Dodaj do ulubionych

WIGILIA 2004 PILNIE SZUKAM DOMKU/LEŚNICZÓWKI

17.11.04, 18:08
Witam!
Pilnie szukam domku/leśniczówki/małego pensjonacika na 2 doby 24-26 grudnia
2004 roku dla jednej wielkiej rodziny - czyli dziadkowie, trzy podrodziny ich
dzieci(w sumie 8 osób dorosłych + trójka dzieci 1 rok, 3 latka, 6 lat)-
interesuje region Warmii i Mazur, ewentualnie Mazowsze, cały pólnocny wschód.
Szukam oferty w domku ogrzewanym, z gorącą wodą, z pełnym wyżywieniem oraz
kolacją wigilijną. Mile widziany będzie kulig lub podobne atrakcje.
Czy ktoś może doradzić?
Może ktoś zna takie miejsce? Oczywiście za rozsądną cenę
Obserwuj wątek
    • Gość: Beata Igras WIGILIA 2004 IP: *.pogodna.sdi.tpnet.pl 18.11.04, 16:09
      Zapraszam na wypoczynek do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Pokrówce
      k/Chełma. Mamy w tym terminie jeszcze wolne miejsca. Na stronie internetowej
      można obejrzeć zdjęcia z tamtego roku - wspólna wigilia z Goścmi, spotkanie ze
      Swiętym Mikołajem, kulig oraz nauka jazdy na nartach - gorąco polecam. Więcej
      informacji oraz galeria zdjęć na stronie
      www.agropokrowka.republika.pl . Pozdrawiam, Beata

      PS. Jeżeli chodzi o ceny: 40 zł/os obiad+kolacja+nocleg
    • Gość: Michal Re: WIGILIA 2004 PILNIE SZUKAM DOMKU/LEŚNICZÓWKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 19:20
      Miejsce warte polecenia: Rybaczowka niedaleko Warszawy 60 km ceny umiarkowane
      podaje adres stronki jest tam telefon oraz inne informacje www rybaczowka spanie pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka