Gość: zizi
IP: 195.94.222.*
10.05.01, 10:40
nie bedac swietym, duzo jezdzac prywatnie zalapalem duzo punktow (mam ich 29) i
wlasnie poczta (do wiadomosci) dostalem info, ze mam taka liczbe punktow i
zostane poproszony o oddanie prawa jazdy.
Teraz wlasnie na poczcie (polecony) czeka na mnie kwit, ktory mowi ze mam oddac
prawo jazdy.
Co dalej?
Czy ktokolwiek znalazl sie w podobnej sytuacji i moze sie podzielic swoimi
doswiadczeniami?
Jak sadzicie, czy jest jest za pozno na wyrobienie kolejnego wtornika (juz
jezdze na wtorniku)?
Poradzcie prosze!