Dodaj do ulubionych

apartamenty cyprys

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 18:36
Czy ktoś może korzystał z ich pośrednictwa? Maja apartamenty w różnych miejscach nad morzem. pochodzą z Sopotu. Ogłaszają sie na Allegro. nikt ich jeszcze nie ocenił.

Obserwuj wątek
    • Gość: zainteresowana Re: apartamenty cyprys IP: *.play-internet.pl 06.07.11, 16:32
      Wpłaciłam zaliczkę na pobyt w Świnoujściu ale mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Mam Regon firmy i Nip sprawdziłam w Urzędzie Miasta Wejherowo, czy firma jest zarejestrowana, czy nie zawiesiła działalności. Potwierdzili. Odbierają telefon i odpisują na maile, nie posiadają strony interenetowej. Czy ktoś ma większe możliwości sprawdzenia tej firmy ? SPRAWA PILNA
    • Gość: Beasia Re: apartamenty cyprys IP: 80.240.166.* 15.07.11, 13:30
      Ja właciłam zaliczkę w czerwcu na pobyt w apartamencie w lipcu w Sopocie. Okazało sie, że apartamentu nie mogą mi wynająć (niby) z przyczyn od nich niezależnych, ale zaliczki do chwili obecnej też mi nie zwrócili (chociaż obiecali). Trwa to już tydzień czasu. Nie odpowiadaja na moje maile i nie mogę skotaktować sie juz teraz telfonicznie. Zstanawiam się nad zgłoszeniem sparwy na policję.
        • Gość: anna Re: apartamenty cyprys IP: *.b.glogowek.net 17.07.11, 21:13
          Ja tez zostalam oszukana.W czerwcu wplacilam 500 zl zaliczki na apartament w Swinoujsciu w terminie 9-16 lipca.Kontaktowalam sie z panem Adamem Hebel mailowo(odpisywala Anna Kowolik)oraz telefonicznie.W dniu przyjazdu nad morze telefon stacjonarny nie odpowiadal a komorki nikt nie odbieral(poczta byla juz zapchana wiadomosciami)Na miejscu okazalo sie ze nikt na nas nie czekal a pan ktory zarzadzal apartamentem na uzdrowiskowej 17 nigdy nie slyszal o panu Adamie.Na szczescie udalo nam sie znalezc cos innego bo po 12 godzinach podrozy mielismy dosc wszystkiego.Jutro idziemy na policje.Mam nadzieje ze uda nam sie gnoja namierzyc.
          • rybka700 Re: apartamenty cyprys 18.07.11, 12:57
            My też znalezlismy coś na miejscu . Terminy mialyśmy te same tylko my na nr 19. Szkoda że się nie spotkalismy na miejscu . Ciekawe co udalo sie Wam zalatwić .Pozdrawiam .
            • Gość: lopez Re: apartamenty cyprys IP: 62.233.182.* 18.07.11, 18:18
              witam !!
              mam zarezerwowany apartament w dziwnowie ale z tego co widze to tylko stracilismy kase za zaliczke, czy moze mi ktos podac namiary na policjant ktory tym sie zajmuje aby rowniez zgloscic oszustwo, my tez mielismy podobny kontakt jak wszyscy opisywali tutaj,
              czekam na jakas wiadomosc i mam nadziej ze uda nam cos znalesc.
        • Gość: A Re: apartamenty cyprys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 10:00
          Najpierw nalezy zglosic sprawe na policje. Niekoniecznie do tego policjanta ktory o tym wie. Kazda posterunek ktory przyjmuje zawiadomnienie o przestepstwie juz wie o co chodzi gdyz wszystko mu sie wyswietla w systemie! I wiedza ze ta sprawa zajmuje sie szczecinska policja. Jezeli chodzi o kase, to tak jak wczesniej napisalam, kase moooooże odzyskamy jak najpierw gnojka zlapią a pozniej oszukani ktorzy stracili kasę będą pisac jakies wnioski. Ale kto wierzy ze go teraz namierzą, przeciez facet napewno wsiąkł, bawi sie gdzies na krańcu świata!
          • Gość: lopez Re: apartamenty cyprys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 12:19
            czy cos konkretnego trzeba miec przy sobie aby zglosic to na policji tzn jakies dokumenty itp.
            wczoraj jak dzwonilem do goscia to mial wylaczony telefon pozniej pelna skrzynka a teraz jest mozliwe jeszcze nagranie wiadomosci wiec koles musial wlaczyc telefon
            im szybciej zlozym wspolny wnisek t szybciej zaczna go szukac, jutro pogadam z kumplem ktory jest prawnikiem i sie dowiem czy by czegos takie nie napisla i czego byl potrzebowal od ludzi pokrzywdzonych jak ja
            dam znac
              • Gość: lopez Re: apartamenty cyprys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 10:42
                witam bylem wczoraj na policji i zglosilem oszustwo, powiedziałem bo tak wycztałem tutaj ze sprawa zajmuje sie policja w szczecinie, im wiecej sie nas zglosi tym szybciej cos sie zacznie dziac w tym temacie. nie musimy skladac zadnego zbiorowego zawiadomienie tylko kazdy musie powiedzic na komendzie zeby wlaczy swoje zgloszenie do postepowanie prowadzoengo przez szczecin. i dowiedzialem sie ze im wiecej nas bedzie tym wieksza szasnsa ze policja tego zbagatelizuje. takze prosze o szybkie zglaszanie sprawy, i policjant mi powiedzial zeby nie spodziewac sie ze sprawa skonczy sie szybko ale jest szansa na to ze bedzie dobrze:)
                • tommson71 Re: apartamenty cyprys 21.07.11, 08:40
                  Witam.
                  My również wpłaciliśmy zaliczkę na pobyt w Międzyzdrojach od 25.07 do 29.07.2011. Kontakt z Pania Kowalik i Panem Hebel niemożliwy. Skrzynka telefoniczna zapchana. Odpowiedzi na e-maile- brak. Dzisiaj zgłaszam sprawe na policję w moim miejscu zamieszkania, sprawa zostanie przekazana kanałami służbowymi do odpowiedniej jednostki i osoby zajmującej się tą sprawą.
                  Pozdrawiamy i bądźmy w kontakcie. Musimy złapać łobuza.!!!
                • Gość: Pokrzywdzona :( Re: apartamenty cyprys IP: *.centertel.pl 21.07.11, 13:56
                  LOPEZ ! A na jakiej komendzie w Szczecinie zgłaszałeś ? Jaki to był komisariat, na zaświadczeniu masz nr sprawy to podaj ja sie podczepię i pójdę na ta samą komendę. To był komisariat czy wojewódzka a może miejska ? PILNE !!!!!! Bo oni potem sobie to przesyłają i to znowu trwa - lepiej od razu iść tam gdzie wszyscy.. !!!
    • Gość: anna Re: apartamenty cyprys IP: *.182.105.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.11, 23:09
      Witam! Ja też dalam się nabrać temu oszustowi. Wplacilam 600 zl zaliczki za apartament w Międzyzdrojach. Dzisiaj próbowalam się skontaktować z Adamem Heblem, ale oczywiście żaden nr nie odpowiada. Jutro idę zglosić sprawę na policję. Wątpię, żeby udalo się odzyskać pieniądze, ale nie możemy tak tego zostawić. ...A tak się cieszyliśmy, że nasza mala córeczka pojedzie nad morze... Teraz trudno będzie znaleźć coś na ostatnią chwilę, mąż będzie musial przelożyć urlop ;/ Co za ludzie ;/
      • Gość: justyna Re: apartamenty cyprys IP: *.serczer.pl 21.07.11, 11:29
        mnie ten frajer na 800zl oszukal.Najgorsze jest to e jak z nim rozmawialam i wspominalam ze boję się oszustów a on mowil proszę Pani jestesmy legalną firmą proszę sie nie obawiać.Ciągle czułam ze cos jest nie tak jutro wyjezdzam nad morze i postanowilam potwierdzic rezerwację i co slysze? tutaj poczta glosowa.... szlga by to trafil.musimy cos z tym zrobic! idę na policję jutro w Kolobrzegu tylko co powiedziec?
        • Gość: Darek Re: apartamenty cyprys IP: *.centertel.pl 12.08.11, 13:19
          Byłem jednym z pierwszych wyrolowanych i widzę to tak że ADAM HEBEL to jakiś bezdomny na którego otwarte zostało konto i wychodzi na to że składając sprawę na policję dokopiemy jakiemuś żulowi,albo bezdomnemu co zgodził się za 200 zł na udostępnienie swojej karty kredytowej ,a facet który jest prawdziwym oszustem prawdopodobnie nigdy na tej ziemi niezostanie ukarany .

Osobiście szukałbym na monitoringu banku\bankomatu w którym została wypłacana gotówka z tego konta i w historii połączeń z jego telefonu .Skoro płacimy tyle za telefony to sieć komórkowa bez problemu musi podać położenie telefonu z którego rozmawiał ADAM HEBEL .
          To samo dotyczy monitoringu Banku ,każda wypłata musi być monitorowana skoro miliony użytkowników płaci abonament za posiadanie konta (spory)to nasz kochany bank chyba ma taką możliwość:) ?
          Jeżeli ten Bank nie ma takiej możliwości to równie dobrze jakiś inny oszust może wyczyścić nam konto do zera i bawić się na całego bo niezostanie rozpoznany .
          Jest to dowód na to że płacimy duże pieniądze za najnowsze bezpieczne systemy ,które są nic nie warte i tu jest początek problemu z ADAMEM HEBEL.
          Każdy bankomat powinien mieć czujnik do odcisków palców i nie było by takich problemów jak ADAM HEBEL ,ale banki wolą dzwonić do klienta i namawiać do pazernych kredytów,a nie próbować zwiększyć bezpieczeństwo .

• Gość: Kaśka Re: apartamenty cyprys IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.08.11, 08:10
            Mam niejasne przeczucia, że wcześniej oszust posługiwał się innym nazwiskiem. Wynajmował (???) amartamenty w Dziwnowie, Mielnie, Kołobrzegu, Międzyzdrojach i Świnoujściu (strona Allegro przeniesiona do archiwum).

KOŁOBRZEG,MIELNO,DZIWNOW OKAZJA!!!!! (Numery ofert 1559996941)
            Robert Węglarz

Gdyby nie fakt, że doskonale znam Dziwnów, bo od wielu lat spędzam tam wakacje, pewnie sama dałabym się nabrać na niezykle interesującą cenowo ofertę. Niestety miejsce noclegu podane przez oszusta w ogóle nie istniało, bo pod podanym przez niego adresem od lat mieszkaniec Dziwnowa prowadzi swój pensjonat i aptekę. Nowych apartamentów (a taka była informacja) w tym miejscu nie pobudowano.
            Współczuję serdecznie wszystkim poszkodowanym.

• Gość: adi Re: apartamenty cyprys IP: *.waldex.net 21.12.11, 01:40
                  Teraz na świeżo jest inna sprawa związana z sylwestrem w zakopanym, dane teleadresowe i firma okazuje się pochodzić też z miejscowości nadmorskich, tak więc widać mafijka efektywnie się rozwija. Jak ktoś tam bliżej ma kontakt z policja i prokuraturą możecie im rzucić trop bo to pewnie będzie powiązane: www.zakopaneforum.pl/viewtopic.php?t=1187 Pozdrawiam
                  • Gość: Darek Re: apartamenty cyprys IP: *.centertel.pl 19.01.12, 12:36
                    Widzę że nic się nie dzieje z sprawą Adam Hebel,prawdopodobnie za kilka lat dostaniemy zawiadomienie na przesłuchanie ,kiedy go odnajdą .

Ostatnio dostałem takie zawiadomienie że ma się zgłosić na policję w sprawie oszustwa ,myślałem że to sprawa Adasia Hebelka ,jednak to sprawa z 2006 roku kiedy facet chodził i wyłudzał pieniądze na reklamy w książkach telefonicznych .Okazało się że sprawa dotyczyła mojej mamy która była oszukana ,jednak mnie jako współwłaściciela firmy przesłuchiwano .Zeznałem co pamiętałem, a pamiętałem mało bo to sześć lat temu ,okazało się że mama powiedziała coś innego i jeszcze dostałem upomnienie że mogę być ukarany za fałszywe zeznania :) .Zapytałem się co będzie z naszymi pieniędzmi skoro jest już sprawca .
                    Odp: Facet zostanie ukarany ,ale pieniędzy nie odzyskamy bo on już nic nie ma ,to norma powiedział pan z policji .Więc my się stresujemy ,policja też się napracowała żeby go odszukać i skończy się tak że facet pójdzie siedzieć za nasze pieniądze podatników .Mega system naszego prawa.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka