IP: *.lodz.gazeta.pl 08.02.05, 17:04
...jest ekonomiczny? bo chce kupić (do miasta głownie). Dzieki za info
Obserwuj wątek
    • pavulon78 Re: Czy matiz 08.02.05, 21:37
      Tak
    • jade_na_miasto_robic_lans Re: Czy matiz 08.02.05, 21:42
      do lansu sie nie nadaje
      a ekonomiczny tez nie jest
    • Gość: trooper Re: Czy matiz IP: *.sm-rozstaje.pl 09.02.05, 02:55
      Niestety nie za bardzo.
      Mój na bardzo krókich trasach (od sklepu do sklepu) spala w zimie 8.5 l / 100
      km, a w lecie nie mniej niż 7.5 l / 100 km (Pb/95).

      Pod tym względem lepiej wypada jakiś Diesel. Golf II 1.6 TD mojej dziewczyny
      łyka po mieście w zimie do 7.0 l / 100 km ON, wliczając w to jej ciężką nogę i
      energiczne starty.

      Z używanych miejskich może Saxo lub P106 1.5D?
    • Gość: Maciek Re: Czy matiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 11:22
      Calkiem ekonomiczny, jakbym nie jechal, czy to w zimie czy to latem, czy na
      trasie czy w miescie zawsze pali 6,5l/100km
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka