Dodaj do ulubionych

Polski Tuning...

IP: *.acn.pl 28.08.03, 12:59
I co wy na to? forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=4581 i part
II forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=4907

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Dennis Re: Polski Tuning... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 13:05
      Czytałem o tym wcześniej i śledzę prace na bieżąco, i to jest prawdziwy
      tuning :-)
    • greenblack Re: Polski Tuning... 28.08.03, 16:27
      W pierwszej kolejności zwróciłem uwagę na babkę masującą sobie cycki;)


      Jakie to Audi ma silnik? 2.7? Nigdy nie wycisną z tego 1000 KM, a jeśli nawet
      zbliżą się do 800 KM, to jaka skrzynia to przeniesie? Ile wytrzymają półosie?
      Ile wytrzyma silnik?


      Pozdrawiam
      • x-darekk-x Re: Polski Tuning... 28.08.03, 17:24
        no wiesz, w latach 60-tych porsche wycisnelo z silnika 1,6 litra 1600km.
        wprawdzie nie pracowal nawet 1 godziny, ale wynik to jest wynik. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka