Dodaj do ulubionych

Skoda dla szatana

21.08.03, 17:01
motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069

To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;)


Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: -) Re: Skoda dla szatana IP: 217.153.34.* 21.08.03, 17:04
      Nie ma brwi - nie kupuje
    • qrakki999 Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 17:06
      Inferno? Buhahahahaha
      Ale Czesi mają przynajmniej poczucie humoru i jakis pomysł na sprzedaż.
      Wyobrażacie sobie firmowanie produktu jako 'z piekła rodem' i sugerowanie ceny
      z samymi szóstkami w naszym pieknym kraju???

      pzdr.
      Q
    • krakus.mp Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 17:41
      Dla mnie bomba.Tylko ta cena w przeliczeniu na złote (90000).
      Ale najfajniejsze jest to że Skoda w modelach z 2004 r ( takie już produkuje)
      będzie na życzenie i dopłatą 700 zł. montować ciemne,tylne szyby (fabrycznie).
      Ciekawe,jak to Greenblacku skomentujesz?
      Pozdrawiam.
      • greenblack Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 17:45
        krakus.mp napisał:


        > Skoda w modelach z 2004 r ( takie już produkuje)
        > będzie na życzenie i dopłatą 700 zł. montować ciemne,tylne szyby (fabrycznie).
        > Ciekawe,jak to Greenblacku skomentujesz?

        Cóż, każdy ma swój gust. Nie będą to worki na śmieci, lecz fabryczne
        przyciemnienie tylnych szyb, do tego tylko w 30%. Coś takiego można dokupić do
        Passata i Sharana.

        > Pozdrawiam.

        Pozdrawiam
      • Gość: Mr X Re: Skoda dla szatana IP: *.p.lodz.pl 01.10.03, 12:28
        Ciemne tylne szyby, hm... buraki beda ,mafiosów w dresach udawać w drodze na
        pole! Powini jeszcze w pakiecie sportowymm dodawać unikalny dress w cztery
        paski!
    • Gość: aligator Re: Skoda dla szatana IP: *.bphpbk.pl 21.08.03, 18:19
      greenblack napisał:

      > motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069
      >
      > To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;)
      >
      >
      > Pozdrawiam
      Szpak się nie odzywa!
      Może naprawdę coś mu się stało?
    • Gość: Biały Re: Skoda dla szatana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.03, 19:05
      A ja myślałem, że chodzi o Skodę z reklamy napoju Burn lub o jakiś nowy model.
      A tu tylko zwykła Octavia z turbodieslem. Ani nie jest to najmocniejsza wersja
      Octavii, ani nie ma jakiegoś fantastycznego wyposażenia. Czuję się zawiedziony.
      • Gość: cytryniec Re: Skoda dla szatana IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.08.03, 19:12
        Gość portalu: Biały napisał(a):

        > A ja myślałem, że chodzi o Skodę z reklamy napoju Burn lub o jakiś nowy
        model.
        > A tu tylko zwykła Octavia z turbodieslem. Ani nie jest to najmocniejsza
        wersja
        > Octavii, ani nie ma jakiegoś fantastycznego wyposażenia. Czuję się
        zawiedziony.

        Ale tu nie chodzi o jakiś extra wypas,ale o sam smaczek nazwy,ceny. Sprzedaż
        tylko o pólnocy,zapisy na starym cmentarzu...
        Juz widzę jak wszystkie szatanisty wykupują ten model :)
        Czesi jednak potrafią wstrzelić się w niszę!

        Powinna być fabrycznie czarna.


    • krakus.mp Re: Skoda dla szatana 21.08.03, 19:19
      Powinna mieć nazwę Black Sabath,czarny kolor i z wypasionym audio.
      Kiedyś VW wypuszczał Golfy w limitowanych wersjach takich jak Genesis czy Pink
      Floyd.
      • Gość: Biały Re: Skoda dla szatana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.03, 19:27
        Volkswagen kiedyś wypuścił Polo w wersji Harlequin. Wersja ta charakteryzowała
        się tym, że każdy element blacharski (błotniki,drzwi,dach,zderzaki itd.) miała
        w innym kolorze. Nie wiem komu mogło się takie coś podobać, moim zdaniem autko
        wyglądało tak jakby przeszło niezłego dzwona (walnięte ze wszystkich stron) i
        naprawione zostało domowym sposobem przy wykorzystaniu tanich, używanych części
        z giełdy.
        • krakus.mp Re: A co powiesz o Seicento Brush?! 21.08.03, 19:29
          Gość portalu: Biały napisał(a):

          > Volkswagen kiedyś wypuścił Polo w wersji Harlequin. Wersja ta
          charakteryzowała
          > się tym, że każdy element blacharski (błotniki,drzwi,dach,zderzaki itd.)
          miała
          > w innym kolorze. Nie wiem komu mogło się takie coś podobać, moim zdaniem
          autko
          > wyglądało tak jakby przeszło niezłego dzwona (walnięte ze wszystkich stron) i
          > naprawione zostało domowym sposobem przy wykorzystaniu tanich, używanych
          części


          >
          > z giełdy.
          • Gość: cytryniec Re: A co powiesz o Seicento Brush?! IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.08.03, 19:35
            Ale Brush ma kolory mniej więcej dopasowane do siebie. I jak się nie mylę,to
            tylko zderzaki i klapa bagażnika jest inna. A w VW były czerwone drzwi,zielone
            nadkola,niebieskie klapy,pomarańczowe chyba też coś. Kakofonia totalna.

          • Gość: Biały Re: A co powiesz o Seicento Brush?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.03, 19:54
            Seicento Brusch przy Harlequinie wyglądałoby jak wróbel przy pawiu:

            hccweb1.bai.ne.jp/seino/polo43.htm
            www.volksdriver.co.uk/driver/polohist/polohist5.htm
            www.zooz.co.il/eng/NPD-Article1.htm
            www.polo-gt.co.uk/history/historyarticle.html
      • Gość: Art Re: Skoda dla szatana IP: *.era.pl 28.08.03, 17:39
        krakus.mp napisał:

        > Powinna mieć nazwę Black Sabath,czarny kolor i z wypasionym audio.
        > Kiedyś VW wypuszczał Golfy w limitowanych wersjach takich jak Genesis czy
        Pink
        > Floyd.


        Był też Golf Bon Jovi

        Art
    • Gość: zenon77 Re: Skoda dla szatana IP: *.man.polbox.pl 22.08.03, 08:32
      "a jej średnie zużycie oleju napędowego nie przekracza 5,2 l/100 km"

      No chyba, że moce piekielne będą wspomagać silnik przy rozpędzaniu...
    • fox Re: Skoda dla szatana 22.08.03, 09:17
      Mysle ze nawet w naszym katolickim kraju sprzedawałaby się nieżle, gdyby
      kosztowała 66 666 PLN
      Nawet ksiądz dobrodziej by sie na taka skusił :)))
    • franek-b Re: Skoda dla szatana 22.08.03, 09:43

      > motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069
      >
      > To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;)
      >

      Zaraz przesada, pokazuje jedynie ze dni octawi sa policzone, sprzedaz siada
      wiec doposaza sie auta na maxa... a inna sprawa ze w dobie tjuningu to wiedza
      gdzie udezac! pomysl pierwsza klasa!
    • marceli.szpak Re: Skoda dla szatana 22.08.03, 10:19
      greenblack napisał:

      > <a
      href="proxify.com/nph-proxy.cgi/001110A/687474702f6d6f746f72797a61636a612e696e74657269612e706c2f6e6577733f696e663d343139303639"
      target="_blank">motoryzacja.interia.pl/news?inf=419069</a>
      >
      > To już lekka przesada. Marceli tego na pewno nie przeżyje;)
      >
      >
      > Pozdrawiam

      Mnie osobiscie to cieszy. Moze skoda doczeka sie wreszcie
      klatwy rzuconej przez Ojca Dyrektora. Wtedy sprzedaz w
      nazym swiatobliwym kraju siadzie z dnia na dzien, nie
      tylko wsrod sluchaczy Radia, ale i ich sasiadow, ktorzy
      beda sie bali przesladowan z ich strony.
      TAK TRZYMAC
    • Gość: abc Re: Skoda dla JAKIEGO szatana IP: *.crowley.pl 22.08.03, 13:15
      pytanie dla jakiego to szatana?
      poczatkujacy tluka sie polonezami ;)
    • ant777 Re: Skoda dla szatana 01.10.03, 10:58
      ;)
    • dywersant1 Re: Skoda dla szatana 06.10.03, 11:43
    • Gość: ? Re: Skoda dla szatana IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 24.11.03, 21:34

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka