Dodaj do ulubionych

Praca Miastków Kościelny Inżynier Procesu

27.02.19, 11:23
Nasz Klient zbudował stabilną polską firmę o międzynarodowym zasięgu. Stawia na innowacyjność, ceni kreatywność. Stosuje nowatorskie rozwiązania w procesach technologicznych. Jeśli ten schemat odpowiada Twoim wyobrażeniom o ciekawym miejscu pracy, zgłoś się do nas na stanowisko:

Inżynier Procesu

praca stacjonarna dla osoby z niepełnosprawnością
w miejscowości Miastków Kościelny, w powiecie garwolińskim.

Podstawowe obowiązki:
-rozwiązywanie bieżących problemów procesowych,
-programowanie maszyn CNC: giętarek, robotów spawalniczych, lasera,
-optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, jakościowym i wydajnościowym,
-udział i nadzór nad wdrożeniami nowych wyrobów, technologii na produkcję,
-inżynieria procesów produkcyjnych,
-tworzenie instrukcji procesowych i prowadzenie szkoleń,
-nadzór nad dokumentacją techniczna i procesową,
-nadzór nad testami i próbami technologicznymi.

Wymagania:
-umiejętność pracy w zespole,
-znajomość pakietu MS Office,
-znajomość programu Autocad i Solidworks,
-dokładność, otwartość i komunikatywność,
-sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
-mile widziana znajomość procesów spawania, malowania proszkowego, cięcia laserowego.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-praca zmianowa w godz. 8-16 6-14 i 14-22,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomya, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
Obserwuj wątek
  • obpon1 Re: Praca Miastków Kościelny Inżynier Procesu 08.05.19, 08:02
   oferta nieaktualna
   • stasi1 Re: Praca Miastków Kościelny Inżynier Procesu 12.05.19, 09:30
    To długo zeszło do momentu kiedy znaleźliście pracownika
  • obpon1 Re: Praca Miastków Kościelny Inżynier Procesu 03.06.19, 10:27
   OFERTA NIEAKTUALNA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka