Dodaj do ulubionych

Autoryzowany serwis

IP: 217.153.60.* 01.09.03, 12:30
Cześć

Mam Punto 2 i byłem w sobotę w serwisie Fiata w Piasecznie. Za wymianę tarcz,
klocków i dwóch żarówek mijania zaśpiewali z robocizną 520 zł. Chyba troche
przesadzili?? Czy moze jednak to normalna cena?

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka