Dodaj do ulubionych

Nowe auto za 45 tys

07.07.06, 20:41
Witam, chcę kupić nowe auto, ale mam ograniczony budzet w wysokosci 45 tys.
Wiem, że za mniej wiecej taką kwotę, możana kupić Seata Cordobe. Może ktoś mi
podpowie co ewentualnie jeszcze można dostać za taką kwotę. Chodzi o auto z
klimatyzacją, abs i conajmniej 2 pp- to musi mieć. Wiem, że za taką cene to
trudne, ale może ktoś mi podpowie ?
Obserwuj wątek
    • hoheus Re: Nowe auto za 45 tys 07.07.06, 22:37
      Czesc,

      sasiad jezdzi takim i nie narzeka tylko trzeba wziasc pod uwage ze auto ma juz
      10 lat i wtedy budowali samochody bardziej solidnie :( nie tylko te ale wszystkie.

      Ja obecnie jestem na etapie studiowania stron hondy - moj wybor to accord 2.0 i
      na ich stronie znlazlem cos takiego:
      JAZZ 5D S-X COOL MT 2005 50 300 Rabat 5 500 Cena brutto po rabacie 44 800

      Kiedys prawie kupilem to auto niestety za dlugo musialem czekac i padlo na
      Peugota 307 :(

      Idz zobacz, przjedz sie

      Daj znac co wybrales

      Pozdr.

      • dlugopisem Opel Astra II z Gliwic lub Lanos 08.07.06, 11:05
        powinneś kupić samochód produkowany u nas w kraju, daj zarobić rodakom, to są całkiem przyzwoite samochody, serwis tani w przeciwieństwie do grypy VW i Hondy

        zastanów się, bo albo kupujesz "Made in Poland" i póżniej dobrze żyjesz Ty i Twoja rodzina, albo kupujesz zachodnie coś i szukasz pracy u tych którym dałeś zarobić i wtedy pracujesz na zmywaku za 3euro za godzinę -koszty
      • polski_murzyn Taa syrenki ,fiaty to były prawdziwe samochody ,a 09.07.06, 08:39
        nie co to teraz jakieś badziewiaste Audi A8,Lexusy ,BMW ,czy inne Ople 2.8V6
        turbo . Kiedyś to były nieskomplikowane wozy drabiniaste na korbkie ,a łezka
        się w oku kręci hehehe .
    • lablab Re: Nowe auto za 45 tys 08.07.06, 11:29
      Pytanie tylko czy za 45 tyś zmieścisz się w cenie z Seat-em.(lakier +dodatki)
      Ponadto Seat ma silnik 1.4 75KM, Opel Astra II 1.4 90KM.
      Zwróć uwagę też na częstotliwość przeglądów i koszty z tym związane.
      Pozdrawiam

    • odin-2 Re: Nowe auto za 45 tys 08.07.06, 11:30
      kup "Fabia" kombi z 75 mulami i AC , met.lakierem i innymi Bayer´ami a
      zostanie ci na pierwsze OC rowniez.
      • hien61 Re: Nowe auto za 45 tys 08.07.06, 15:44
        Zobacz co proponuje Chevrolet z modelem Laceti.Mysle ze za kwote 45 tys
        bedziesz mogl kupic auto rodzinne z klimatyzacja i 3 latami gwarancji.
        Arek
        • odin-2 Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 07:01
          hien61 napisał:

          Zobacz co proponuje Chevrolet(skosnooki Psiojad!) z modelem Laceti.Mysle ze za
          kwote 45 tys
          bedziesz mogl kupic auto rodzinne z klimatyzacja i 3 latami gwarancji.
          Arek
    • spider_75 Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 09:38
      Przejechalem sie po salonach i za 45 tys mozna kupc :

      SEAT Cordoba 1.4 75 KM
      Astre II 1.4 90KM
      Nowe CLIO 1.2 75 KM - fajnie wyposazone (klima, 4 pp, elektryka, fabyrczne CD-
      zaskakujaco duzo miejsca i duzy bagaznik )
      Ford FUSION 1.4 80 KM
      Fiat STILO 1.6 106 KM -rocznik 05

      Wszystkie auta maja klime i conajmniej 2 pp oraz ABS.
      Wybiore pewnie Astre lub Stilo - ze wzgledu na silnik. Gdybym dostal w tej cenie
      CLIO z silnikiem 1.4 to pewnie to auto bym kupi gdyż naprawde jak na ta klase
      jest duzo miejsca i duzy bagaznik. Mialem kiedys poprzednia wersje i to jest
      zupelnie inneauto pod tym wzgledem. Niestety silniczek 1.2 75 KM to za malo.
      Przejechalem sie tym i zupelnie mi nie pasuje.

      I teraz pytanie co lepsze Stilo czy Astra II ;-) Przejade sie tymi autami w
      poniedzialek ale moze ktos ma jakies doswiadczenia z tymi dwoma autami ? Dodam,
      że Astra ma nowy silnik, ten który jest montowany w Astra III.
      • poldek13 Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 11:20
        nie znam Astry, ale znam Stilo.
        Pełny odlot.
        ja bym sie nie wahał - tym bardziej, że Fiaty bardzo poprawiły zabezpieczenia korozyjne, a z Oplami wciąż różnie bywa.

        ale - nie namawiam, zrobisz oczywiście jak zechcesz.
        gdybym ja miał taka kasę teraz - to Stilo już by stało u mnie pod domem.
      • odin-2 Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 11:43
        spider_75 napisał:

        I teraz pytanie co lepsze Stilo czy Astra II ;-)

        .. czy koniecznie musisz wybierac miedzy dzuma a cholera ?
        • spider_75 Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 12:40
          Nie, za taką cenę mogę wybrać jeszcze fantastyczny produkt pt Chevrolet ;-)
          • kriss_333 Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 15:17
            do autora:
            mógłbyś napisac argumentacje czemu się ograniczas nowym autem?
            • harry_man Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 15:56
              > do autora:
              > mógłbyś napisac argumentacje czemu się ograniczas nowym autem?

              Wybacz, ale wg mnie nie powinno cię to interesować. Jeżeli autor chce nowe auto
              to widocznie ma ku temu powody których ty wcale nie musisz znać.

              Z tych dwóch które podałeś wybrałbym jednak stilo. Silnik 1.6 103KM fiata jest
              bardzo udaną i praktycznie bezawaryjną jednostką napędową. Oba auta jednak już
              nie są pierwszej świeżości i raczej skłaniałbym się ku czemuś nowocześniejszemu
              (np nowe clio).

              Udanego zakupu życzę
              pozdrawiam
              • spider_75 Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 20:26
                Nowe Clio - też intensywnie myślę o tym, ale nie z silnikiem 1.2- jazda próbna
                wyleczyła mnie z tego pomysłu.
                Jutro mam dostać info z salonu czy wyciągną coś z silnikiem 1.4 ale jest to
                trudne, bo zalożyłem, że ma być klima, ale zobaczymy, podobno dilerzy walczą o
                klienta.

                P.S. Ma byc nowe, bo dostałem tyle pieniędzy od firmy i ma być to nowe auto.
                • frequentflyer Re: Nowe auto za 45 tys 09.07.06, 20:59
                  w hyundaia byłeś? za 45000 będzie nowy accent z klimą i alarmem, najwyżej kupisz
                  białego, albo wytargujesz metalic za darmo. 1,4l, 97 KM, 12,3 s do setki? i nowy
                  model, nie jakaś końcówka jak u stilo czy astraII. kto da ci więcej?
                  • programistajava Re: Nowe auto za 45 tys 10.07.06, 09:13
                    A ile pali ten Hyundai :D :D :D wiem perfidne pytanie ....
                    • frequentflyer Re: Nowe auto za 45 tys 10.07.06, 09:34
                      tyle co wszystkie. zresztą płaci firma jak mniemam. swoją drogą firma a zgadza
                      się na benzyniaka? to co, będzie nim jeździł 15Kkm rocznie?
                      Iloma hyundaiami jeździłeś?
                      • holydiver2 Re: Nowe auto za 45 tys 10.07.06, 14:04
                        Można obejrzeć honde city, małe spalanie 5-6l/100km
      • xxxxxx666 Re: Nowe auto za 45 tys 10.07.06, 17:35
        Polecam Forda Fusion (sam mam od roku). Po pierwsze nie wiem jak szukałeś ceny,
        ale ja rok temu (cenu katalogowe były dokładnie takie jak teraz) dałem za
        swojego 40500 i mam 2pp, ABS, wspomaganie i klimę (FX Silver). Po drugie Fusion
        to jest auto nieco inne niż Clio, czy Astra. Ma ono bardzo dobrą widoczność
        przez wysokie zawieszenie. Po jeżdzeniu przez pół roku Fordem przesiadłem się do
        Renault Megane i po prostu konsternacja, kompletnie nic nie widać. Pozatym
        przejedź się to zobaczysz jak fajnie się tym jeździ.

        Oczywiście ma to też swoje wady. Największa to skrzypiące plastiki, ale podobno
        w nowej wersji już są ok. Pozatym zużycie benzyny (silnik 1.4). Jak się jedzie
        naprawdę spokojnie (90-100) to spalanie jest ok. 6.5l, ale około 130 to poniżej
        7 nie ma co liczyć. Za to o dziwo w mieście nigdy nie zdażyło mi się powyżej 8l.

        Generalnie polecam.

        Co do konkurentów, to Fiata nigdy w życiu. Raz miałem i nie chcę więcej. Możesz
        to porównać do telewizorów. Łatwo Ci kupić chiński szajs z mnóstwem funkcji, ale
        to nie będzie nigdy dobry telewizor.
        Astra II, to rzeczywiście fajny samochód. Ostatnio rozmawiałem z kumplem
        siedzącym głęboko w przemyśle samochodowym i twierdził on, że ostatnie roczniki
        Opla są strasznie niskiej jakości.
        Natomiast pochlebne opinie słyszałem o Seatach.
    • misza36 Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 00:56
      nowy hyundai akcent sedan
      gl classic 1.4 97 km
      44 500
      • frequentflyer Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 01:00
        imitation is the sincerest form of flattery, jak mawiają angliczanie.
    • misza36 Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 02:50
      niby co on imituje typowy przedstawiciel klasy sredniej nie wybija sie a na
      pewno jest ladnijeszy od corolli ajkosc hyunadai ma bardzo dobra zobacz sobie
      na stataystyki adac.
      www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=5061&postdays=0&postorder=asc&start=20
      • frequentflyer Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 08:52
        misza36 napisał:

        > niby co on imituje typowy przedstawiciel klasy sredniej

        Nie zrozumiałeś, nie szkodzi. Nie on imituje tylko ty plagiaryzujesz to co
        proponowałem 2 tygodnie wcześniej. Ale co do Accenta - zgadzamy sie.
        pozdrawiam FF
    • misza36 Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 02:53
      znaczy kompaktowej
    • gosc82 Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 08:08
      Stilo i Aster II chyba nie kupisz za 45 tys w z takim wyposarzeniem. Jesli
      chcesz sie zamknac w tej kwocie to napewno Fabia + dodatko + ubezpieczenie. 1.4
      16V 80 KM
      • programistajava Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 08:24
        > Stilo i Aster II chyba nie kupisz za 45 tys w z takim wyposarzeniem.

        Tez mi sie tak wydaje :d
    • hummer80 Re: Nowe auto za 45 tys 25.07.06, 09:00
      Honda Jazz 1.2 Cool - cena ok 45 000, klima, 2pp, ABS w wyposazeniu.
      B.funkconalne i niezawodne auto, male spalanie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka