Gość: ESDE IP: *.acn.pl 28.08.03, 12:59 I co wy na to? forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=4581 i part II forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=4907 Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Dennis Re: Polski Tuning... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 13:05 Czytałem o tym wcześniej i śledzę prace na bieżąco, i to jest prawdziwy tuning :-) Link Zgłoś
greenblack Re: Polski Tuning... 28.08.03, 16:27 W pierwszej kolejności zwróciłem uwagę na babkę masującą sobie cycki;) Jakie to Audi ma silnik? 2.7? Nigdy nie wycisną z tego 1000 KM, a jeśli nawet zbliżą się do 800 KM, to jaka skrzynia to przeniesie? Ile wytrzymają półosie? Ile wytrzyma silnik? Pozdrawiam Link Zgłoś
x-darekk-x Re: Polski Tuning... 28.08.03, 17:24 no wiesz, w latach 60-tych porsche wycisnelo z silnika 1,6 litra 1600km. wprawdzie nie pracowal nawet 1 godziny, ale wynik to jest wynik. :) Link Zgłoś