Dodaj do ulubionych

Cadillac SRX

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.02, 21:48
CUDO,BMW X5,Mercedes ML i Lexus RX300 to przy cadillaczku Smiecie
Obserwuj wątek
    • Gość: Ryży Re: Cadillac SRX IP: ProteriansFwNet:* / 172.20.6.* 17.10.02, 19:59
      Ładnt to on jest ale i tak go "skaszanią" przed wpuszczeniem na
      rynek.Już jeden podobny po Stanach jeździ i też wygląda gorzej
      niż prototyp.
    • Gość: Marek Re: Cadillac SRX IP: *.atlanta.ga.us 17.10.02, 20:04
      RX 300 i ML to stare konstrukcje i za rok-dwa doczekaja sie nastepcow. X5 mi sie nadal bardziej podoba od SRX'a
      (szczegolnie X5 w wersji 4.6 csi - ostatnio mnie taki tak zostawil z tylu ze sie zdumialem). A SRX to po prostu GMS
      Envoy z kanciasta buda i niedokladnie poskladanym wnetrzem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka