room.zeiss
12.09.05, 12:32
Przeciez ten segement zwykle generuje najwieksza czesc zyskow firmy. Dziwna
polityka prowadzi Skoda. A moze to centrala VW nie pozwala rozwinac Skodzie
skrzydel, aby nie konkurowac z Golfem i innymi autami koncernu? Osobiscie
uwazam, ze zamiast pakowac sie w projekt SuperB, ktory okazal sie niewypalem,
bo nielatwo jest wejsc na trudny rynek samochodow luksusowych, Skoda powinna
postawic na samochody popularne, w tym glownie wlasnie na segment C.