Dodaj do ulubionych

Skoda Felicja 1.9 D - opinie ???

IP: *.kalisz.mm.pl 28.05.04, 00:15
WItam
Mam zamiar kupic takie autko,ale w wersji Pick-up.
Mialoby jezdzic raz w tygodniu do Francji.
Co o nim powiecie?
Czy ten silnik jest ok?
Jak dlugo wytrzyma?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Poll Re: Skoda Felicja 1.9 D - opinie ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.04, 00:21
      Zastanów się dobrze. Myśle że tym dziadostwem nie dojedziesz nawet do granicy.
    • tipper Wolowaty silnik 28.05.04, 00:29
      Samochod jest solidny ale glosny i strasznie wolowaty - raptem 60 kucykow.
      Jak masz jezdzic do Francji to cie szlag trafi z halasu i wibracji.

      Wozilem takim instrumenty kapeli i musze powiedziec, ze miejsca na pace tez nie
      ma za duzo - troche waski.
      No i gowno widac na boki do tylu chyba ze bedziesz mial wersje bez hardtopu z
      plastiku tylko gole burty.

      Moze wersje benzynowa 1.3 a najlepiej 1.6 i zagazujesz?
      Tylko uwazaj bo 1.6 ma plastikowy kolektor i instalacja LPG kosztuje z 5 kzl.

      Siemanko!
      • Gość: Kontakt Re: Wolowaty silnik IP: *.pl / *.dint.wroc.pl 28.05.04, 09:49
        Jezdzilem takim do Niemiec. Udaje sie rozbujac do 160 km/h, ale trwa to chyba
        kilkanascie minut. Ciezko sie wyprzedza, bo przyspieszenie ma gorsze niz autobus
        (o czym sie empirycznie przkonalem).
        Aha, no i z tego co pamietam - tragiczne hamulce.
        Jedyny plus - male zuzycie ropy.
    • Gość: dally Re: Skoda Felicja 1.9 D - opinie ??? IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / *.kghm.pl 02.06.04, 12:14
      te parametry są super, auto jest dynamiczne i mało pali-w sam raz!-ja jestem
      zadowolony od 2 lat!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka