iberia29 Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 10:55 no jasne , ze tak, przeciez tych kilka malych rysek to sobie sam mozesz zaprawka zamalowac i autko bedzie jak nowe-niesmigane. Link Zgłoś
kann2 Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 10:57 Oczywiście! Pierwszy właściciel, serwisowany w salonie - to się liczy, reszta to pryszcz. Link Zgłoś
derduch Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 11:00 Mam wrażenie że jest powypadkowy, prawa lampa jakos źle spasowana, na wszelki wypadek proponuje sprawdzenie grubości lakieru testerem. Link Zgłoś
szymizalogowany Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 11:12 kazdy sie cieszy tylko ze takie samochody sie kupuje na czesci jednak cena jest znacznie za wysoka Link Zgłoś
waskes29 Re: opłaca się brać?? 11.12.05, 11:27 Typowy dawca ale zeby bylo do kompletu bedzie jeszcze musial zginac komus taki sam -a chetny sie znajdzie, choc cena na poziomie nowki GolfaV jest troche przesadzona bo wydawaje sie jednak ze bardziej kompaktowy jest teraz ten ten merc Link Zgłoś
aaki bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 11:43 Dodatkowe informacje: pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, kupiony w salonie Link Zgłoś
dr.verte Re: bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 12:35 No i czemu nie ma przepisów nakazujących natychmiastowe złomowanie czegoś takiego? Link Zgłoś
apolot Re: bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 18:44 Nooo i wysposażenie jakie..... wooow....nawet kurtyny pootwierane...woooowww....Wypas... Link Zgłoś
apolot Re: bież i to szybko zwłaszcza ,że... 11.12.05, 18:46 No przeciez Polak wszystko wezmie a potem na tym forum napisze,że ma luksusowe autko za 10 tys... Link Zgłoś