tomasz32_0 29.08.08, 14:32 Witajcie co sądzicie o tej nawigacji czekam na wasze opinie. Dziekuje Link Zgłoś Obserwuj wątek
hulahoop Re: Mio Moov360 20.10.08, 23:07 Z tego co się orientowałam na stronce producenta na ten model jest obecnie promocja. Do końca października przy zakupie masz możliwość uczestniczenia w konkursie, w którym gwarantowane nagrody wypłacane są w Euro. Wszelkie info na stronce producenta. Link Zgłoś
bright_witch Re: Mio Moov360 21.10.08, 16:51 bajecznie duzy ekran - najwiekszy plus. no i zestaw glosnomowiacy. zreszta szczegolowa specyfikacja znajduje sie na stronie producenta. na promocje sie zalapalam :-) tysz polecam Link Zgłoś
novci Re: Mio Moov360 21.10.08, 16:59 Jestem wielkim przeciwnikiem nawigacji PND.Trzeba cały czas aktualizować mapy, długo wyszukuje gps itp. Przerzuciłem się ostatnio na nawigacje w telefonie i jestem bardzo zadowolony, teraz jest dużo takich nawigacji nokia mpas, naviexpert, wyafinder. Mam czasmi wrażenie że producenci deskopowych nawigacji próbują na silę wcisnąć ludziom sprzęt, który nie ma przyszłości. Link Zgłoś
bright_witch Re: Mio Moov360 22.10.08, 11:56 a ja od dluzszego czasu tkwie w przekonaniu, w moim mniemaniu zasadntm, ze jednak jak cos potrafi wszystko to tak naprawde nie potrafi nic. prosta kwestia, czy aparat w telefonie jest w stanie usatysfakcjonowac kogokolwiek do tego stopnia ze nie widzi potrzeby posiadania go osobno? moze i tak, gdy telefon jest naprawde z kosmosu. dla mnie jednak telefon powinien miec funkcje dzwonienia do innych osob, a funkcje nawigacji powinno miec urzadzenie gps... nie wierze w to ze takie dodatki w fonach moga byc dobrej jakosci poprostu... Link Zgłoś
emi.pla Re: Mio Moov360 22.10.08, 20:01 Czy piszecie może o tej promocji: www.wepayforyourmio.com/pl ? Objęte są nią dwa modele Mio Moov: 330 i 360. Czym się różnią? Który wybrać? Link Zgłoś