Dodaj do ulubionych

Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie, CD

07.07.22, 19:44
www.sport.pl/pilka/7,65081,28665186,lewandowski-podjal-decyzje-ws-treningow-z-bayernem-mamy-potwierdzenie.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=768&do_a=768&s=BoxSportMT
I po buncie....

Grzecznie uda sie do swojego miejsca pracy..

Fatalnie to dla niego wyszlo......

No, ale jak zona i agent z Izraela nim rzadzili jak malym dzieckiem, to sie to musialo tak skonczyc....

WIelokrotnie pisalem na forum ze Bawarczycy na kase sa uczuleni i wala sie zrobic nie dadza....
NIKOMU
I nie ma tez tak w Bayernie, ze 1 pilkarz moze rzadzic calym klubem i wymuszac to,co mu sie podoba...

Obserwuj wątek
    • donvito52 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 07.07.22, 20:58
      Mogę mieć to w ***** ??

Tak poza tym, chyba Mu rybka ...
      Kasy starczy dla kilku pokoleń, sławy na na kilka ... miesięcy ??
      • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 08.07.22, 01:41
        Nie rybka
        bo to koniec kariery.
        Narobił smrodu - nie będą na niego grać i skuteczność spadnie.
        Jak bedzie strzelał fochy to ławka.
        Oby się wziął w garść, przeprosił kolegów i rzucił w wir pracy.
        A w domu pogonił babę do garów!
        • only_the_godfather Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 09:33
          Niby masz rację, z drugiej strony jak tak będzie, to go już nie sprzedadzą. Odejdzie za rok jak mu się kontrakt skończy, a jak inne kluby nie będą musiały Bawarczykom płacić to ktoś go zatrudni. I tylko Bayern wyjdzie na tym wszystkim na frajera. Już było kilka takich przykładów, że z niewolnika nie ma piłkarza. Chce odejść, to niech go puszczą i przytulą kasę.
    • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 08.07.22, 06:27
      Ma byc OT
    • bolo2002 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 08.07.22, 08:21
      Serial z Lewandowskim zaczyna przypominać farsę! Już przestaje to być i ciekawe i zabawne a Lewy dostanie w plecy wg tego , co Bayer robi! Skończy sie to tragicznie. Nie bardzo rozumiem - po co na siłę rok przed końcem kontraktu - nagle koniecznie chce odejść. Może myślał, ze jest tak słynny- że mu nikt nie podskoczy. Zamiast doczekać do lata 2023- wciągnął sie w konflikt z e swoim klubem. Głupota i krótkowzroczność! skutki zaraz zobaczymy. To przecież prawie piłkarski emeryt a nie 19-letnia gwiazda futbolu!
    • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 08.07.22, 13:03
      Moim zdaniem Lewy powinien odejść z Bayernu póki jeszcze nie jest piłkarskim emerytem. W Bayernie i Bundeslidze już nic lepszego nie osiągnie, a w Barcelonie mógłby. Choćby Złotą Piłkę.
      Lewy jest już żywą legendą Bundesligi, ale do zostania legendą futbolu moim zdaniem brakuje mu dwóch kropek nad i:
      1. zmiany na inny klub taki klub marzeń i zawojowania go tam
      2. sukcesu z reprezentacją

Także nie dziwię się chłopakowi, że sfrustrowany i chce zmienić robotę. A od Anki się odczep, jest to osoba która sama dużo osiągnęła w sporcie, więc zapewne ma większe ambicje niż Ty byś myślał.
      • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 08.07.22, 17:45
        Ja juz wielokrotnie pisalem, ze da sie zmienic klub w czasie trwania kontraktu, ale robi sie to ZA ZGODA dotychczasowego, po cichu, a nie przez tupanie noga i inne fochy.....

Wszystko zaczelo sie od tego, ze Lewy zazadal przedluzenie kontraktu o kilka lat i PODWYZKI, co dla klubu bylo nie do przyjecia....
        Müller i Neuer propozycje klubu przedluzenia o rok zaakceptowali, Lewy nie....
        No to zaczal robic fochy, tupac noga i liczyc na to, ze Barcelona go kupi....

Ale Barcelona byla bez kasy i oferowala nieoficjalne , ze bedzie placic w ratach....

Co tez bylo nie do przyjecia....

Barcelona W PRZYSZLOSCI dostanie kase za sprzedaz praw telewizyjnych, ciezkie miliony, ale kiedy dokladnie, sama nie wie....
        Moze za miesiac, moze za 2 miesiace....

A Lewy wedlug kontraktu ma zaczac trenowac w pryzszlym TYGODNIU.....

I raczej trudno oczekiwac, ze Bayern mu zafunduje wielomiesieczne wakacje na jego koszt, bo bedzie czekal na kase z Barcelony.....
        • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 10:31
          Przede wszystkim, wg informacji medialnych to Lewandowski się kilkakrotnie upominał o wogóle jakąkolwiek propozycje przedłużenia kontraktu i to od zeszłego roku, a jak wyszło, że tutaj z propoyzją był spuszczany po brzytwie, a w miedzyczasie Bayern był w grze o sprowadzenie Haalanda to się Lewandowskiemu przelała czara goryczy, bo wyszło, że Bayern uzależniał przedłużenie od tego czy uda się dogadać z Haalandem.
          Nie wiem, kto tam w Bayernie poprowadził tak negocjacje, ale wyszło fatalnie... Lewandowski już był zrażony, a jak dostał jeszcze propozycję na 1 rok na tych samych warunkach, gdy chciał na 2-3lata nawet na nieco gorszych warunkach lub na 1 rok ale z podwyżką, to zaczął szukać możliwości odejścia i kontraktu na te 3lata... Aha i dostał tą propozycję jako ostatni z trzech muszkieterów co też było w moim mniemaniu takim pokazaniem, nie uważaj się za niewiadomo kogo, bo w Bayernie jesteś za legendami...
          A później rozegrał to źle... Bo nie powinien iść w media, ale stawiam, że to był pomysł Zahaviego, by postawić sprawę na ostrzu noża, po tym jak bezowocne były próby rozmów zakulisowych...

A co do reszty, to 1) od początku wiadomo, że Lewy będzie grał i strzelał i nie będzie robił fochów na boisku, nigdy konflikty z zarządem nie wpływały na jego podejście do pracy (patrz Borussia i to, że się na niego obrazili jak odmówił transferu w ostatnim roku kontraktu gdy obiecał już przejście Bayernowi)... 2) Bayern będzie frajerem jeśli siłowo go zatrzyma i nie da grać/strzelać... Płacić takie pieniądze głebokiemu rezerwowemu, gdy Ci co mogą go zastąpić w roli prawdziwej 9, to mu do pięt nie dorastają...

Chodzą plotki, że Lewy może jednak trafić do Londynu, a szykuje się jakaś większa wymiana zawodników... NIe wiem ile w tym prawdy... Ale jest to jakieś wyjście, Bayern pokaże, że to on podejmuje ostateczną decyzję, Lewy odejdzie tak jak chce i sprawdzi się w lepszej lidze, Zahavi coś tam zawsze przytuli, a Ania i trafi do bardziej światowego miejsca, a na bardziej plażowy klimat przyjdzie pora za rok-dwa... Np. Floryda lub Kalifornia... ;)

• bigzaganiacz Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 10.07.22, 22:48
        oba która sama dużo osiągnęła w sporcie

Osiagniecia w sporcie ktory w porywach uprawia pisiont osob to nie jest jakos szczegolnie trudne
        • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 00:03
          No nie wiem, karate uprawia na świecie miliony ludzi, na tej twojej wysepce zapewne znajdzie się

Może najpierw dojdź cwaniaczku do stopnia mistrzowskiego dan, potem zdobądź choć tytul mistrza tej twojej wysepki to pogadamy.

gol24.pl/anna-lewandowska-mistrzynia-swiata-w-karate-zdjecia-wideo/ar/9580732
          • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 00:48
            Może najpierw dojdź cwaniaczku do stopnia mistrzowskiego dan, potem zdobądź choć tytul mistrza tej twojej wysepki to pogadamy.
            ---
            Przestan bywalec kurwa pierdolić!
            Co o operze może się wypowiadac tylko tenor z La Scali? O muzyce poważnej tylko Penderecki? A o samochodach Enzo Ferarri czy Ferdynand Porsche? Pani Lewandowska może sobie i była niezłym.sportowcem 10.lat temu czy 15 no i kurwa co z tego? Teraz namawia męża do decyzji które zrujnują mu karierę - swoje kurwa kompleksy lecz na emamie, kretynie jeden...
            • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 01:12
              jeep wypiecdalaj debilu
              jaka karierę ma Lewy w Bayernie przed sobą?
              wszystko juz tam wygrał
              grał w klubie najlepszym w średniej lidze ale nie w klubie legendzie w najlepszej lidze świata
              • only_the_godfather Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 09:38
                Bywalec sorry ale pierdolisz. Lewy w piłce klubowej osiągnął praktycznie wszystko. Złota Piłka?nikt niewie co będzie jak przejdzie np do Barcelony. Równie dobrze może skończyć jak Ronaldo w Juventusie i szybko zmieniać klub na kolejny. Jednak Bundesliga to jest jedna z topowych lig (sorry ale średnia to jest liga turecka czy była taką liga rosyjska jak grali w pucharach). Lewmu brakuje tylko sukcesu z reprezentacją. ale na to by taki sukces był raczej się nie zanosi.
              • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 09:49
                jeep wypiecdalaj debilu
                jaka karierę ma Lewy w Bayernie przed sobą?
                wszystko juz tam wygrał
                grał w klubie najlepszym w średniej lidze ale nie w klubie legendzie w najlepszej lidze świata
                ----
                Kontrakt podpisywał pod.pistoletem?
                Trza było myśleć 2 lata wcześniej, ale.nie... dziesiątki milionów chetnie się przytulało.

Zaczynam.rozumieć dlaczego bywalec jest sfrustrowaną cipą.
                Bo ty nie rozumiesz co to jest umowa. I dlaczego trzeba jej przestrzegać.
                Masz rozumek wyborcy pis.

I dlatego będziesz do końca życia biedakiem.
                • only_the_godfather Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 09:51
                  jeepwdyzlu napisał:

> Masz rozumek wyborcy pis.
                  >
                  >
                  > I dlatego będziesz do końca życia biedakiem.
                  >
                  >
                  Wcześnie to zauważyłeś. Ja już dawno zauważyłem, że to jest typowy pisowiec do tego wyżej sra niż dupe ma.
                  • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 09:56
                    wypierdalajcie obaj
                    ja tylko zauważyłem ze moim zdaniem sportowo musi z Bayernu odejść oraz odpisałem zaganiaczowi który uważa ze mistrzostwo świata w karate to nie jest osiągniecie
                    nie obrażałem was

oczywiście zjeep ruszył z wyzwiskami na mnie

widzę ze na starość wali w dekiel

ale ja z xujami nie będę się przekrzykiwać
                    • only_the_godfather Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 09:59
                      tak tak idź na forum popieram pis.
                      • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 10:07
                        idź na forum dla radomyskich kretynow
                        • only_the_godfather Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 10:12
                          prawda boli co?Widzisz nie tylko ja mam takie spostrzeżenia...
            • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 10:38
              Ale co tak ostro...
              Ania może wkurzać, ale po pierwsze nie wiemy, jak mocno chciała do tej Barcelony się przeprowadzać, no i w jednym bywalec ma rację... Bycie mistrzem świata w karatę to może nie to samo jak bycie mistrzem świata w piłce nożnej (co i tak Lewemu nie grozi), ale jednak wymagało dużo pracy, trenigów i talentu... I na pewno takie forumowe zjebki jak my nie powinny tego podważać...

Co innego mieć inny pogląd na to, co zrobił i zrobi Lewandowski, a co innego wyzywać kogoś od kretynów, tylko dlatego, że stwierdził, że mistrzostwo świata w karate to nie taki pikuś...
              • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 11:02
                Mi też chodzi o to, że oboje osiągnęli poziom mistrzowski w swoim sporcie. Wybitny sportowiec nie lubi się przyzwyczajać do tego co już ma i dąży by zdobyć coś nowego. Niezbyt lubię Lewą ale jeśli to ona motywuje Roberta by się przenieść do lepszego klubu, to jak najbardziej rozumiem ambicję.
                • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 11:10
                  Mi też chodzi o to, że oboje osiągnęli poziom mistrzowski w swoim....
                  -----
                  MNIE też chodzi....

lubię Lewą ale jeśli to ona motywuje Roberta by się przenieść do lepszego klubu, to jak najbardziej rozumiem ambicję.
                  -----
                  rozumiem AMBICJE.

Nie ma za co...
                  Jeep
                  • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 11:16
                    Akurat w przypadku ambicji wg mnie obie formy są ok.
                    Można rozumieć, że ktoś jest ambitny, czyli rozumiem czyjąś ambicję.
                    Albo rozumieć, że ktoś ma takie a nie inne zamiary i plany, które pragnie zrealizować, czyli rozumiem czyjeś ambicje...

Ale ja jestem bardziej umysł ścisły i zawsze lepszy byłem z matmy niż j. polskiego, gdzie ratowałem się wyobraźnią i improwizacją ;)
                    • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 13:52
                      Akurat w przypadku ambicji wg mnie obie formy są ok.
                      Można rozumieć, że ktoś jest ambitny, czyli rozumiem czyjąś ambicję.
                      Albo rozumieć, że ktoś ma takie a nie inne zamiary i plany, które pragnie zrealizować, czyli rozumiem czyjeś ambicje...
                      ---
                      Druga, bo rozmawialismy nie o Lewandowskim i jego charakterze, tylko o planach i zamierzeniach.
                      • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 16:50
                        Dobrze, że nie jesteś nauczycielem :P
                        • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 17:42
                          Dobrze, że nie jesteś nauczycielem
                          ----
                          Byłbym na emeryturze.
                          Te lenie nie dość że pracują 18h tygodniowo, mają 3 miesiące urlopu, roczny urlop "zdrowotny", to na emeryturki idą po 30 latach pracy.
                          Ciao...
                          • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 01:17
                            Nie masz pojęcia o pracy nauczyciela. Przynajmniej takiego co się przykłada do pracy... Uwierz mi, za te pieniądze nie poświęciłbys się swojej pracy nawet w 10% tak jak moja mama... A co do emerytury to trzy pokolenia w kilku rodzinach uczyła... Więc, szczerze: ciągnij się z taką oceną pracy nauczyciela...
                            • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 07:58
                              Nie masz pojęcia o pracy nauczyciela. Przynajmniej takiego co się przykłada do pracy... Uwierz mi, za te pieniądze nie poświęciłbys się swojej pracy nawet w 10% tak jak moja mama... A co do emerytury to trzy pokolenia w kilku rodzinach uczyła... Więc, szczerze: ciągnij się z taką oceną pracy nauczyciela...
                              ----
                              Aha.
                              Masz rację.
                              To piękny zawód. Ludzie są szlachetni, prawi, poswiecaja się. Wychowują całe pokolenia. A szkolnictwo mamy takie, że cały świat nam zazdrości.
                              Bardzo Twoją Mamusię przepraszam.
                              Uczyła trzy pokolenia czyli pracowała minimum 60 lat. Dobra. 50.
                              20 lat dłużej niż przewiduje ustawa.
                              Szacun.
                              • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 08:14
                                Szkolnictwo mamy do d... bo jedyni dobrzy nauczyciele to Ci z powołania, nic innego nie motywuje by do szkolnictwa trafiali dobrzy ludzie. Poza tym cały czas się w nim miesza i reformuje tak, że poziom leci na łeb na szyję...
                                Tymi 60latami to przesada (mógłbym się wyzłośliwiac, że właśnie pokazałeś słabość szkolnictwa w nauce liczenia)wtedy to mogła by uczyć 4pokolenia przy odrobinie szczęścia... Ale 39lat przy tablicy osiągnęła i jakby nie zdrowie uczyła by dalej... Uczyła w zespole szkół zawodowych, więc zaciazone 19latki to nie było coś wyjątkowego... Ale i tak najbardziej dumna była z tych uczniów których z zawodówki doprowadziła do matury i wysłała na studia jako wychowawczyni...
                                • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 09:09
                                  Tymi 60latami to przesada (mógłbym się wyzłośliwiac, że właśnie pokazałeś słabość szkolnictwa w nauce liczenia)wtedy to mogła by uczyć 4pokolenia przy odrobinie szczęścia... Ale 39lat przy tablicy osiągnęła
                                  ----
                                  Pokolenie to 20 lat. Nawet 25
                                  A nie 15 czy 17, jednak takie ciaże to ułamek procenta, średni wiek matki w Polsce to 27,6 lat

A co do matmy to całki Cauchy'ego rozwalałem jak foka śledzie...
                                  Nara
                                  J.
                                  • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 09:58
                                    Napisałem wyraźnie w kilku rodzinach...
                                    Więc jak nie matematyka to czytanie ze zrozumieniem ;)
                                    • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 10:00
                                      No i żeby uczyć 3pokolenia wystarczy przekroczyć dwukrotność wieku zajścia w ciążę... Do tego całek nie potrzeba...
                                      • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 10:02
                                        Jeepek na to jest za tępy by skumać.
                                      • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 11:57
                                        gzesiolek napisał:

> No i żeby uczyć 3pokolenia wystarczy przekroczyć dwukrotność wieku zajścia w ciążę... Do tego całek nie potrzeba...
                                        ----
                                        Ok. Uczysz w I klasie 7 latkę.
                                        19,5 lat później (jak ma 26,6 lat) rodzi dziecko, dziewczynkę. Jesli chcesz uczyć jej córkę, a wnuczkę tej pierwszej - musisz poczekac 26,6 lat aż wnuczka się urodzi i 7 aż pójdzie.do.szkoły.
                                        Razem 19,5 + 26,6 +7= 53 lata.

Całek nie potrzeba ale jak już się rozkrecasz i zarzucasz mi braki w matematyce - to ogarnij się.

I nie powtarzaj mi rachunku 8 (bo rodzi jako 15 latka) +15 (następne pokolenie też)+7 - bo uznam że sie obracasz w skrajnej patologii...
                                        • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 12:21
                                          Czyli tak jak napisałem, dwukrotność wieku zajścia w ciążę... Dziękuję, że potwierdzasz obliczeniami...
                                          A 8+15+7 to już doprowadzanie do absurdu, ale wciąż jest to 2x wiek zajścia w ciążę...

No i teraz przyjmij, że sam znam 3 przypadki, gdy uczyła trzy pokolenia i nie trzeba było do tego 15latek w ciąży, wystarczą 19latki... Przy 39latach przy tablicy...
                                          • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 12:24
                                            Grzesiolek.
                                            Średnia to 26,5
                                            19 zdarza sie, ale rzadko.
                                            Dwa razy pod rząd - jeszcze rzadziej.
                                            Jesli Twoja Mama natrafiła na 3 takie przypadki - czego nie neguję - to jednak zwracam Ci uwagę - że jest to zaskakująca anomalia statystyczna.
                                            Luzu nieco życzę....
                                            Ciao
                                            J.
                                            • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 15:00
                                              W latach 70tych też była 26,5?

No i nikt nie mówi, że zawsze to było 2x19... Może było 17 i 22, może 18 i 20...
                                              • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 15:08
                                                No i nikt nie mówi, że zawsze to było 2x19... Może było 17 i 22, może 18 i 20...
                                                -----
                                                Kurwa... widzę że masz mnie za kretyna.
                                                No cóż.
                                                Przyjmuję do wiadomości.
                                                Bez urazy, ale kończę udział w tej wymianie zdań.
                                    • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 11:48
                                      gzesiolek napisał:

> Napisałem wyraźnie w kilku rodzinach... Więc jak nie matematyka to czytanie ze zrozumieniem ;)
                                      ----
                                      Jak się zaperzasz to zaczynasz przypominać bywalca.
                                      Nie idź tą drogą.
                  • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 20:56
                    Ambicję nie ambicje jeepowy dupku miałem na mysli. Ambicję Lewej, ambicję Lewego, durniu. Byłem mistrzem ortografii, naprawdę nie musisz mnie uczyć.
                    • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 23:26
                      Byłem mistrzem ortografii, naprawdę nie musisz mnie uczyć.
                      ---
                      Muszę.
                      To nie ortografia. To gramatyka.
                      Nie zarzucałem ci błędu ortograficznego tylko zła.odmiane przez przypadki
                      :-))
                      Ktoś dal ci maturę?
                      Kurwa zrobili ci krzywdę...
                      Co wpis to se przypierdalasz w kolano.
                    • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 23:28
                      Ambicję Lewej, ambicję Lewego, durniu
                      ---
                      Dwie ambicje
                      Czyli AMBICJE

Znowu JEB samobój
                      • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 23:42
                        Ambicja jest niepoliczalna durniu. Nie ma 2 ambicji. Słowo „ambicje” oznacza co innego niż „ambicja”. Ćwoku. Bęcwale. Przychlaście. Kretynie. Imbecylu. Przygłupie. Jeepie w dyzlu. Smrodzie. Balwanie. Bufonie. Gluptaku. Cwiefcinteligencie. Elegancie z Mosiny!
                        • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 23:53
                          Ambicja jest niepoliczalna durniu. Nie ma 2 ambicji.
                          ---
                          Jest niepoliczalna ale posiada liczbę mnogą.
                          A ty piszac o ambicjach Roberta i Anny - powinieneś był pisać o ambicjach.
                          Brniesz i brniesz...
                          Mistrzu Ortografii :-)

Ćwoku. Bęcwale. Przychlaście. Kretynie. Imbecylu. Przygłupie. Jeepie w dyzlu. Smrodzie. Balwanie. Bufonie. Gluptaku. Cwiefcinteligencie. Elegancie z Mosiny!
                          ----

Ech bywalec...
                          Życzę Ci miłej i spokojnej nocy.
                          Uważaj na siebie bo co żyłka pęknie...
                          Pa...

Jeep
                          • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 00:12
                            Robert i Ania mają tę samą ambicję: by Robert odniósł sukces w innym niż Bayern klubie. Nie mają różnych ambicji w tej kwestii. Także zamilcz nauczycielu emerycie.
          • bigzaganiacz Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 20:38
            Dorota Banaszczyk krytykuje Annę Lewandowską
            Dorota w rozmowie ze sport.pl wyjaśnia czym jest jej dyscyplina sportowa i dlaczego to właśnie ona jest mistrzynią.

"Moja dyscyplina dzieli się na kata i kumite. Kata to zbiór technik, konkurencja pokazowa, którą można porównać do walki z cieniem. Natomiast ja trenuję kumite, które polega na walce z przeciwnikiem. To jest prawdziwe karate, które uznane jest na całym świecie. Niestety, w Polsce bardzo rozpoznawalne jest "karate tradycyjne", które tak naprawdę jest jakimś dziwnym bytem. Ta nazwa wywołuje u mnie negatywne emocje. Milion konkurencji, dzieci rywalizują z dorosłymi i zawody rangi mistrzostw świata, gdzie na 12 uczestników przypada dziewięciu Polaków? Przecież to śmieszne. Dziwię się, że ludzie, którzy to trenują, nie widzą w tym nic dziwnego. Jak jedziesz na MŚ, to powinno się rywalizować z całym światem, a nie z Polakami." - tłumaczy.
            • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 23:22
              Mocno przesadziła. Tak to mogło być prędzej ma mistrzostwach Europy... Akurat znam jednego kolesia, który długie lata startował w karate tradycyjnym i na pewno (przynajmniej w męskim wydaniu) nie było tak, że sami Polacy... Ot mało Europejczyków. Dużo Japończyków, Polaków, USA i z Ameryki łacińskiej... Inna sprawa, że w wieku 24lat zdradził karate dla teakwondo... Ale koleś pozytywnie zakręcony na rzecz kultury Azji...
              Ale rzeczywiście WKF zszerza jakieś 30x więcej członków na świecie... Ale nie zmieniam zdania, że jestem nikim by umniejszać dokonania kogokolwiek w karate tradycyjnym...

• bigzaganiacz Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 06:31
                No to w pradze 2013 gdy zdobyla druzynowe mistrzostwo nie bylo zadnych japonczykow
                Rosja , bialorus , romania , polska serbia

W niektorych kategoriach wiekowych nie bylo 3 miejsca ....
                W kategorii wiekowej 70+ byla jedna uczestniczka ktora zostala mistrzynia swiata
                Co stalo sie rowniez w meskiej kategorii 90+ , w kategorii 70+ bylo ostro bo az 3-4 zawodnikow startowalo , takie to mistrzostwo swiata lewandoskiej

Ciekawe za to byly kategorie wiekowe
                • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 07:41
                  Bardzo możliwe. Po prostu kasowo sport niszowy i amatorski bez finansowania państwa i sponsorów.
                  Stąd nikt z innej części świata nie przyleciał.
      • tiges_wiz Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 10.07.22, 22:54
        Dawno mógł to zrobić, bo nie musiał 5x przedłużać kontraktu z Bayernem, tylko skończyć pierwszy i z kartą w ręku poszukać innego pracodawcy.
        • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 00:05
          co pare lat były dziwne rumory o lewym ze ma zmienić klub ale widać ciagle chodziło o kasę

dziś ro ostatnia szansa
          • only_the_godfather Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 09:41
            A Ty myslisz, że teraz chodzi o co o złotą piłkę?Serio jesteś tak naiwny?Chodzi o kasę i tylko tyle. Jakby chodziło wyzwania sportowe to myślę, że jednak Lewy nie uczepił się Barcelony ale też decydował się na inny klub choćby z Premier League. Tymczasem oprócz Barcelony mówi się o PSG czyli o klubach które mogą dużo zapłacić, ale sportowo niekoniecznie lepiej niż w Bayernie i Bundeslidze.
            • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 10:41
              Ale Barcelona nie jest w stanie mu zapłacić tyle co PSG, Man City, czy połowa klubów Premier League.
              Ba z tego co się mówi to on za 3 lata w Barcy dostanie tyle ile dostałby za 2 w Bayernie gdyby podpisał przedłużenie na tych samych warunkach...
              • only_the_godfather Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 11:18
                gzesiolek napisał:

> Ale Barcelona nie jest w stanie mu zapłacić tyle co PSG, Man City, czy połowa k
                > lubów Premier League.
                > Ba z tego co się mówi to on za 3 lata w Barcy dostanie tyle ile dostałby za 2 w
                > Bayernie gdyby podpisał przedłużenie na tych samych warunkach...

Co sportowo może mu Barcelona zaproponować czego nie ma w Bayernie albo w klubach Premier League?Właście nic, aktualnie to nie ta sama Barca co kiedyś i nie wiadomo co z tego będzie. Równie dobrze, może przejść do Barcy i przepaść...
                • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 11:25
                  W stosunku do Bayernu tylko zaprzeczenie, że strzelał, bo grał w słabej Bundeslidze, plus większą popularność na świecie... Oczywiście to tylko gdy mu wyjdzie...
                  Co do Premier League wg mnie za wiele nie da, to już raczej jakieś własne preferencje...
                  • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 18:07
                    No, bez jaj, pomijajac Bayern,
                    to Lige Europy wygral Eintracht Frankfurt, a to w bundeslidze sredniak....

Poza tym kluby Bundesligi nie sa tak strasznie zadluzone jak czolowe hiszpanskie...
                    Chcialoby sie kupic Lewego, ale kasy Barca nie ma, moze dostanie....

Premier L. w Anglii faktycznie jest w dobrej sytuacji...

To sie caly czas zmienia, kilka lat temu Bayern z tej slabej bundesligi wygral Lige Mistrzow....
            • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 11:00
              Lewy już zarobił masę kasy, razem z Anią włożyli to w biznesy, nieruchomości, restauracje. Kasy ma jak lodu. Barca obecnie ponoć nie ma kasy. Co dziwnego, że Lewy woli "Więcej niż klub" niż "My to my"?
              • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 18:12
                No, bez jaj, on ZDECYDOWANIE chce wiecej kasy, zazadal to od Bayernu i nie dostal przedluzenia kontraktu o kilka lat oraz podwyzki...

Wiec sie obrazil...

Jego agent z Izrael musial mu obiecac jescze wieksze zyski po przejsciu do Barcelony...
                A do tego zona pokochala Hiszpanie, jak kupili wille na Majorce....

Agennci to pijawki, piranie, ostatnie mendy, poprzedni nie byl lepszy u Lewego...

Drenuja pilkarzy i kluby bez litosci...
                Trudno sie dziwiwc temu, ze kluby ich nienawidza i najchetniej by im wpakowali siekiere w plecy...
                • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 20:27
                  No ale po czym wznosisz? Mam wrażenie, że po bawarskiej prasie, która całą winę przerzuciła na Lewego...
                  Wg informacji o przygotowanym w Barcy kontrakcie to za rok miał dostać mniej niż w Bayernie... Po prostu w Barcy się nie przelewa... A już w pensjach mają mocny limit...
                  No i wg tego co pisali polscy pismaki sportowi to chciał dwa lata przedłużenia na tych samych warunkach, a dopiero jak Bayern się usztywnił, że wszystkim daje 1rok z trójki "wielkich" to zażądał podwyżki...

A że Zahavi potrzebuje transakcji by najlepiej zarobić to inna inszość...
                  • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 20:38
                    Co do Barcelony, mediow, z PL, DE i Hiszpanii,
                    to jest tyle spelulacji, ze sie w d... nie miesci

Stanowisko Bayernu bylo jasne: Lewy zazadal OD RAZU kontraktu na kilka nastepynch lat i podwyzki, dostal odmowe....

Müller i Neuer sie zgodzili na przedluzenie tylko o rok, Lewy nie....

I POTEM SIE ZACZAL ten cyrk medialny z Lewym
                    • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 11.07.22, 23:34
                      No to skoro był temat w polskich mediach o braku propozycji nowej umowy i oczekiwaniu na nią Lewego, zanim cała trójka tą propozycję dostała, tzn. że pomijasz jednak niewygodne dla Bayernu fakty sprzed propozycji... A cyrk się zaczął dopiero jak Lewy zaczął na lewo i prawo w mediach opowiadać o tym, że nie widzi przyszłości w Bayernie, a nie od momentu gdy nie podpisał przedłużenia... Pytanie kiedy zaczęło się w mediach niemieckich, bo wg Twoich wpisów zaczęli mu robić smród już gdy odmówił podpisania przedłużenia na takich warunkach...
                      • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 17:02
                        Nie..
                        Bylo, jak napisalem wczesniej....

Wygadal sie w mediach Müller, on i Lewy oraz Neier dostali propozycje przedluzenia o rok, tylko Lewy odmowil i zglosil swoj pomysl....
                        I sie zaczelo...
                        • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 17:07
                          Poza tym do czasu, jak Lewy zaczal wygadywac przeciwko Bayernowi, a szczegolnie do wypowiedzi jego piranii-agenta,
                          nikt go nie krytykowal w niemieckich mediach,
                          bo byly to normalne negocjacje biznesowe i kazda strona glosila swoje stanowiska...
                          Zapewne gdyby chcec zakupu Lewego zglosil inny klub niz Bacelona, wyplacalny, to juz Lewy bylby jego pilkarzem....
                        • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 17:23
                          Ale zauważ, że ja nie przeczę, że po otrzymaniu oferty z tej trójki tylko Lewy odmówił (choć cała trójka chwilę się zastanawiała), tylko twierdzę, że historia zaczęła się wcześniej... Od zeszłego roku były informacje w Polsce, że Lewy prosi Bayern o propozycje/plany na przyszłość, a jest zlewamy i że rozmowy na temat kontraktu nastąpią z całą trójką na koniec tego sezonu. Oczywiście prawo Bayernu, ale jak wyszło, że negocjowali z bramkostrzelnym ludzikiem LEGO z Norwegii to jednak w innym trochę świetle przedstawia te prośby wcześniejsze i odmowy...
                          • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 18:16
                            To byly normalne negocjacje, z kazdej ze stron, trudno tu sie czepiac....

Co innego, jak sie publicznie w mediach atakuje aktualnego pracodawce, osobiscie lub za posrednictwem swojego agenta-piranii.......

Podobnie postepowal Alaba, jak chcial nowy kontrakt w Bayernie...
                            Agent-pirania to ten sam osobnik...
                            Alaba odszedl i nikt za nim specjalnie nie plakal...

• gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 18:25
                              Jak już wielokrotnie pisałem, samo zachowanie Lewandowskiego było złe i niepotrzebne... Mam tylko ale do jednoznacznej oceny jego motywacji, że kasa, kasa, kasa. Bayern dobry, Lewy zły... Ot nic nie jest czarno-białe.

No i Alaba też sobie dalej jakoś radził... Jego odejście okazało się całkiem dobre dla obu stron...
                              • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 18:50
                                Motywacji trudno nam odkryc,
                                zapewne nie tylko kasa, ale i wypalenie zawodowe, tyle lat w 1 klubie...

Ale to da sie jakos wyjasnic, zabraklo CHECI dogadania sie z klubem przy waznym kontrakcie, dalo to sie spokojnie obgadac...
                                Hoeness jest znany z tego, ze straszny cwaniak, az za cwany, ale jednoczesnie jest otwarty na rozne pomysly...
                                Ale jak sie wyskakuje w mediach z krytyka klubu i to przy udziale BARDZO nielubianego przez niego agenta-piranii...

Alaba sobie radzi w Realu dobrze, w Bayernie chcial duzej podwyzki, nie dostal....
                                Odszedl za darmo...

No, ale on jest rocznik 1992, Lewy 1988
                                • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 19:38
                                  Nie wiemy jakie próby rozmów były podejmowane...
                                  Piszesz o CHĘCI, ale jaką chęć dogadania znamy ze strony Bayernu? Bo a tego co się przebija ich podejście bo było stricte autorytatywne. Masz kontrakt i basta. Pogadamy po sezonie jak zechcemy. Mamy taką propozycję - podpisuj, innej nie dostaniesz. Itd. Nie zmienia to faktu, że gadanie z mediami, że chcę to Barcy i nie widzę dalszej gry dla Bayernu było po prostu głupie, bo nie dawało w kontekście negocjacji nic poza szumem... Chyba, że to było takie przypięcie się do Barcy by się nie wycofała z tego co obiecała...
                                  • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 19:48
                                    No, ale gdyby Bayern odpuscil Lewemu w sprawie przedluzenia kontraktu o kilka lat, to Müller i Neuer by dostali ataku serca i wyszli na idiotow....

Lewy mogl w tej sytuacji negocjowac odejscie do innego klubu, pod warunkiem, ze ten klub bylby wyplacalny...

No i nie wiadomo dlaczego wybral totalnie zadluzona Barcelone...
                                    TO wie jego agent
                                    Agent-pirania....

Trudno sie w tej sytuacji dziwic, ze Bayern powiedzial BASTA, dopoki Barcelona nie przeleje 50 milionow na konto Bayernu, bez zadnych sztuczek, typu raty, bomusy, itp....
                                    • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 21:09
                                      Dlatego Lewy chciał negocjować wcześniej i niezależnie, a miał narzucone warunki z konsekwencjami ew. negocjacji o których wspomniałeś...

• wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 13.07.22, 19:50
                                        Spekulacji ciag dalszy....

www.sport.pl/pilka/7,65081,28680871,to-nie-ma-sensu-bez-watpliwosci-ws-lewandowskiego-falk.html#s=BoxWWMT

Prezes Barcelony znalazl kase, wysuplal OSTATNIE zaskorniaki, ale NIE dla Lewego

transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-fc-barcelona-finalizuje-hitowy-transfer/169398
                                        Teraz to jest juz na 99% pozamiatane,,,,,

• gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 13.07.22, 20:00
                                          Pożyjemy zobaczymy... Teraz to pismaki głównie piszą o tym kto jak chodził i patrzył i co to znaczy... Pieprzyć to. Jak w dwa tygodnie nic się nie zmieni to Lewy będzie grał sezon w Bayernie i tyle. Reszta to spekulacje...
                                          • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 13.07.22, 20:09
                                            Barcelona wysuplala OSTATNIA kase nie dla Lewego, pilkarz ma 25 lat, mozna go potem sprzedac za wieksza kase do innego klubu....
                                            Life is brutal
                                            • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 14.07.22, 00:35
                                              Barcelona to nie ma problemu z wysluplaniem kasy, tylko z jej zaksięgowaniem i zalegalizowaniem... Bo kasę to oni znajdą zawsze, ale ważne żeby nie zostali za to zawieszeni, zdegradowani itd.
    • bolo2002 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 08:30
      Lewy dał sie sam zakiwać. Pisałem wczesniej- że sie sam załatwi. Albo jest tak zadufany w siebie, albo bezgranicznie i bezkrytycznie ufa swojemu managerowi? W kazdym razie -uszy pod siebie i powrócił na kolanach. Zakiwał się sam w tym amoku! W ten sposób mocno stracił na wartosci- a jego gwiazda blednie. Raczej bliżej mu juz do piłkarskiej emerytury niz do rozkwitu gwiazdy!
      • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 12.07.22, 17:16
        No, chyba, ze stanie sie cud i prezes Barcelony przeleje 51 baniek W CALOSCI na konto Bayernu....

Wtedy Lewy opusci Bayern

Ale, skoro do tej pory nie przelal, to bylby to faktycznie cud...

Trudno sie dziwic Bayernowi, ze nie chce platnosci w ratach, bo moze po roku sie okazac, ze tak naprawde dostal 30 milionow euro, a nie 51...
        A prezes Barcelony bedzie zapewnial kazdego dnia, ze jutro bedzie przelew....

Hoeness to nie jest aniolek, sam siedzial w pierdlu na podatkowe sztuczki...
        Nie sa sie Laporcie wykiwac
      • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 13.07.22, 19:55
        Totalnie kontrolowany przez zone, calkowicie nim rzadzi, do tego jest zadufany w siebie, przekonany o tym, ze jest najlepszym pilkarzem swiata i KAZDY ma bic przed nim poklony, SZCZEGOLNIE szefowie Bayernu...
        I bezgranicznie oraz bezkrytycznie ufa swojemu managerowi...

• wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 13.07.22, 20:05
          W sumie to jednak glupio, bo to rzeczywiscie swietny pilkarz i dla reklamy PL bardzo duzo uczynil,
          w klubach bardzo duzo osiagnal....

W reprezentacji juz nie, ale tam mu brakowalo bardzo dobrych kolegow....

Moze chlop sie opamieta, przestanie stroic fochy, zagra ten rok w Bayernie na full, potem odejdzie na wypasiona emeryture pilkarska do USA, do tego bedzie gral na full w reprezentacji....

• bolo2002 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 14.07.22, 08:45
      Przyszedł na trening i został upokorzony- o czym pisałem wczesniej i to przewidziałem. Straci dużo na wartości i nie w bayerze - tylko w Barcelonie- bo ta ma juz pewnie dosyc serialu z Lewym! A w ogóle to ja tego ruchu lewego nie rozumiem- sam wywołał zamieszanie , bo mu sie pracodawca przestał podobać - gdzie przez lata zarabiał miliony. I zamiast wytrzymac do końca- to udając gwiazdę- zakiwał sie sam. Najwyrazniej cos jest nie tak z jego głową!!!!! Dziwię sie tez Barsie- bo jako prezes tej ekipy - nigdy bym 50 + 10 mln Euro za 34 -letniego emeryta piłkarskiego nie dał ! A w Barsie- zobaczycie sami- nie pogra za długo-max 2 lata i emerytura. Juz to widzę!
    • bolo2002 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 15.07.22, 10:35
      Sagi z Lewym ć d. Czyli już teraz - mozna powiedziec , że to że sie zakiwał sam to malo-Lewy stracił wartość- sam się zdezawuował!!! Wg mnie za 2 lata max skończy z piłką-jak wytrzyma tyle w Barsie! Mam wątpliwosci.
      • zimnadzidzia Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 08:27
        eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/robert-lewandowski-transfer-do-barcelony-bayern-i-hiszpanski-klub-doszly-do-porozumienia,1112018.html
    • bwv1080 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 13:16
      wislok1 napisał:

> I po buncie....
      > Grzecznie uda sie do swojego miejsca pracy..
      > I nie ma tez tak w Bayernie, ze 1 pilkarz moze rzadzic calym klubem i wymuszac
      > to,co mu sie podoba...

> No, chyba, ze stanie sie cud i prezes Barcelony przeleje 51 baniek W CALOSCI na konto Bayernu..

Przez trzy strony wątku strzępiłeś niepytany jadaczkę i obrabiałeś Lewandowskiemu duope, jak rencistki u fryzjerki obrabiają doupy księżnym i królewiątkom.
      I nagle stal się cud...

I jak wyglądasz?
      • bigimax4 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 13:38
        Narazie cudu nikt z zainteresowanych nie potwierdzil
      • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 13:39
        Przez trzy strony wątku strzępiłeś niepytany jadaczkę i obrabiałeś Lewandowskiemu duope, jak rencistki u fryzjerki obrabiają doupy księżnym i królewiątkom.
        I nagle stal się cud...

I jak wyglądasz?
        ---
        Dobrze wyglada, cranmer.
        Miał rację w kazdym zdaniu.

Chujowo wyglada Lewy.
        A jak wypadnie w Barcelonie to sie jeszcze okaże.
        • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 16:25
          Wg mnie Wisłok przesadzał w osądach, dlatego tonowałem by się wstrzymać tydzień dwa z ocenami, bo Bayern albo musi go wytransferować albo jednak nim grać...
          Co do oceny Lewego to nie było nawet pół dramy jak przy Słabiej, a ten z powodzeniem gra w Realu i nikt już nie wspomina tego co było...

Teraz wszystko w nogach Lewego. Osobiście sportowo życzę mu jak najlepiej...

A ludzko stracił w oczach wielu, ale bez dramy którą opisywał Wisłok...
          • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 16:26
            Jak przy Alabie...
            Pieprzony słownik...
          • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 16:42
            Wg mnie Wisłok przesadzał w osądach, dlatego tonowałem by się wstrzymać tydzień dwa z ocenami,
            ----
            Wisłok tak ma.
            Mnie napisał że jestem nikczemnikiem, że łżę w kazdym zdaniu i nigdy nie byłem za granicą, że powinienem się zaszczepić na wsciekliznę... a wszystko w drugorzędnej dyskusji o przestrzeganiu przepisów covidowych...

Facet emocjonalny jest :-)
            Niemniej - w sprawie Lewego podzielam Jego punkt widzenia
            • gzesiolek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 17:22
              To, że Lewy źle to rozegrał i nie powinien wyskakiwać do prasy z krzywymi tekstami to twierdzi chyba każdy w tym wątku... Wisłok jako jedyny podchodził do tego czarno-biało. Lewy jedyny zły, Bayern całkiem dobry i nic nie mógł zrobić lepiej... No i emocjonalnie stwierdził, że Lewy już nigdzie nie pójdzie chyba, że zdarzy się cud... No i w tych dwóch punktach się z nim nie zgadzałem i wciąż się nie zgadzam...
        • qqbek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 20.07.22, 22:53
          jeepwdyzlu napisał:

> Dobrze wyglada, cranmer.
          > Miał rację w kazdym zdaniu.
          >
          > Chujowo wyglada Lewy.
          > A jak wypadnie w Barcelonie to sie jeszcze okaże.
          >

Lewy?
          Za kopaczami haratającymi w gałę się nie oglądam, ale mam takie osobiste spostrzeżenia.
          Jak w Niemczech był postacią powszechnie akceptowaną, tak w Hiszpanii (o ile nie spieprzy na boisku naprawdę koncertowo) będzie postacią powszechnie znienawidzoną.
          Dla Hiszpanów Barca to nie jest hiszpański klub. To kosmici z Katalonii, którzy istnieją tylko po to, żeby im rozpieprzać ich świętą La Liga, godni co najwyżej tego, żeby ich wypalić do gołej ziemi.
          Pojedź do Madrytu, pojedź na południe od Barcelony - Walencja, Murcja, Malaga, Kadyks, Kordoba, Sewilla, pojedź na północ Hiszpanii - usłyszysz to samo.

Tylko tyle i aż tyle.
          Będzie grał w lidze, która darzy szczerą (i powszechną) nienawiścią jego nowy klub.
          • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 20.07.22, 23:33
            ale to najsłynniejszy klub na świecie 😀
            • qqbek Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 21.07.22, 00:00
              bywalec.hoteli napisał:

> ale to najsłynniejszy klub na świecie 😀

I?
              Mecze gra głównie u siebie, a nie w międzynarodowych pucharach.
              A "u siebie" ma przesrane.
              • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 21.07.22, 00:23
                Każdy człowiek który się w czymś wybija musi się codziennie mierzyć z nienawiścią, zwłaszcza zawistników, zazdrośników i nieudaczników.
                To akurat na roberta nie bedzie miało wpływu zadnego ze poza Katalonia go w Hiszpanii nie lubia. Ktos nawet pisał ze Bayernu nienawidzą w Niemczech poza Bawaria.

Nie jestem znawca futbolu ale moim osobistym zdaniem w Bayernie nie mógł juz nic osiągnąć i uciekł stamtąd w ostatniej chwili. W wieku 35 lat juz by było za pozno na transfer do top klubu.

Nie jest powiedziane ze podbije i Barcelonę i świat - ale jeśli to najlepszy polski piłkarz w historii to właściwie dlaczego nie?
                • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 21.07.22, 00:55
                  Każdy człowiek który się w czymś wybija musi się codziennie mierzyć z nienawiścią, zwłaszcza zawistników, zazdrośników i nieudaczników.
                  ----
                  Właśnie!
                  Niezła samokrytyka.
                  • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 21.07.22, 01:03
                    Nie odróżniasz nabijania się z megalomana fantasty od zazdrości i zawiści. To drugie jest mi obce.
                    • jeepwdyzlu Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 21.07.22, 09:53
                      bywalec.hoteli napisał:

> Nie odróżniasz nabijania się z megalomana fantasty od zazdrości i zawiści. To drugie jest mi obce.
                      ----
                      Aha.
                      Oczywiście.
                      • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 21.07.22, 10:04
                        I jeszcze lubie prowokować cie bo brakuje ci dystansu do samego siebie.
      • wislok1 Przypominam pierwszy watek o Lewym 17.07.22, 08:31
        forum.gazeta.pl/forum/w,20,173587959,173587959,OT_odejdzie_nie_odejdzie_odejdzie_nie_odejdzie_.html
        Ja wygladam dobrze, to ze Barcelona oszalala i totalnie zadluzona kupuje nowych pilkarzy, w tym 34 latka, to jest jej szalenstwo ...

Bayern zrobil interes zycia sprzedajac za tyle ILE CHCIAL Lewego....

Ja sie Lewemu nie dziwie, ze chcial zagwarantowac sobie zarobki na 4 lata, a nie na 1 rok....
        Z jego punktu widzenia jest to bardzo logiczne, z Bayernem sie nie udalo, bo tam klub mysli racjonalnie...

A Barcelona co dostanie kase, ostatnio za prawa telewizyjne, to od razu ja rozpier.oli w miazge.....

No, poza tym Niemcy placili zawsze porzadnie, terminowo, a klub z zadluzeniem okolo 1,4 miliarda euro ?
    • bywalec.hoteli Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 16.07.22, 19:59
      no i co powiesz Wislok? Lewy odszedł bo chciał i mógł a Barca go chciała. Moim zdaniem ma spora szanse a czy ja wykorzysta to juz jego głowa i nogi
      • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 17.07.22, 08:36
        Odszedl. bo Bayern dostal zadana kase, tylko tyle....
        • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 17.07.22, 08:40
          No, jeszcze nie dostal....
          Zapewne musieli sie dodatkowo zabezpieczyc Bawarczycy...
          Co do wyplaty kasy....

sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/963696/barcelona-wciaz-ma-transferowe-dlugi-media-ujawnily-kwote
          • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 17.07.22, 08:48
            Ale numery...
            www.goal.pl/transfery/barcelona-jest-winna-de-jongowi-27-mln/
            sport.tvp.pl/60870818/kolejne-klopoty-barcelony-media-ponad-100-milionow-euro-dlugu
    • wislok1 Bardzo ciekawy artykul... 20.07.22, 22:30
      Az dziwne, ze cos tak rzeczowego, merytorycznego

sie ukazalo w mediach....

www.sport.pl/pilka/7,65082,28698629,barcelona-nie-ma-pieniedzy-marzenie-o-lewandowskim-wazniejsze.html#s=BoxMMtImg2
      Lewemu zycze wszystkiego najlepszego w nowym klubie, jego wybor, jego decyzja, jego kasa.....

• wislok1 No i d... zbita 27.07.22, 19:34
      www.sport.pl/pilka/7,65082,28728405,xavi-ocenil-wystep-lewandowskiego-mial-pretensje-do-druzyny.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=766&do_a=766&s=BoxSportImgLink
      www.sport.pl/pilka/7,64946,28728260,remis-barcelony-z-juventusem-lewandowski-bezbarwny-szczesny.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=766&do_a=766&s=BoxSportLink
      W sumie to koszmar, bo Lewy KOMPLETNIE nie pasuje do Barcelony....

TO nie Bayern, gdzie jak trener wyda ROZKAZ, to mu wszyscy podaja pilki, bo byl tam jedynym srodkowym napastnikiem---
      Ordnung w Bayernie byl wzorowy, wszyscy grali na niego....

I tak bylo przez 8 lat, a Lewy uwierzyl. ze jest geniuszem.....

Bayern zrobil interes totalny, sprzedajac go za 50 baniek...
      • wislok1 Re: No i d... zbita 27.07.22, 19:49
        To NIE JEST wina Lewego, ma 33 lata, cudow nie ma....

Juz na wiosne gral FATALNIE w Bundeslidze, gdyby nie karne, to by bramek nie przybywalo na koncie w szybkim tempie....

Karne strzelal, licznik sie nabijal....

Ale szefowie Bayernu mieli BARDZO krytyczne uwago pod adresem Lewego za mecze z Villareal, tam praktycznie NIE ISTNIAL, oficjalnie gral, faktycznie jego gra NIC NIE DAWALA....

Wielokrotnie to sie powtarzalo w na koncu sezonu 2021-2022, strzelal tylko z karnych, ewantualnie tyllko dostawil noge, o wiele gorszy niz 2020-2021...

W tej sytuacji oferta Barcelony to byl MAGA biznes dla Bayernu...

Teraz Barcelona ma ta zabe...
        • bywalec.hoteli Re: No i d... zbita 31.07.22, 23:06
          Wislok juz się tym tak nie ekscytuj
          nie bądź jak ruskie którzy nie mogli się pogodzić z tym ze Ukraina postanowiła isc inna droga, ze napadli ja, pobili, zgwalcili, palili itp
          • wislok1 Re: No i d... zbita 01.08.22, 09:07
            Absurdalne porownanie...
            • wislok1 Re: No i d... zbita 02.08.22, 18:27
              Pozegnanie Lewego w Bayernie----

www.sport.pl/pilka/7,65081,28751098,bayern-opublikowal-ostatnie-zdjecie-lewandowskiego-osiem-lat.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=765&do_a=765&s=BoxSportImg1
              • bywalec.hoteli Re: No i d... zbita 02.08.22, 18:38
                juz się tak nie spuszczaj nad lewym
                • wislok1 Re: No i d... zbita 02.08.22, 18:56
                  WTF ?

• wislok1 Re: No i d... zbita 02.08.22, 18:57
                    A tak na marginesie:

Ktora z bramek Lewego zdobyta w Barcelonie w czasie pobytu w USA sie tobie najbardziej spodobala ?
                    • bywalec.hoteli Re: No i d... zbita 02.08.22, 19:15
                      i żadna i wszystkie 😂
                      • wislok1 Re: No i d... zbita 02.08.22, 21:18
                        Ja sie na nim nie spuszczam....

To jest bardzo dobry pilkarz....
                        I nigdy temu nie zaprzeczalem....

Z tym przejsciem do Barcelony to najbardziej zaszkodzil Polakom w Monachium i okolicach....
                        Narobil totalnej siary gwiazdorzeniem, tupaniem, odstawianiem cyrku.....

Jiuz sporo razy trzeba bylo sie tlumaczyc w pracy w kontaktach z firmami, ze nie nazywam sie Lewandowski i z tym gosciem nie ma nic wspolnego i go nie trawie....
                        Naprawde sabie tem nagrabil i go maja autentycznie w d....

A wczesniej jak tylko bylo, ze jestem z PL, to aaaa Lewandowski.....
                        Byla zupelnie inna reakcja...
                        • wislok1 Re: No i d... zbita 02.08.22, 21:23
                          On zarabia mliony, a Polacy w Monachium i okilicach tego dupka nie trawia, bo im robi fatalna opinie.....
                          • bywalec.hoteli Re: No i d... zbita 02.08.22, 21:43
                            wislok nie bądź monachijskim psem ogrodnika.
                            może jeszcze ci w dortmundzie płaczą ze odszedł do monachium?
                            oraz ci w poznaniu?
                            i ci w pruszkowie?

Bez sensu. Lewy wybrał lepsza ligę i lepszy klub - miał prawo.

Czy odniesie tam sukces? Może nie odniesie może odniesie. Byłby głupi gdyby nie sprobowal.
                            Ja na jego miejscu bym się nie zastanawiał ani chwili gdyby przyszło zielone światło z Barcy.

A w ogóle po co niemcom się tłumaczysz za lewego? Nie twoja sprawa ani ich.
                            • jeepwdyzlu Re: No i d... zbita 03.08.22, 00:00
                              Wislok po co Ty rozmawiasz z tą zazdrosną antyniemiecka pizdą? Wygasiłem go więc nie widzę, ale po Twoich postach widać, ze polemizujesz z napastliwym i niereformowaonym gnojkiem. Po sobie wiem, że szkoda czasu. On juz wszystko wie i nie interesuje go zdanie innych.
                              • wislok1 Re: No i d... zbita 03.08.22, 16:01
                                www.sport.pl/pilka/7,64946,28751913,niemcy-komentuja-zachowanie-lewandowskiego-nieswiezy-posmak.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=766&do_a=766&s=BoxSportImg1
    • hukers Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 03.08.22, 13:06
      Stec w miarę obiektywnie o odejściu Lewandowskiego

rafalstec.blog/2022/07/17/przepotezny-lewandowski-malenki-bayern/
      • wislok1 Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 03.08.22, 16:09
        Dobrze napisane....

Najlepsze to

pensje zawodników i prowizje ich agentów puchną nawet szybciej niż kwoty wypłacane za transfery, a relacje w środowisku coraz silniej kojarzą się z klimatem, w jakim rywalizują rekiny finansjery, ekosystemu z brutalną siłą oraz skutecznością jako najświętszymi cnotami.

Jedyne z czym trudno sie zgodzic to szanse Lewego na wielka dalsza kariere,
        jest w zasadzie pilkarskim emerytem....

I dlatego Bayern go sprzedal
        • hukers Re: Odejdzie, nie odejdzie, odejdzie nie odejdzie 03.08.22, 23:02
          Zaczął słabo, ale wierzę, że się rozkręci i będzie miał z 30 bramek w sezonie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka