Dodaj do ulubionych

Reflektory do Nissana Almery

25.07.11, 19:02
Podczas badania technicznego diagnosta stwierdził, że reflektory są już zużyte i zalecił wymianę. Niepokoi mnie to ze względu na planowany wyjazd w nocy.
W autoryzowanym serwisie powiedzieli, że koszt 2200 zł. za oryginalne reflektory na co mnie nie stać.
Jak znaleźć tańsze zamienniki - tzn. jaki typ, model, firma? Kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać.
Nissan Almera 1.5i rocznik 2005.
Nie chodzi o same żarówki ale o reflektory.
Bardzo proszę o pomoc. Może ktoś podrzuci mi jakiś link?
Obserwuj wątek
      • wujaszek_joe Re: Reflektory do Nissana Almery 25.07.11, 22:05
        wypatrzyły się:)
        ja kiedys kupowałem reflektor do Almery (bo się rozbił był), tej poprzedniej. jakaś chińska podróba, a świeciło bardzo dobrze. Byleby używanego z anglika nie kupić, bo świecą inaczej niż nam potrzeba i diagnosta się znowu zmarszczy.
        • ulubiony19 Re: Reflektory do Nissana Almery 25.07.11, 22:29
          Tak to jest, jak się jest poddanym władzy, sierotką albo ignorantem i stoi się po klika godzin w korku w upalny dzień i takie tam:)

2200 za lampy do Almery w serwisie... Ludzie, czy wy naprawdę nic samemu nie potraficie wymyślić?

Byle sklep i już można zamówić markowe lampy (bez problemów od producenta, którego produkt trafia do ASO, ale bez charakterystycznego oznaczenia) za "parę stówek".
          Ewentualnie niektórzy zajmują się regeneracją, ale tu bym się w to nie bawił.
          Poza tym przy szarpnięciu się na nowe lampy warto od razu kupić nowe żarówki, a stare zostaw se na potem. Żarówki z czasem świecą coraz gorzej, choć i tak przeważnie zdążą się przepalić, niż kierowca zauważy spadek jakości światła, więc...

Poza tym jestem ciekaw, co ten diagnosta zobaczył (może brudne od wewnątrz) i zaintrygowało mnie stwierdzenie autora, że ma jechać w nocy i co teraz. A to wcześniej tylko za dnia?:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka