greenblack 21.08.03, 17:01 motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069 To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;) Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
qrakki999 Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 17:06 Inferno? Buhahahahaha Ale Czesi mają przynajmniej poczucie humoru i jakis pomysł na sprzedaż. Wyobrażacie sobie firmowanie produktu jako 'z piekła rodem' i sugerowanie ceny z samymi szóstkami w naszym pieknym kraju??? pzdr. Q Link Zgłoś
krakus.mp Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 17:41 Dla mnie bomba.Tylko ta cena w przeliczeniu na złote (90000). Ale najfajniejsze jest to że Skoda w modelach z 2004 r ( takie już produkuje) będzie na życzenie i dopłatą 700 zł. montować ciemne,tylne szyby (fabrycznie). Ciekawe,jak to Greenblacku skomentujesz? Pozdrawiam. Link Zgłoś
greenblack Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 17:45 krakus.mp napisał: > Skoda w modelach z 2004 r ( takie już produkuje) > będzie na życzenie i dopłatą 700 zł. montować ciemne,tylne szyby (fabrycznie). > Ciekawe,jak to Greenblacku skomentujesz? Cóż, każdy ma swój gust. Nie będą to worki na śmieci, lecz fabryczne przyciemnienie tylnych szyb, do tego tylko w 30%. Coś takiego można dokupić do Passata i Sharana. > Pozdrawiam. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Mr X Re: Skoda dla szatana IP: *.p.lodz.pl 01.10.03, 12:28 Ciemne tylne szyby, hm... buraki beda ,mafiosów w dresach udawać w drodze na pole! Powini jeszcze w pakiecie sportowymm dodawać unikalny dress w cztery paski! Link Zgłoś
Gość: aligator Re: Skoda dla szatana IP: *.bphpbk.pl 21.08.03, 18:19 greenblack napisał: > motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069 > > To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;) > > > Pozdrawiam Szpak się nie odzywa! Może naprawdę coś mu się stało? Link Zgłoś
Gość: Biały Re: Skoda dla szatana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.03, 19:05 A ja myślałem, że chodzi o Skodę z reklamy napoju Burn lub o jakiś nowy model. A tu tylko zwykła Octavia z turbodieslem. Ani nie jest to najmocniejsza wersja Octavii, ani nie ma jakiegoś fantastycznego wyposażenia. Czuję się zawiedziony. Link Zgłoś
Gość: cytryniec Re: Skoda dla szatana IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.08.03, 19:12 Gość portalu: Biały napisał(a): > A ja myślałem, że chodzi o Skodę z reklamy napoju Burn lub o jakiś nowy model. > A tu tylko zwykła Octavia z turbodieslem. Ani nie jest to najmocniejsza wersja > Octavii, ani nie ma jakiegoś fantastycznego wyposażenia. Czuję się zawiedziony. Ale tu nie chodzi o jakiś extra wypas,ale o sam smaczek nazwy,ceny. Sprzedaż tylko o pólnocy,zapisy na starym cmentarzu... Juz widzę jak wszystkie szatanisty wykupują ten model :) Czesi jednak potrafią wstrzelić się w niszę! Powinna być fabrycznie czarna. Link Zgłoś
krakus.mp Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 19:19 Powinna mieć nazwę Black Sabath,czarny kolor i z wypasionym audio. Kiedyś VW wypuszczał Golfy w limitowanych wersjach takich jak Genesis czy Pink Floyd. Link Zgłoś
Gość: Biały Re: Skoda dla szatana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.03, 19:27 Volkswagen kiedyś wypuścił Polo w wersji Harlequin. Wersja ta charakteryzowała się tym, że każdy element blacharski (błotniki,drzwi,dach,zderzaki itd.) miała w innym kolorze. Nie wiem komu mogło się takie coś podobać, moim zdaniem autko wyglądało tak jakby przeszło niezłego dzwona (walnięte ze wszystkich stron) i naprawione zostało domowym sposobem przy wykorzystaniu tanich, używanych części z giełdy. Link Zgłoś
krakus.mp Re: A co powiesz o Seicento Brush?! 21.08.03, 19:29 Gość portalu: Biały napisał(a): > Volkswagen kiedyś wypuścił Polo w wersji Harlequin. Wersja ta charakteryzowała > się tym, że każdy element blacharski (błotniki,drzwi,dach,zderzaki itd.) miała > w innym kolorze. Nie wiem komu mogło się takie coś podobać, moim zdaniem autko > wyglądało tak jakby przeszło niezłego dzwona (walnięte ze wszystkich stron) i > naprawione zostało domowym sposobem przy wykorzystaniu tanich, używanych części > > z giełdy. Link Zgłoś
Gość: cytryniec Re: A co powiesz o Seicento Brush?! IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.08.03, 19:35 Ale Brush ma kolory mniej więcej dopasowane do siebie. I jak się nie mylę,to tylko zderzaki i klapa bagażnika jest inna. A w VW były czerwone drzwi,zielone nadkola,niebieskie klapy,pomarańczowe chyba też coś. Kakofonia totalna. Link Zgłoś
Gość: Biały Re: A co powiesz o Seicento Brush?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.03, 19:54 Seicento Brusch przy Harlequinie wyglądałoby jak wróbel przy pawiu: hccweb1.bai.ne.jp/seino/polo43.htm www.volksdriver.co.uk/driver/polohist/polohist5.htm www.zooz.co.il/eng/NPD-Article1.htm www.polo-gt.co.uk/history/historyarticle.html Link Zgłoś
Gość: Art Re: Skoda dla szatana IP: *.era.pl 28.08.03, 17:39 krakus.mp napisał: > Powinna mieć nazwę Black Sabath,czarny kolor i z wypasionym audio. > Kiedyś VW wypuszczał Golfy w limitowanych wersjach takich jak Genesis czy Pink > Floyd. Był też Golf Bon Jovi Art Link Zgłoś
Gość: zenon77 Re: Skoda dla szatana IP: *.man.polbox.pl 22.08.03, 08:32 "a jej średnie zużycie oleju napędowego nie przekracza 5,2 l/100 km" No chyba, że moce piekielne będą wspomagać silnik przy rozpędzaniu... Link Zgłoś
fox Re: Skoda dla szatana 22.08.03, 09:17 Mysle ze nawet w naszym katolickim kraju sprzedawałaby się nieżle, gdyby kosztowała 66 666 PLN Nawet ksiądz dobrodziej by sie na taka skusił :))) Link Zgłoś
franek-b Re: Skoda dla szatana 22.08.03, 09:43 > motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069 > > To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;) > Zaraz przesada, pokazuje jedynie ze dni octawi sa policzone, sprzedaz siada wiec doposaza sie auta na maxa... a inna sprawa ze w dobie tjuningu to wiedza gdzie udezac! pomysl pierwsza klasa! Link Zgłoś
marceli.szpak Re: Skoda dla szatana 22.08.03, 10:19 greenblack napisał: > <a href="proxify.com/nph-proxy.cgi/001110A/687474702f6d6f746f72797a61636a612e696e74657269612e706c2f6e6577733f696e663d343139303639" target="_blank">motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069</a> > > To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;) > > > Pozdrawiam Mnie osobiscie to cieszy. Moze skoda doczeka sie wreszcie klatwy rzuconej przez Ojca Dyrektora. Wtedy sprzedaz w nazym swiatobliwym kraju siadzie z dnia na dzien, nie tylko wsrod sluchaczy Radia, ale i ich sasiadow, ktorzy beda sie bali przesladowan z ich strony. TAK TRZYMAC Link Zgłoś
Gość: abc Re: Skoda dla JAKIEGO szatana IP: *.crowley.pl 22.08.03, 13:15 pytanie dla jakiego to szatana? poczatkujacy tluka sie polonezami ;) Link Zgłoś