IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 22:37
Mam pytanie?Czy mozna przerobic radio samochodowe tak zeby mialo osobne wyjscie
na dodatkowy wzmacniacz?
Obserwuj wątek
    • Gość: Tom Ok Re: audio? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 13.04.02, 09:36
      Jak najbardziej. Dla doświadczonego elektronika to żaden problem.Warto zwrócić
      się do wyspecjalizowanych punktów montażowych. Szczególnie godni polecenia są
      Ci, którzy biorą udział w zawodach na najlepszą jakość dźwięku pod patronatem
      PASCA. Listę z wynikami możesz znaleźć na stronie www.pasca.org.pl
      Pozdrawiam
      Tom Ok
      • Gość: Michal Re: audio? IP: *.telia.com 13.04.02, 11:46
        Poco bawic sie w przerobki.Kupic gotowy wzmacniacz specjalny do auta i jego sie
        wlacza na wyjscie glosnikowe z radia.Opornosci sa dopasowane i fukcjonuje
        swietnie.Mialem takie cos w mercedesie w latach 80-tych,czyste disco.Dzisiaj
        nietrzeba tego uzywac kupujesz radio z wyjsciem 4x25W i wystarczajaca jest kupa
        uciechy.Chyba ze chcesz jezdzic jak mlodzi ludzie wmacniacz 1500W glosniki
        wieksze od kufra i slychac Ciebie na pol kilometra jechac sie nieda poniewaz
        infra dzwieki moga wywolac po pewnym czasie epilepsje.Pamietaj niegraj na
        postoju nie starczy akumulatora na wystartowanie.Zuzycie paliwa bardzo wzrasta
        jak takie cos zamontujemy w Golfie.
        • Gość: Stanik Re: audio? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.04.02, 16:56
          Michal, a ja bym ta grupe mlodych ludzi podzielil jeszcze na dwie. Poniewaz sam
          jestem jeszcze dosc mloda osoba, wiec wiem z wlasnego srodowiska. Pierwsza z
          nich to osoby, ktore tak jak mowisz maja wzmacniacz 1500Wat a najlepiej dwa.
          glosnikow caly kufer i koniecznie uchylone szyby zeby bylo ich slychac z
          daleka. Dobrym samochodem do tego typu zabaw sa busy, mozna uzyskac super efekt
          a i miejsca jest BARDZO DUZO. Do tej grupy sie zaliczalem na poczatku swojej
          kariery motoryzacyjnej. Mysle ze wszyscy mlodzi kierowcy plci meskiej przez to
          przechodza, a przynajmniej znakomita wiekszosc. Jedyny warunek to odpowiednia
          ilosc funduszy, aby sie w to bawic.
          Teraz juz troche podroslem, ale moje upodobania przeniosly sie ze sprzetu ktory
          naglasnia pol miasta, na sprzet ktory slychac w samochodzie i dotego
          odpowiednio brzmi, czlowiek czoje ze to gra a nie dudni. Fakt to kosztowne
          hobby, tak jak motoryzacja, ale coz kazdy robi to co lubi. Ja tam jestem
          pasjonatem dobrego sprzetu audio i chyba to dla mnie jest wazniejsze niz wyglad
          zewnetrzny samochodu (choc i tego nie zaniedbuje.
          Osobiscie tez mam wzmacniacze, kondensatory, bezpieczniki itp itd. Calosc z
          profesjonalna instalacja i oparte o 11 glosnikow. I mowie Ci ze jak bys kiedys
          slyszal dobry sprzet grajacy, tez bys sie zarazil. Tylko dodatkowym
          utrudnieniem jest to, ze aby uzyskac najlepsza jakosc dziewku, nie mozna uzywac
          plyt ze stadionu, albo nagranych z MP3. Poniewaz w tym formacie sa ucinane
          dzwieki, ktore czlowiek nie slyszy uszami, ale za to czuje je przez skure, co
          tez jest bardzo przyjemne.
          W kazdym razie ja zaliczam sie do tej grupy ludzi i nie zamierzam tego ukrywac.
          Natomiast nie zaliczam sie napewno do dresow itp formacji. W ogole chyba nie
          zaliczam sie do zadnej z grup mlodziezowych. I chyba to by bylo najlepsze i
          dosc sprawiedliwe rozgraniczenie mlodziezy za kolkiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka