, awaria instalacji.
      Rozmawiałem dziś z przedstawicielem właściciela, który tłumaczył, że
      brak ogrzewania jest zwiany z prądem. Szczerze powiedziawszy nie
      rozumiem o co chodzi, tłumaczył bardzo enigmatycznie.

      Pozdrawiam
      Tomasz
      • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 23.02.09, 09:31
        Jako osoba która kupiła tam mieszkanie odpowiadam.
        Osiedle ma własny piec zasilany gazem, ale sterowanie tego pieca
        jest elektryczne. Każda awaria prądu powoduje więc wyłaczenie pieca.
        Do tej pory piec był na prądzie budowlanym gdzie często dochodziło
        do zaników napięcia - każdy taki zanik powodował wyłaczenie pieca i
        potrzebę załaczenia go na nowo. Od tygodnia osiedle jest przyłaczone
        do energetycznej sieci miejskiej, piec wraz klatką ma odrębne
        bezpieczniki i zsilanie jest stabilne. Jednocześnie Kierownik Budowy
        wyłaczył prąd budowlany i osoby które do tej pory wyposażały
        mieszkanie na pradzie budowlanym zostały pozbawione tego prądu.
        Ponieważ założenie indywidualnych lilczników trwa dwa tygodnie w
        Energii fachowcy pracujacy na prywatnych mieszkaniach postanowili
        prąd ciągnąć za pomocą złodziejki z klatki schodowej ( tak się
        domyślam) spowodowali przeciążenie sieci i wyłaczenie pieca ( prąd
        był brany z klatki która jest zasilana wspólnie z piecem).
        Wyłaczenie pieca nie wynikają z jego awaryjności tylko z
        nieprawidłowej eksploatacji sieci elektrycznej
        Pozdrawiam
        • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 27.02.09, 11:19
          Informuje wszytstkich zainteresowanych że Energiia Pro Gigawat
          rozpoczęła montaż indywidualnych liczników energii dla
          poszczególnych mieszkań. Oczywiści osoby zainteresowane musza
          najpierw pofatygowac sie do biura Energii ale mogę stwierdzić że
          dotrzymują terminu - mieli dzisiaj być i byli i założyli mi licznik.
          Pozdrawiam
          • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 06.03.09, 13:44
            Informuje wszystkich zainteresowanych że nasz budynek uzyskał
            pozwolenie na użytkowanie. Z niemałym poslizgiem ale we wtorek nasz
            inspektor nadzoru złozy wniosek o wydzielenie mieszkań. Ciekawe ile
            to będzie trwać?
            • Gość: karolek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 14:20
              Mi się wydaje, ze nikt poza Tobą nie jest zainteresowany.
              Sam sobie ten wątek prowadzisz...
              • jarekhania Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 06.03.09, 15:38
                Więc po co go czytasz jak nie jesteś zainteresowany karolku
            • Gość: anna_maria Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 27.03.09, 11:24
              Kiedy będzie można podpisywać akty notarialne?
              Bardzo proszę osoby zamieszkałe na Centralnej o informację, jak
              tylko będzie uruchomiona procedura podpisywania aktów u notariusza.
              Z góry dziękuję.
              • lila1006 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 27.03.09, 19:09
                Ja również chciałabym się tego dowiedzieć jestem zainteresowana tą inwestycją.
                Wiesz może co z zarządcą, jak wyglądają w tej chwili opłaty mieszkańców którzy
                zakupili mieszkanka rozumiem że czynszu nie ma,czy będzie to później jakoś
                regulowane??Mieszkańcy promexu na Centralnej proszę o odpowiedzi..
        • Gość: Tomasz Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 24.03.09, 21:58

          Ciekawe...
          Czyli każdy spadek napięcia lub awaria w dostawie energii będzie
          powodowała, że w mieszkaniach będzie zimno? Tragedia.
          • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 25.03.09, 12:11
            Tomaszu.Przecież każdy piec czy to olejowy czy gazowy jest sterowany
            poprzez automatykę zasilaną energia elektryczną. Więc jeżeli tego
            napięcia nie będzie ( bo będzie awaria sieci zasilajacej ) to i piec
            nie będzie działał.
            Kup sobie piec węglowy (lub na drewno, trociny, itp) ładowany
            ręcznie to będziesz miał ciepło jak sobie szuflą sypniesz węgla.
            Albo podłacz sie do sieci miejskiej.
            I nie będzie tragedii.
            • Gość: Tomasz Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 25.03.09, 13:02
              Bardzo dowcipny jestes miły Gosciu proponując mi piec węglowy, ale
              miałem na myśli zabezpieczenie przed spadkami napięcia.
              • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 25.03.09, 15:56
                Tomaszu. Zabezpieczenie przed spadkiem napięć możesz zainstalować w
                swoim komputerze które pozwoli zapisac Ci zadania nad którymi
                pracujesz. nawet jeżeli istnieje takie urządzenie to zabezpieczy
                piec na ile -15 min, pół godziny, godzinę.
                Co dalej - długotrwała awaria i tak spowoduje wyłaczenie pieca.
                Przepraszam za węgiel.
          • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 26.03.09, 15:48
            no i muszę Cię Tomaszu przeprosić za swoje złośliwości pod Twoim
            adresem. po konsultacji z energetykiem zarządzającym kotłownią w
            mojej firmie dowiedziałem się że jak najbardziej stosuje sie UPS do
            zabezpieczania sterowania piecem przed zanikami napięcia. powiem
            więcej trafiłem w internecie na ofertę UPS który może współpracować
            z samochodowym akumulatorem ( lub baterią 3 akumulatorów) która
            potrafi podtrzymac sterowanie przez ponad 12h (dla zainteresowanych
            www.ever.com.pl)
            więc jeszcze raz sorki
    • lila1006 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 14.03.09, 21:34
      Mam pytanie do mieszkańców którzy już kupili od tej firmy mieszkanko na
      Brochowie.Mianowicie jak wygląda sprawa czynszu,czy wiadomo ile będzie wynosił?Z
      tego co wiem to nie ma jeszcze zarządcy jak to później będzie regulowane??Ile
      wynoszą was teraz mniej więcej opłaty?Czy jakieś macie zastrzeżenia do
      dewelopera i mieszkań??Z góry dzięki za info...
      • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 16.03.09, 08:40
        jest pozwolenie na użytkowanie - lokale mieszkalne są w trakcie
        wydzielenia ( podobno trwa to dwa tygodnie) więc dopiero na początku
        kwietnia osoby które kupiły będa mogły podpisać umowy notarialne. W
        tym momencie developer podpisze ( najprawdopodobnie) umowę z
        zarządcą. Dopiero wtedy bedziemy wiedzieć jaki sa czynsze.
        uwaga o developera że się slimaczy i jest taki trochę rozlazły.
        Co do mieszkań to proponuje wynajęcie fachowaca do jego sprawdzenia.
      • za-ciekawiona Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 05.04.09, 17:02
        Niestety wysokości czynszu jeszcze nie znamy :-(. Aktualnie płacę
        jedynie za energie elektryczną i odkładam pieniążki na poczet
        czynszu. Dopóki nie będzie zarządcy nie bedziemy wnosić opłat. Do
        dewelopera mam zastrzeżenie właśnie o to, że nie ustanowił zarządcy.
        Poza tym ok. Do jakości mieszkania zastrzeżeń nie mam. Jestem bardzo
        zadowolona. Cisza, spokój, teren ogrodzony. Dzieciaki korzystają z
        placu zabaw, sporo roślinności, jak sie wszysko zazieleni będzie
        naprawdę ładnie. Sąsiedzi mili. Miałam opory przed mieszkaniem na
        Brochowie, na razie po miesiącu mieszkania nie żałuje i mam
        nadzieję, że nie będę załowała w przyszłosci :-)
        • lila1006 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 05.04.09, 18:31
          Witam,czynszu nie ma bo brak zarządcy a czy w umowie jest coś na ten temat,tzn
          czy jest mowa o uregulowaniu czynszu po wybraniu zarządcy??Czy wiadomo kiedy
          będziecie podpisywać już akt notarialny??Zastanawiam się jak to będzie później z
          tym zaległym czynszem..?
          • Gość: za-ciekawiona Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.centertel.pl 06.04.09, 16:15

            w umowie jest mowa o tym, że z chwila odbioru mieszkania nabywca
            zobowiązany jest do ponoszenia kosztów związanych z jego
            eksploatacją, a w szczególności kosztów związanych z c.o., wodą,
            energią elektryczną, a takze innych kosztów związanych z utrzymaniem
            nieruchomości wspólnej... Nabywca wyraża zgodę na zawarcie przez
            sprzedającego umowy z zarządcą nieruchomości i na ponoszenie kosztów
            usług zarzadcy. Na chwilę obecną zarządcy nie ma, wiec i kosztów
            usług zarzadcy też nie. Natomiast za media będziemy płacić wg
            zużycia.
            Wg umowy akt notarialny ma być podpisany najpóźniej do 15 czerwca.
            Jak będzie wydzielenie to będziemy naciskać dewelopera na podpisanie
            aktu notarialnego wcześniej.
    • Gość: wb Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 25.03.09, 13:12
      Zainteresowanie kupnem mieszkania w bloku przy Centralnej może
      dlatego jest zerowe, bo otoczenie odstrasza potencjalnych nabywców.
      Działka od ulicy Centralnej zawalona jest gruzem, betonem i workami
      ze śmieciami. Kto chciałby mieć pod oknami taki syf????
      Jesli developer nie zawalczy o uporządkowanie tego terenu, to nikt
      nie kupi mieszkania chocby było ze złota.
      • dyzia794 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 25.03.09, 15:10
        Bynajmniej nie jestem mieszkańcem tego osiedla (mieszkam w okolicy ołtaszyna),
        ale tak sobie pomyślałam, ze chyba gorszej okolicy niż właśnie ołtaszyn nie ma,
        a ludzie kupowali i kupują tu mieszkania za horendalne sumy:)Brochów jest
        naprawdę ładny i spokojny w porównaniu z ołtaszynem.
      • Gość: WB Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 12.05.09, 22:20
        NIE BĘDZIE AKTÓW NOTARIALNYCH W NAJBLIŻSZYM CZASIE.
        Z informacji uzyskanych w biurze wynika, że problem dotyczy dwóch
        działek należących do dewelopera. Promex składając wniosek do urzędu
        wskazał tylko jedną działkę. W związku z tym zapomnijcie o aktach
        notarialnych.
        Pozostaje pytanie: czy problem dotyczy tylko tych działek?
        • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 13.05.09, 14:49
          Może sprzedaż mieszkań (wraz z formalnościami) powierzyć komuś
          kompetentnemu np: sprzedawcy pizzy lub gyrosa skoro nikt
          z ,,fachowców" nie daje sobie rady.
          Od dwóch lat nikt u developera nie zorientował się że inwestycja
          została postawiona na dwóch odrebnych działkach które nalezy scalić -
          nawet jezeli są własnością developera
          brawo
        • Gość: alil2509 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 20:10
          Witam
          prosze czy możecie wytłumaczyć jakie konsekwencje prawne ma to , że
          blok stoi na dwóch działkach i jaki wpływ to ma na akt notarialny.
          co z osabami które juz zapłaciły za mieszkanie - nie jest ich - a
          kredyt płacą

          • Gość: wb Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 25.05.09, 09:44
            Może ktoś z kompetentnych pracowników Promexu odpowiedziałby na
            nasze wątpliowści?
            Nie wierzę, żeby nie czytali forum na swój temat.

            Jak to jest z działką (czytaj działkami)???
          • Gość: Ara Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.chello.pl 27.05.09, 11:57
            najlepiej w tej sytuacji udac sie do sprzedawcy pizzy lub gyrosa,
            oni na pewno sa na tyle kompetentni, ze wiedza takie rzeczy :)
            • Gość: alil2509 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 22:36
              jestem troche przestraszona ! mamy na dniach podpisac kredyt i
              przelać kase a tu taki babok !
              co zrobić!!!
              • Gość: sprzedawca gyrosa Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 28.05.09, 08:22
                Witam
                Wejdź na stronę
                www.infor.pl/temat-dnia-prawo/68949,Jak-polaczyc-ze-soba-
                dzialki-w-jednej-ksiedze-wieczystej.html
                i sie zapoznaj. Ile trwa załatwianie spraw w Wydziale Ksiąg
                Wieczystych we Wrocławiu to temat na osobny wątek.
                Pozdr.









                • Gość: goooo Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.09, 17:13

                  macie już jakieś info co do postępów dotyczących łączenia ksiąg?
                  kiedy będą podpisywane akty notarialne
                  z góry dziękuje za każdą informacje
                  • Gość: feel Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 89.174.38.* 15.06.09, 13:27
                    dzwoniłem do Warszawy i wiecie ile czynsz wynosi - nie 5 zł jak
                    informuje Pani Renata, tylko 7 zł za 1 m2!!! niby 2 zł - ale na 50
                    m2 to już różnica 100 zł. Masakra, według mnie to jest za drogo.
                    Akty notarialne na szczęście prawdopodobnie będą szybciej - i
                    wyrobią się z nimi do końca czerwca 2009.
                    • Gość: Siechniczanin Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 79.110.194.* 16.06.09, 08:59
                      ja na nowym osiedlu w Siechnicach płacę 4pln/m2 w tym ogrzewanie miejskie i
                      utrzymanie budynku i terenów wokół etc ;)
                      • rk-12 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 30.06.09, 23:48
                        Trochę sobie cenią m2 mieszkania na Centralnej i jeszcze do tego tak wygórowany czynsz!!!Chyba jeden z najdroższych we Wrocku, mam na myślę oczywiście mieszkania dla zwykłych śmiertelników. Czy coś się zmieniło z wpisami do ksiąg wieczystych???
                        Pozdrawiam wszystkich mieszkańców i sympatyków Centralnej 19 :)
                        • Gość: nowy Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 20:22
                          Witajcie
                          jestem Nowy na tym forum własnie ogladałem mieszkania caaałkiem
                          fajne.
                          ALE pani z działu sprzedazy nadaje się tylko do zwolnienia!!!!!
                          niekompetentna panna, powtarzam niekompetentna panna nic dziwnego,ze
                          deweloper ma tak mało sprzedanych mieszkań- dział sprzedazy Wrocław
                          poniżej krytyki.
                          ktoś powinien poinformować o tym fakcie właściciela HISZPANA który
                          nie jest świadomy jakich ludzi zatrudnia
                          pozdrawiam Wszystkich oprócz pani z działu sprzedaży która to też
                          pewnie przeczyta
                          • Gość: alilr Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.09, 20:00
                            witaj
                            własnie z mężem kupiliśmy tam mieszkanie i nie jest tak tragicznie!!
                            na współprace -do tej pory - nie narzekamy
                            a co do mieszkania ta mam nadzieje że była to dobra decyzja - mi sie
                            tam podoba
                            • Gość: ZZ Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 10.07.09, 16:22
                              Promex zaczyna już zbierać dane do aktów notarialnych. W końcu!!!
                        • Gość: ZZ Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.acn.waw.pl 11.07.09, 20:33
                          sympatyków? za mocno powiedziane...
                          dopóki nie będzie aktów notarialnych, niestety będziemy narzekać
                          ale coś drgnęło w sprawie...
                          działki scalone, więc mamy wszyscy nadzieję na zakończenie tej jakby
                          nie było półrocznej farsy
                          • lila1006 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 05.08.09, 17:23
                            Witam mam pytanko do mieszkańców osiedla czy posiadacie już akt notarialny?? Czy
                            macie jakieś zastrzeżenia do developera? Byłam zainteresowana tą inwestycją ale
                            odpuściłam i dalej jestem na etapie poszukiwań:(
                            • Gość: gosc Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 07.08.09, 15:34
                              Akty notarialne już są.
                              • Gość: esteta Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 21.09.09, 08:29
                                No, akty notarialne już są.
                                Ale są też worki ze śmieciami zalegające na placu przed budynkiem.
                                Nadają kolorytu oraz specyficznego wystroju. Komponują się z
                                założeniami architekta.
                                Tak trzymać.
                                Chętnie kupie mieszkanie w takim otoczeniu.
                                Pozdrawiam
      • Gość: albercik Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.09, 14:46
        byłem tam, lokalizacja jako taka mi się podoba, smietnik
        zdecydowanie nie... Natomiast w biurze sprzedazy dowiedzialem sie ze
        deweloper chce to usunąc na swoj koszt bo nie moge dogadac sie z
        wlascicielem. zobaczymy kiedy to zrobi
    • Gość: julka Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.it-dev.pl 29.09.09, 08:39
      Witam, rozglądam się za mieszkaniem w tamtej okolicy. Czy ktoś wie, na ile developer skłonny jest do negocjacji? Chodzi mi o mieszkanie 55-65 metrowe.
      • Gość: Tyfusek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.10.09, 14:25
        Cześć. Właśnie kupiłam mieszkanie. Rzeczywiście worki ze śmieciami nadal leżą.
        Mało miły widok, ale za to dojazd z i do miasta bez horendalnych korków. Inne
        mieszkania, które oglądałam miały podstawową wadę - wyjazd lub powrót
        przypominał horror. Poza tym mam śliczny garaż, a inni za tą samą cenę oferowali
        parking a'la Pasaż Grunwaldzki. Na jazdę ekstremalną po powrocie z pracy to ja
        już za stara. No i komórka - duża, przestronna. U innych albo nie było, albo
        taka, że ja robiłam w niej tłok. No specjalnie chuda nie jestem, ale bez
        przesady rower też chciałabym w niej trzymać.
        Otoczenie jak otoczenie - cisza, spokój, niezłe komunikacyjne plany
        zagospodarowania.
        Co do ceny możesz próbować, ale więcej niż 5% nie zbijesz.
        • Gość: kasiula Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 81.219.236.* 03.10.09, 19:32
          No dobra, ale Ty piszesz tylko o garażu i komórce....
          A mieszkanie?
          Jest w zestawie?
          Jak z wykonaniem?
          • Gość: Tyfusek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.09, 08:15
            A dlaczego jestem taka zadowolona/;) Pewnie, że garaż i komórka w pakiecie.
            Inspektor nadzoru z którym odbierałam był zadowolony, mówił że wykonanie
            solidne. Znalazł w gruncie rzeczy mało nieistotnych usterek (jak w każdym nowym
            bloku). Na spokojnie z działem technicznym Promex-u załatwiasz. Na razie są
            bardzo słowni. Mam różne fanaberie (podobno pierwsza), są oczywiście zdziwieni,
            ale bez dyskusji o ile to możliwe technicznie robią. A mieszkanko jasne, ciepłe
            i sprawia wrażenie przestronnego.
            • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 05.10.09, 15:10
              Cześć
              A internet, telewizje z kabla oraz telefon stacjonarny masz?
              Słyszałem że w mieszkaniach są wyjścia ( kontakty) ale sieć została
              poprowadzona nieprawidłowo w samym budynku ( brak połaczenia między
              klatkami)
              A podobno TP SA nie ołaca sie poprowadzić linii do budynku z budynku
              obok. A na Brochowie podobno sieć ma tylko TP SA
              Pozdrawiam
              • Gość: roger Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.centertel.pl 01.11.09, 10:08
                Cześć
                to jak jest z tym internetem? telefonem? telewizją?
                lokalizacja jest dla nas odpowiednia ale jeżeli sa problemy z tak
                podstawową usługą to ja dziekuje
                czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja - zostały doprowadzone
                sygnały czy nie
                nie zdecydujemy się na kupno jezeli nie będzie jasno powiedziane -
                jest sygnał z kabla, czy nie ma
                • Gość: Tyfusek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.11.09, 12:57
                  Pojęcia nie mam. W komórce mam tyle darmowych, że nie wygaduję. Do tego internet
                  bezprzewodowy. No, ale może jak już wszystko ogarnę to się zainteresuje na
                  przyszłość.
                  • Gość: roger Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 195.116.249.* 02.11.09, 08:30
                    Ok. Telefon stacjonarny mozna sobie darować.
                    Ale łacze internetowe bezprzewodowe ma ograniczenia w przesyle
                    danych - standardowe oferty to od 1 GB do 7 GB przesyłu danych -
                    smieszne ilości. Zresztą po co instalowano gniazdka w mieszkaniach -
                    na pokaz czy dla zmyłki.
                    • Gość: janek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.09, 14:42
                      na stronie www.nowybrochow.pl znalazlem zakladke informacje dla
                      mieszkancow, byl tam kontakt do zarządcy nieruchomosci. Rozmawiałem
                      z nimi nt internetu - zbierają w tej chwili oferte na uslugi.
                      Natomiast facet, ktory sie tym bezposrednio zajmuje jest na
                      urlopie :( Co do budynku robilem rozeznanie (a jestem z branzy
                      budowniczej) i moge stwierdzic, ze cala ta inwestycja jest bardzo
                      solidnie wykonana.
                      Pani w biurze sprzedazy zaprowadzila mnie do kilku lokali i jestem
                      b.pozytywnie zaskoczony
                      • Gość: alika Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.09, 21:44
                        witam
                        czy może są jakies informacje dot. internet- telewizja- telefon?
                        pytam się bo własnie jestem na etapie remontu mieszkania i
                        zastanawiam się czy jeszcze chwile się nie wstrzymać, gdyż boje się
                        czy nie będzie trzeba kuć scian pod powyższą instalacje.
                        pozdrawiam Wszystkich Mieszkańców naszego osiedla
                        • Gość: Adamo Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.09, 12:00
                          Witam,

                          Zastanawiam się dość mocno nad kupnem mieszkania na osiedlu Nowy Brochów. W
                          związku z tym mam pytania do osób, które już je kupiły albo mają informację na
                          ten temat:
                          1) ile trwało uzyskanie wpisu do księgi wieczystej,
                          2) jakie banki udzieliły wam kredytu (np. BZ WBK stwierdził, że nie zna
                          dewelopera i był już klops),
                          3) jaki jest w końcu czynsz (z informacji od dewelopera jest to około 4zł/m2 bez
                          mediów, czy to prawda?),
                          Będę wdzięczny za wszelkie inne informacje dotyczące tej inwestycji. Z góry
                          dziękuję:)
                          • Gość: gośź Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.09, 18:16
                            witam
                            ja mam kredyt w Deutche Bank i nić nie mówili o znajomości lub nie
                            znajomości dewelopera.
                            czynsz ok 400 zł za 69 m2 z garażem
                            a co do aktów to ja jeszcze czekam ale większość z Nas już posiada!
                            a tak po za wszystkimi uwagami- to śledze forum mieszkańców osiedla
                            Parkowego www.parkowe.wroclaw.pl/- problemy sa wszędzie!
                            Mam nadzieja, że jest to dobra moja inwestycja !!!
                            • Gość: Adamo Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.09, 10:15
                              Witam,

                              A co zawiera się w tym czynszu?. W pliku dostarczonym przez dewelopera
                              wyliczyłem iż czynsz za m2 wynosi: 2,23(Zaliczka na utrzymanie części wspólnej
                              nieruchomości )+ 0,20 (wywóz nieczystości stałych) + 0,70 (ogrzewanie opłata
                              stała). I dodatkowo na lokal:1,50 (konserwacja wideodomofonów) + 10,00
                              (cyrkulacja). Nie brałem pod uwagę zużycia wody, ścieków i ogrzewania bo to
                              zależy od rozmiarów mieszkania i indywidualnego zużycia. Sam czynsz natomiast
                              wydał mi się atrakcyjnie niski, tylko czy na pewno taki jest? Pozdrawiam
                              • Gość: ralil Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.09, 18:23
                                witajcie
                                czy sa jakieś informacje dotyczące korekty usterek które zostały
                                przedstawione zarządcy nieruchomości podczas zebrania?
                                co z internetem, piecem itp.
                          • Gość: Tyfusek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 156.17.100.* 26.11.09, 09:03
                            MetroBank bez problemu i szybko - 10 dni, Nordea (niecałe 3 tyg. do decyzji) i
                            Pekao SA - 7 dni do decyzji. Jeszcze możesz Bank Śląski (ING), ale oni dają
                            tylko na 80%, bez kosztów okołokredytowych.
                            Tak w ogóle podejdź do doradcy finansowego, ty z własnej kieszeni nie płacisz,
                            oferty dostaniesz, formalności załatwią za Ciebie (w przypadku Promexu jest ich
                            całkiem sporo) i szybko będziesz się cieszyć kredytem :)
                            • Gość: Adamo Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 19:19
                              Dlaczego w przypadku Promexu jest wiele formalności? Dobrze wiedzieć, że banki
                              nie robiły problemu, ja będę korzystał z innych.
                              Niepokoi mnie mała liczba sprzedanych mieszkań i przyczyny tego. Wiem że ludzie
                              alergicznie reagują na Brochów uznając iż to jakieś slamsy są, mam też poważne
                              zastrzeżenia co do obsługi klienta w Promexie. Co o tym sądzicie?
                              • Gość: Tyfusek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.11.09, 21:20
                                Sprawa dwóch działek i konieczność wyjaśnienia zapisów w księdze wieczystej,
                                kwestia numeracji lokali inna na planie, inna na umowie i inna w dokumentach
                                developera. Tylko Hiszpan jest do niektórych dokumentów upoważniony, a on bywa w
                                Polsce np. 1 x na miesiąc. Poza tym biuro mieści się w Warszawie,a Ty jesteś we
                                Wrocławiu. Dokumenty muszą byc podpisane przez osoby upoważnione (czytaj w
                                Warszawie). Niech Cię to nie zniechęca Mieszkanko warte zachodu.
                                • Gość: Adamo Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 62.87.128.* 28.11.09, 07:05
                                  Z tego co czytałem na forum kwestia dwóch działek zostało już
                                  wyjaśniona i nie powinna sprawiać problemu, czy też sprawia? I jakie
                                  to zapisy w KW wymagają wyjaśnień? Na numerację lokali zwrócę uwagę,
                                  dziękuję za info. Niepokoi mnie jednak ten długi czas załatwiania
                                  spraw. Czy to przypadkiem nie jest powodem małej ilości sprzedanych
                                  mieszkań.
                                • Gość: Adamo Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.09, 18:07
                                  Bardzo proszę o wyjaśnienie kwestii dwóch działek. Z wcześniejszych wpisów
                                  wywnioskowałem, że działki są scalone i kwestia nie będzie sprawiać już
                                  trudności. Czy tak jest naprawdę? Pozdrawiam
    • Gość: Aga Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 92.251.255.* 04.12.09, 15:46
      A ja mam pytanie z innej beczki,nie jestem z Wrocławia i nie byłam
      oglądać jeszcze mieszkań na Nowym Brochowie ale na mapie widać,iż
      jest to bardzo blisko kolei,czy hałas przejeżdżających pciągów nie
      jest problemem?
      • Gość: jarek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.centertel.pl 05.12.09, 23:44
        Działki sa scalone - mamy akty notarialne. czekamy na księgi
        wieczyste
        Czasami słysze pociąg - ale mi osobiscie nie przeszkadza
        pozdr
        • Gość: Aga Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 92.251.255.* 07.12.09, 12:30
          A jak tam z okolicą jest,dużo chyba jakichś starych kamienic,no i
          wogóle ile inwestycja jest oddalona od tych torów?Dzięki z góry za
          info.
          • Gość: Adamo Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.09, 20:42
            To już kwestia twojego gustu czy Ci się takie stare kamienice i ogólnie stara
            zabudowa podobają. Jest ciekawy kościół, wieża ciśnień, dużo starych
            poniemieckich willi no i przede wszystkim ładny park:
            wroclaw.hydral.com.pl/24,dzielnica.html
            • Gość: toh11 Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.12.09, 21:56
              mam nadzieję, że zaniedługo zostanę waszym sąsiadem. Pozdrawiam cały
              nowy Brochów :)
              • Gość: ralil Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.09, 18:08
                Witamy i bardzo się cieszymy:)
    • Gość: pless Jak się mieszka? IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.12.09, 18:31
      Witam mieszkańców! Jak się mieszka na Brochowie? Chcemy kupic mieszkanie na tym
      osiedlu, zastanawiamy sie jednak jak wieczorem wyglada Brochów? Co z
      przestepczością tam, cyganami, pijakami przesiedlonymi tam itd o których tyle
      się mówi odnośnie Brochowa? Jest bezpiecznie czy jak to wygląda w Waszym
      odczuciu? Można wyjść wieczorem do sklepu?
      Jak kontakty z developerem - zgłaszane usterki są usuwane czy średnio się tym
      przejmują? Jak z planowanym łączem internetowym? Pozdrawiam
      • Gość: gosssccc Re: Jak się mieszka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.10, 13:45
        witaj
        mieszkamy na Brochowie od 10 lat, mamy porównanie z innymi dzielnicami- na pewno
        przestępczość istnieje tak samo jak w innych dzielnicach. Brochów jest
        stosunkowo małą społecznością ok 6000 tys mieszkańców z nikłą migracją-
        praktycznie wszyscy się znają.
        wg mnie jest dużo bezpieczniej niż na Kozanowie, Nowym Dworze - większe skupiska
        mieszkalne.
      • Gość: arek Re: Jak się mieszka? IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.01.10, 21:18
        jak macie jakis temat do sprawdzenia to nie słuchajcie sasiadów-
        poniewaz wiekszosc z nich nie powie wam prawdy- jak chcialem kupic
        mieszkanie i sprawdzic co i jak zwrocilem sie do lux wind-gość daje
        rade wszystkie info z formie raportu.pozdrawiam
    • Gość: ron Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.01.10, 17:03
      Witam, ile rabatu wynegocjowaliście u developera? Chodzi mi o cenę za m2...
      Wydaje mi się, że mieszkania w takiej dzielni to powinny kosztować nie więcej
      niż 5800zł/m2. Jakie są wasze opinie? Ile płaciliście za m2?
      • Gość: aaa Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.joanitow.finemedia.pl 09.01.10, 14:35
        4000
        • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.10, 18:19
          ale za jaki metraż?
          • Gość: aaa Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 10:56
            110 m2 a mniejsze są dużo droższe
            • Gość: ron Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.01.10, 22:40
              57m2
              • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.10, 18:21
                Jakie jest oznaczenie tego mieszkania 57m2?
    • Gość: nie ma co Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 78.8.141.* 15.01.10, 23:01
      brochow to koniec swiata
      • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 62.87.128.* 16.01.10, 10:16
        Fakt, spokój jak na końcu świata, ale 114 jedzie do Galerii
        Dominikańskiej 15 minut. Tyle samo 125 do dworca.
        • Gość: aaa Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.10, 18:56
          Maślice to koniec świata, dojechać do np. Placu Dominikańskiego to jest wyprawa!!!
          a Brochów prosta droga w 15 minut z Karwińskiej na Krakowską i hejjja
          z drugiej strony super dojażd do autostrady tj wyskakujecie na Szose Szczelińską
          i wio
          Brochów ma naprawde super położenie!!!
          • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.static.qsc.de 03.02.10, 12:05
            powraca temat internetu, telewizji -
            - czy sa juz jakies prace prowadzone, czy wiemy kiedy sie pojawi
            sygnał w gniazdkach ?
            • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.centertel.pl 05.02.10, 20:07
              Nic mi o żadnych pracach nie wiadomo. Na szybki sygnał w gniazdkach
              raczej nie liczę.
              • Gość: Tyfusek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 156.17.100.* 07.02.10, 14:50
                Najpierw sprawdź czy kabel jest połączony z gniazdkiem. U mnie po okazało się,
                że między końcówką przewodu telefonicznego/ internetowego a gniazdkiem jest
                poduszka powietrzna :). Kabelki wisiały swobodnie, a gniazdko było pełniło
                funkcję przykrywki dziury w ścianie.
                • Gość: gosc Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.02.10, 13:01
                  A jak z odsniezaniem osiedla? Zarzadca cos robi? Bo lipnie to podworko wygladalo
                  po opadzie sniegu... Pozdrawiam
                  • Gość: gość Nowy Brochów - instalacja w łazience IP: 62.87.128.* 15.02.10, 13:23
                    Witam, lada chwila stanę się właścicielem mieszkania na Brochowie.
                    Podczas oglądania go, zauważałym że rury odprowadzeniowe-
                    kanalizacyjne w łazience i kuchni nie są schowane w ścianie ale
                    znajdują się na podłodze przy ścianie. Czy ktokolwiek z aktualnych
                    właścicieli miał podobną sytuację i zdecydował się schować te rury w
                    ścianie? Czy było to technicznie możliwe? Czy też trzeba będzie te
                    rury obudować? Pozdrawiam
                    • Gość: alil Re: Nowy Brochów - instalacja w łazience IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 17:03
                      Witaj z tego co mówili mi fachowcy z "budowlanki" -to problem rur istnieje na
                      wiekszości nowych inwestycji- więc myśmy zabudowali tworzą półki i itp
                    • Gość: Tyfusek Re: Nowy Brochów - instalacja w łazience IP: 156.17.100.* 19.02.10, 15:40
                      Możesz schować w ścianie zarówno nośnej jak i tej kominowej (z siporex-u),
                      możesz tez obudować. Mam schowane, nie było problemu.
                      • Gość: toh11 Re: Nowy Brochów - internet IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.03.10, 21:25
                        Witam Wszystkich,

                        od niedawna jestem nowym mieszkańcem, mam małe pytanie, jak
                        rozwiązaliście kwestie internetu? została założona jakaś sieć? z
                        chęcią podłączyłbym się :)
                        • Gość: mieszkaniec Re: Nowy Brochów - internet IP: *.tktelekom.pl 08.03.10, 17:34
                          Internet jest juz uruchamiany wlasnie...
                        • Gość: mieszkaniec Re: Nowy Brochów - internet IP: *.tktelekom.pl 08.03.10, 17:37
                          Internet jest wlasnie uruchamiany, info w klatce nr 3 lub u zarzadcy.
                          • Gość: mieszkaniec Re: Nowy Brochów - internet IP: *.tktelekom.pl 08.03.10, 17:57
                            Mieszkancow i osoby ktore kupily mieszkanie zapraszam na forum nowybrochow.jawgroup.pl
    • Gość: gość Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.10, 15:31
      Czy ktoś coś wie nt. uporządkowania terenu, gdzie były dawniej działeczki? Czy
      miasto zamierza coś z tym zrobić? Gdzie ewentualnie można się o tym dowiedzieć,
      nie ukrywam, że trochę odstrasza mnie ten widok. Chodzi mi o tę część od strony
      szpitala, kościoła i biedronki.
      • sonata_arctica Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 20.03.10, 22:50
        Witam sąsiadów...słuchajcie. Mam takie pytanie, otóż niedawno
        odebrałam mieszkanko i okazalo się, że nie działają kaloryfery. W
        administracji powiedzieli, że to dlatego, że u mnie jeszcze nikt nie
        mieszka i nie ma tam prądu, z kolei inny gość mi powiedział, że
        napewno mam jakieś wadliwe kaloryfery...ktoś też tak mial?? I
        okna...niedomykają się...same wady w tym nowym mieszkaniu:)
        • Gość: jarek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.static.qsc.de 22.03.10, 08:00
          Witam
          1. Prąd jest potrzebny do napedzenia pompy wspomagajacej dopływ
          ciepłej wody do twoich kranów. Do ogrzewania nie jest potrzebny.
          2. Możliwe że masz zapowietrzone kaloryfery.
          3. Mozliwe że masz zapchany filtr znajdujacy sie na twoim
          indywidualnym węźle cieplnym ( w szachcie na klatce - wymaga
          konserwatora z Domusa)
          4. Mozliwe że masz zamkniety zawór (działający jak kran) dopływu
          ciepłej wody na kaloryfery ( w szachcie na korytarzu oraz w skrzynce
          rozdzielczej w twoim mieszkaniu).
          5. Okna - jeżeli sie nie domykają mozliwe że wymagają regulacji.
          6. Jezeli masz usterki w mieszkaniu to wzywasz fachowca (najlepiej
          budowlańca) który robi przeglad mieszkania i zgłaszasz usterki do
          developera na zasadzie rękojmi i napraw pogwarancyjnych.
          7. Witamy na osiedlu - zapraszam na forum
          nowybrochow.jawgroup.pl/
          • Gość: asklepios Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: 156.17.100.* 22.03.10, 12:00
            U mnie z kolei odwrotnie. Ciągle grzeje jeden kaloryfer i prąd do tego nie był
            potrzebny. Usterkę zgłoś pisemnie (e-mail) do developera i Domusa.
    • pzfd_wroclaw Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? 24.03.10, 15:12
      Przy zakupie mieszkania warto pamiętać, że istnieje PZFD, czyli Polski Związek
      Firm Deweloperskich. Zrzesza on firmy rzetelne, wiarygodne, posiadające
      odpowiednie doświadczenie w branży deweloperskiej. Firmy te przestrzegają zasad
      Kodeksu Dobrych Praktyk oraz Katalogu Zasad Umowy Deweloperskiej, które
      zapewniają bezpieczny zakup mieszkania. Przed dokonaniem tak poważnego wyboru ,
      warto się zastanowić, której firmie i dlaczego powinniśmy powierzyć swoje
      pieniądze.
    • Gość: Radek Re: Nowy Brochów-Promex kto już kupił? IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.04.10, 20:28
      Witam mieszkańców.
      W sobotę z żoną podpisaliśmy umowę przedwstępną na mieszkanko przy centralnej
      19. Mam pytania do mieszkańców.
      1.Czy na coś trzeba zwrócić uwagę w tej umowie (czy developer próbował jakiś
      sztuczek) zanim wpłacimy zadatek?
      2.Do umowy dostałem tylko pełnomocnictwo, aneksy z rzutami, ogólny standard
      wykonania. Czy coś jeszcze potrzebuję?
      3.Czy ktoś również kupował mieszkanie wykończone i czy wszystko w tym zakresie
      przeszło w porządku?
      4.Jak w końcu jest z tą księgą wieczystą?
      5.Czy cały budynek już został przez inspektora sprawdzony i oddany do użytku?
      6.Czy wszyscy mieszkańcu już mają akty notarialne i bez problemu załatwia się
      wpisy do księgi?
      7.Co w końcu z tym czynszem bo każdy mówi i piszę co innego?
      8.Jak wygląda kwestią z telewizją?
      9.Czy o czymś zapomniałem? ;)

      Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam ;)
      • Gość: anna nie tak kolorowo IP: *.cwd.waw.pl 18.05.10, 12:47
        Od dwóch tygodni jestem nową mieszkanką naszego osiedla. Dzwoniłam do zarządcy z
        pytaniem kiedy będziemy mieli dostęp do internetu i telewizji, pani z lekkim
        zniecierpliwieniem odpowiedziała, że będziemy musieli jeszcze na to poczekać
        miesiąc lub dwa albo jeszcze dłużej! Zasugerowała satelitę. Skandal! Nie
        rozumiem dlaczego to tak długo trwa. Jak przeczytałam na forum, to oferty od
        operatorów zbierali już podobno w listopadzie 2009r. W czym problem - wybrać
        którąś z ofert, sporządzić ustawę, podrzucić nam do podpisania, przesłać do
        developera (który nadal dysponuje większością głosów)i po problemie. Jak to
        osiedle będzie wyglądało, gdy wszyscy mieszkańcy porozwieszają sobie odbiorniki
        satelitarne? A co z mieszkańcami na parterach, mają tak siedzieć cierpliwie,
        odcięci od świata?! Czy któryś z mieszkańców jest wytypowany do kontaktów z
        zarządem? czy ktoś ich kontroluje, w końcu dostają od nas pieniądze. Czy ktoś z
        Państwa posiada mobilny internet? Próbowałam u Playa - niestety nie ma zasięgu.
        • Gość: sąsiad Re: nie tak kolorowo IP: *.ite.pl 18.05.10, 16:35
          Jeśli chodzi o internet to można się podłączać.
          Problem tylko z tą zbiorczą anteną satelitarną są rozmowy
          aby deweloper pokrył część kosztów instalacji.
          Co do internetu z PLAYa to w laptopie u mnie działa ;)
          ale w telefonie nie zawsze :(
          Więcej info na forum osiedlowym, link był już tutaj wymieniany.
        • Gość: sąsiad Re: nie tak kolorowo IP: *.static.qsc.de 19.05.10, 07:47
          Skontaktuj się z adminstratorem tej strony
          nowybrochow.jawgroup.pl/pozdrawiam
          • Gość: gość Re: nie tak kolorowo IP: *.static.qsc.de 19.05.10, 07:50
            BŁĄD
            ADRES BRZMI

            nowybrochow.jawgroup.pl/
            • Gość: anna Re: nie tak kolorowo IP: *.cwd.waw.pl 19.05.10, 13:43
              Dziękuję za wszystkie podpowiedzi :-)
              • Gość: skyscraper Re: nie tak kolorowo IP: *.tktelekom.pl 20.05.10, 21:33
                Startujemy z internetem w przyszlym tygodniu. Po wiecej info zapraszam tj
                napisano, na forum lub do admina forum.
                • marta9200 Re: nie tak kolorowo 08.07.15, 07:32
                  Witam, niedawno kupiłam jedno z ostatnich mieszkań przy ulicy Centralnej. Czy wy mieszkańcy i przyszli sąsiedzi jesteście zadowoleni z inwestycji? Wszelkie odpowiedzi mile widziane :) pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka