Gość: mial IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.01, 08:35 moim zdaniem seria fiata z krabamii Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: bObO Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: 212.244.192.* 19.09.01, 09:37 Podobają mi się reklamy Renault: MTV - "grappa", "szybki" wjazd do garażu. Link Zgłoś
Gość: Levy Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.*.*.* 19.09.01, 09:43 Jw - Renault, jeszcze dorzuciłbym tą Megane Scenic z klimą: ludzie na plaży, upał i nagle trzęsą się z zimna, krzycząc "Drzwi!". Oraz Fiat Doblo - "Oficjalny samochód jamajskiej reprezentacji bobslejowej". Link Zgłoś
Gość: dodo Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: 64.124.150.* 19.09.01, 10:47 fajna była też peugeota husky Link Zgłoś
Gość: leman Re: ranking na najlepsza reklame somochodowa IP: *.man.poznan.pl 19.09.01, 12:33 Lancia z Harrisonem Fordem. Renault Scenic (kangur na pilce i krowa zujaca gume) Link Zgłoś
Gość: Tolek Re: ranking na najlepsza reklame somochodowa IP: *.teleaudio.com.pl 19.09.01, 17:46 Gość portalu: leman napisał(a): > Renault Scenic (kangur na pilce i krowa zujaca gume) Popieram. Link Zgłoś
Gość: Maciej Re: ranking na najlepsza reklame somochodowa IP: *.radio-merkury.poznan.pl 20.09.01, 08:26 No i Xsary Picasso-robot artysta... Link Zgłoś
Gość: R@fal Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.toya.net.pl 20.09.01, 09:21 > Renault Scenic (kangur na pilce i krowa zujaca gume) i jeszcze reklamy Peugota 206 (przechylajace sie autobusy i koles z kartonem, ktory chce zdobyc podpis 206-ki) Link Zgłoś
Gość: bObO Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: 212.244.192.* 20.09.01, 10:08 A jeszcze: Peugeot 307 z Sumo. Link Zgłoś
Gość: mial Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.01, 22:20 ta akurat jest cienka Link Zgłoś
Gość: Sven Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.waw.cdp.pl 20.09.01, 11:38 Gerappaaaaaa.... Pozdr Link Zgłoś
Gość: Grenade Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.01, 23:33 corsa dzięki zajebistej muzyce (bon jovi "it's my life"). przez tą piosenkę zaczęło podobać mi się to auto. poza tym reklama forda cougara z Denisem Hoperem Link Zgłoś
Gość: Michal Re: ranking na najleprza reklame somochodowa IP: *.mediacom.pl 21.09.01, 08:21 Ogolnie reklamy Renault sa fajne. Do tego jeszcze P206 z tym gosciem z potluczonymi okularami i Fiat z krabammi na plazy. Pzdr. Link Zgłoś
Gość: tricky a pamiętacie IP: *.*.*.* 21.09.01, 15:30 ...reklamę Zrembu ? Kręcące się sztaplary i wózki akumulatorowe. Rządziła. Link Zgłoś
Gość: ffmarkus Re: a pamiętacie IP: *.icpnet.pl 22.09.01, 22:42 "Zremb zawsze na czasie" :) Też przychylam się do Reno. Wszystkie Clio (MTV, z busem przechylającym się na boki), Scenic (j/w + krokodyl w stawie parkowym), Thalia (ten sympatyczny mały kod kreskowy) oraz cała gama Renault pod tytułem "to się nie może udać". Po prostu świetne. Tylko nowa Lagunka odstaje poziomem. Fajna też jest reklama Grand Cherokee (nie emitowana na polskich stacjach) z "oczyszczającym" się Jeepkiem. Link Zgłoś