Dodaj do ulubionych

opłaca się brać??

11.12.05, 10:45
otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C719230
Obserwuj wątek
    • iberia29 Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 10:55
      no jasne , ze tak, przeciez tych kilka malych rysek to sobie sam mozesz
      zaprawka zamalowac i autko bedzie jak nowe-niesmigane.
    • kann2 Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 10:57
      Oczywiście! Pierwszy właściciel, serwisowany w salonie - to się liczy, reszta
      to pryszcz.
    • derduch Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 11:00
      Mam wrażenie że jest powypadkowy, prawa lampa jakos źle spasowana, na wszelki
      wypadek proponuje sprawdzenie grubości lakieru testerem.
    • szymizalogowany Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 11:12
      kazdy sie cieszy tylko ze takie samochody sie kupuje na czesci

      jednak cena jest znacznie za wysoka
    • sakhal Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 11:12
      damn! ci niemieccy tunerzy to maja fantazje!
    • waskes29 Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 11:27
      Typowy dawca ale zeby bylo do kompletu bedzie jeszcze musial zginac komus
      taki sam -a chetny sie znajdzie, choc cena na poziomie nowki GolfaV jest
      troche przesadzona bo wydawaje sie jednak ze bardziej kompaktowy jest teraz
      ten ten merc
    • aaki bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 11:43
      Dodatkowe informacje:
      pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, kupiony w salonie
      • dr.verte Re: bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 12:35
        No i czemu nie ma przepisów nakazujących natychmiastowe złomowanie czegoś
        takiego?
        • apolot Re: bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 18:44
          Nooo i wysposażenie jakie..... wooow....nawet kurtyny
          pootwierane...woooowww....Wypas...
        • apolot Re: bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 18:46
          No przeciez Polak wszystko wezmie a potem na tym forum napisze,że ma luksusowe
          autko za 10 tys...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka