Dodaj do ulubionych

Kierowca autobusu

IP: *.org.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.04, 21:33
Jak już zauważyliście, spopro piję. Opowiem moja historię. Byłem kierowcą
autobusu w warszawskim ZTM... przychodziłem do pracy codziennie albo na kacu
albo pijany. Brygadzista powtarzał mi, że długo tu nie popracuję, bo
przesadzam. Mimo wszystko cały czas pracowałem. Teraz jestem zastępcą
kierownika zajezdni autobusowej, a wspomniany brygadzista już tam nie
pracuje. Uważam, że w awansie pomógł mi właśnie alkohol, po którym jestem
bardziej otwarty i bardziej kreatywny.
Obserwuj wątek
    • Gość: Monti Re: Kierowca autobusu IP: 217.153.179.* 29.07.04, 22:31
      Napisz na której zajezdni ?
      • Gość: Pijak Re: Kierowca autobusu IP: *.org.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.04, 01:47
        Zajezdnia Stalowa
    • 01boryna Re: Kierowca autobusu 29.07.04, 22:40
      Gość portalu: Pijak napisał(a):


      > Uważam, że w awansie pomógł mi właśnie alkohol, po którym jestem
      > bardziej otwarty i bardziej kreatywny.

      Obojetne czy po pijaku czy na kacu, wazne zeby sie na noc ilosc autobusow
      zgadzala....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka