Dodaj do ulubionych

ranking na najleprza reklame somochodowa

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.01, 08:35
moim zdaniem seria fiata z krabamii
Obserwuj wątek
    • Gość: bObO Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: 212.244.192.* 19.09.01, 09:37
      Podobają mi się reklamy Renault: MTV - "grappa", "szybki" wjazd do garażu.
      • Gość: Levy Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.*.*.* 19.09.01, 09:43
        Jw - Renault, jeszcze dorzuciłbym tą Megane Scenic z klimą: ludzie na plaży,
        upał i nagle trzęsą się z zimna, krzycząc "Drzwi!".
        Oraz Fiat Doblo - "Oficjalny samochód jamajskiej reprezentacji bobslejowej".
    • Gość: dodo Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: 64.124.150.* 19.09.01, 10:47
      fajna była też peugeota husky
    • Gość: leman Re: ranking na najlepsza reklame somochodowa IP: *.man.poznan.pl 19.09.01, 12:33
      Lancia z Harrisonem Fordem.
      Renault Scenic (kangur na pilce i krowa zujaca gume)
      • Gość: Tolek Re: ranking na najlepsza reklame somochodowa IP: *.teleaudio.com.pl 19.09.01, 17:46
        Gość portalu: leman napisał(a):

        > Renault Scenic (kangur na pilce i krowa zujaca gume)

        Popieram.
        • Gość: Maciej Re: ranking na najlepsza reklame somochodowa IP: *.radio-merkury.poznan.pl 20.09.01, 08:26
          No i Xsary Picasso-robot artysta...
    • Gość: R@fal Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.toya.net.pl 20.09.01, 09:21
      > Renault Scenic (kangur na pilce i krowa zujaca gume)
      i jeszcze reklamy
      Peugota 206 (przechylajace sie autobusy i koles z kartonem, ktory chce zdobyc
      podpis 206-ki)
      • Gość: bObO Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: 212.244.192.* 20.09.01, 10:08
        A jeszcze: Peugeot 307 z Sumo.
        • Gość: mial Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.01, 22:20
          ta akurat jest cienka
    • Gość: Sven Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.waw.cdp.pl 20.09.01, 11:38
      Gerappaaaaaa....
      Pozdr

    • Gość: Grenade Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.01, 23:33
      corsa dzięki zajebistej muzyce (bon jovi "it's my life"). przez tą piosenkę
      zaczęło podobać mi się to auto. poza tym reklama forda cougara z Denisem Hoperem
    • Gość: Michal Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.mediacom.pl 21.09.01, 08:21
      Ogolnie reklamy Renault sa fajne. Do tego jeszcze P206 z tym gosciem z
      potluczonymi okularami i Fiat z krabammi na plazy. Pzdr.
      • Gość: tricky a pamiętacie IP: *.*.*.* 21.09.01, 15:30
        ...reklamę Zrembu ? Kręcące się sztaplary i wózki akumulatorowe. Rządziła.
        • Gość: ffmarkus Re: a pamiętacie IP: *.icpnet.pl 22.09.01, 22:42
          "Zremb zawsze na czasie" :)

          Też przychylam się do Reno. Wszystkie Clio (MTV, z busem przechylającym się na boki), Scenic (j/w + krokodyl
          w stawie parkowym), Thalia (ten sympatyczny mały kod kreskowy) oraz cała gama Renault pod tytułem "to się
          nie może udać". Po prostu świetne. Tylko nowa Lagunka odstaje poziomem.
          Fajna też jest reklama Grand Cherokee (nie emitowana na polskich stacjach) z "oczyszczającym" się Jeepkiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka