Gość: sebi
IP: 217.153.60.*
01.09.03, 12:30
Cześć
Mam Punto 2 i byłem w sobotę w serwisie Fiata w Piasecznie. Za wymianę tarcz,
klocków i dwóch żarówek mijania zaśpiewali z robocizną 520 zł. Chyba troche
przesadzili?? Czy moze jednak to normalna cena?