Gość: noija IP: *.lodz.gazeta.pl 08.02.05, 17:04 ...jest ekonomiczny? bo chce kupić (do miasta głownie). Dzieki za info Link Zgłoś Obserwuj wątek
jade_na_miasto_robic_lans Re: Czy matiz 08.02.05, 21:42 do lansu sie nie nadaje a ekonomiczny tez nie jest Link Zgłoś
Gość: trooper Re: Czy matiz IP: *.sm-rozstaje.pl 09.02.05, 02:55 Niestety nie za bardzo. Mój na bardzo krókich trasach (od sklepu do sklepu) spala w zimie 8.5 l / 100 km, a w lecie nie mniej niż 7.5 l / 100 km (Pb/95). Pod tym względem lepiej wypada jakiś Diesel. Golf II 1.6 TD mojej dziewczyny łyka po mieście w zimie do 7.0 l / 100 km ON, wliczając w to jej ciężką nogę i energiczne starty. Z używanych miejskich może Saxo lub P106 1.5D? Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Czy matiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 11:22 Calkiem ekonomiczny, jakbym nie jechal, czy to w zimie czy to latem, czy na trasie czy w miescie zawsze pali 6,5l/100km Link Zgłoś