Dodaj do ulubionych

procedura jesli ma sie wiecej niz 24 punkty

IP: 195.94.222.* 10.05.01, 10:40
nie bedac swietym, duzo jezdzac prywatnie zalapalem duzo punktow (mam ich 29) i
wlasnie poczta (do wiadomosci) dostalem info, ze mam taka liczbe punktow i
zostane poproszony o oddanie prawa jazdy.

Teraz wlasnie na poczcie (polecony) czeka na mnie kwit, ktory mowi ze mam oddac
prawo jazdy.

Co dalej?
Czy ktokolwiek znalazl sie w podobnej sytuacji i moze sie podzielic swoimi
doswiadczeniami?
Jak sadzicie, czy jest jest za pozno na wyrobienie kolejnego wtornika (juz
jezdze na wtorniku)?

Poradzcie prosze!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka