Gość: s IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.02, 21:48 CUDO,BMW X5,Mercedes ML i Lexus RX300 to przy cadillaczku Smiecie Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Ryży Re: Cadillac SRX IP: ProteriansFwNet:* / 172.20.6.* 17.10.02, 19:59 Ładnt to on jest ale i tak go "skaszanią" przed wpuszczeniem na rynek.Już jeden podobny po Stanach jeździ i też wygląda gorzej niż prototyp. Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Cadillac SRX IP: *.atlanta.ga.us 17.10.02, 20:04 RX 300 i ML to stare konstrukcje i za rok-dwa doczekaja sie nastepcow. X5 mi sie nadal bardziej podoba od SRX'a (szczegolnie X5 w wersji 4.6 csi - ostatnio mnie taki tak zostawil z tylu ze sie zdumialem). A SRX to po prostu GMS Envoy z kanciasta buda i niedokladnie poskladanym wnetrzem. Link Zgłoś