Gość: Laik IP: *.kalisz.mm.pl 28.05.04, 00:15 WItam Mam zamiar kupic takie autko,ale w wersji Pick-up. Mialoby jezdzic raz w tygodniu do Francji. Co o nim powiecie? Czy ten silnik jest ok? Jak dlugo wytrzyma? Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Poll Re: Skoda Felicja 1.9 D - opinie ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.04, 00:21 Zastanów się dobrze. Myśle że tym dziadostwem nie dojedziesz nawet do granicy. Link Zgłoś
tipper Wolowaty silnik 28.05.04, 00:29 Samochod jest solidny ale glosny i strasznie wolowaty - raptem 60 kucykow. Jak masz jezdzic do Francji to cie szlag trafi z halasu i wibracji. Wozilem takim instrumenty kapeli i musze powiedziec, ze miejsca na pace tez nie ma za duzo - troche waski. No i gowno widac na boki do tylu chyba ze bedziesz mial wersje bez hardtopu z plastiku tylko gole burty. Moze wersje benzynowa 1.3 a najlepiej 1.6 i zagazujesz? Tylko uwazaj bo 1.6 ma plastikowy kolektor i instalacja LPG kosztuje z 5 kzl. Siemanko! Link Zgłoś
Gość: Kontakt Re: Wolowaty silnik IP: *.pl / *.dint.wroc.pl 28.05.04, 09:49 Jezdzilem takim do Niemiec. Udaje sie rozbujac do 160 km/h, ale trwa to chyba kilkanascie minut. Ciezko sie wyprzedza, bo przyspieszenie ma gorsze niz autobus (o czym sie empirycznie przkonalem). Aha, no i z tego co pamietam - tragiczne hamulce. Jedyny plus - male zuzycie ropy. Link Zgłoś
Gość: dally Re: Skoda Felicja 1.9 D - opinie ??? IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / *.kghm.pl 02.06.04, 12:14 te parametry są super, auto jest dynamiczne i mało pali-w sam raz!-ja jestem zadowolony od 2 lat! Link Zgłoś