Gość: hura IP: *.multimo.pl 21.07.09, 10:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ehehehehe Re: Motodziennik: IP: *.adsl.inetia.pl 21.07.09, 11:36 Pozdrawiam Panie Jacku, końcówka odcinka świetna xD Link Zgłoś
Gość: Rafik Re: Motodziennik: IP: *.rect.uni.torun.pl 21.07.09, 12:07 A ja chcę motodziennik o tym... ASTONIE Iq! ;) Link Zgłoś
Gość: aspik Re: Motodziennik: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 12:35 nie wiem jak inni, ale ja uwazam, ze gdyby poprowadzil Pan odcinek w takim srebrnym kombinezonine, to dziewczeta zaczely by Pana uwielbiac, a moze rowniez jakas czesc meska widzow MD ;) filmik toyoty- bez sensu :] limitowana edycja captivy, to zagranie w typowym amerykanskim stylu. amerykancy co chwile maja limitowane edycje kazdego modelu. Link Zgłoś
Gość: mrcl Re: Motodziennik: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 12:40 Ciekawe, czy przy okazji liftingu Ceeda poprawione zostały przednie światła - te dotychczasowe wyjątkowo kiepsko świeciły, przydałaby się też zmiana kolorystyki podświetlenie zegarów - w przeciwieństwie do oświetlenia drogi te solidnie "dawały" po oczach. W sumie jednak zmiany wyglądają na korzystne a nowa deska rozdzielcza jest po prostu ładna. Link Zgłoś
Gość: mrcl Motodziennik: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 12:42 A przy okazji wersji limitowanych przypominam sobie aktualnego Focusa kombi w wersji pseudo-terenowej na rynek holenderski - wyglądał bardzo dobrze, szkoda tylko, że jedynie przednia oś była napędzana... Link Zgłoś
Gość: mrcl Motodziennik: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 12:44 Jeszcze jedno - mam nadzieję, że moderator usunie komentarz szkodnika pt. ehehehehe ! Link Zgłoś
mzyo Motodziennik: 21.07.09, 12:53 Co do rozpędzania się mini(75KM) w 13 sek do 100km/h to w Polsce mało jest dróg na których można przekraczać 90 km/h. A do miasta jest to wręcz auto idealne bo tu dozwolone prędkości nie przekraczają 80km/h. Co do IQ to oprócz 'wziętej z kosmosu' ceny i wątpliwej ergonomii deski rozdzielczej moim zdaniem jest do dobre auto. Oczywiście nie sprawdzi się w typowo polskiej roli samochodu rodzinnego klasy A ale nie po to został stworzony. Link Zgłoś
Gość: Xyś Motodziennik: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 13:51 ten szary jest nedzna imitacją Stiga z TG Link Zgłoś
tb1 Motodziennik: 21.07.09, 14:59 @mrcl: W cee'dzie regulacja podświetlenia zegarów dopiero w wersjach Optimum. Link Zgłoś
Gość: stanczyk ernwopr@w Motodziennik: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 18:48 sredniawy odcinek, za duzo Koreanskich specjałów.. jak Redaktore jest nieco podkur....:) , jak po tym z motocyklami, to robi odcinki bardziej "z jajami":) nowy Miniak - tani , oszczedny i wyglada jak mocniejsi bracia (przecie to auto polowa miesczuchow kupuje dla designu ..jako gadzet) ............ dosc tandetnie i prostacko wyglada ten nowy "SID"....powinni papugować z bardzo udanego Soula .... .................. no...Toyota to tylko marketingiem musi pokrywac miernote produktową :).. a to IQ tez mnie sie nie podoba, ale rzecz to oryginalna....tyle ze chyba nie az tak, żeby nazywac ją samochodową "IQ rewolucją" ................... czy moze ktos dac linka jaktam Zientarski sie podobno wyglupia na temat Citroena ? bo wskoczylem wczoraj na strone citroena i nic nie znalazlem.. Link Zgłoś
Gość: stanczyk Motodziennik: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 18:55 zagadka: dzis widzialem malego Chevrolta (tak gdzies sprzed 10 lat model)...uwaga by Bertone... bardzo sympatyczny maluch, nie moglem doczytac nazwy ma ktos jakis pomysl , co to za model..? Link Zgłoś
Gość: stanczyk Motodziennik: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 19:05 Rafik: a o nowym Astonie IQ..(wlasciwie ta nazwa Cygnet jest calkiem chwytliwa..) to sobie poczytaj felieton Gavina Greena z CAR mag. : www.carmagazine.co.uk/Community/Car-Magazines-Blogs/Gavin-Green-Blog polecam jego pisarstwo, jak również The Mechanic'a :) z edminds insideline ... w Polsce nikt tak nie pisze o motoryzacji....a szkoda... a co do Astona to mysle ze moto-fani wybaczyliby popelnienie auta elektrycznego rywalizujacego z Venturi czy ze sportową Teslą....ale za tego "prze-Astonowanego" chrabąszcza od Toyoty raczej bekną..(to wieksza profanacja niż Porsz "pozal sie bosze" Cayene) Link Zgłoś
Gość: witek Motodziennik: IP: *.smrw.lodz.pl 21.07.09, 22:52 mam dosyc tego ehehe, zenada a co do kia to jak dla mnie zolte auta sa moze i dobre ale dla zoltych ludzi... obudzmy sie wreszcie, zyjemy w europie a wspieramy rynek wschodni, kupujac tuziny ceedow do policji moim zdaniem dzialamy na wlasna szkode. pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Kaczor Motodziennik: IP: *.dsl.bell.ca 22.07.09, 01:04 Komentarze, jak komentarze. Jedne lepsze, a inne wprost żenujące. Mylślę, że jest pan uodporniony na ich poziom? Pozdrawiam serdecznie Link Zgłoś
Gość: Ore Motodziennik: IP: 79.110.195.* 22.07.09, 09:06 Nie rozumiem Witek - żyjemy faktycznie, jak zauważyłeś w Europie i kupujemy auta dla policji produkowane także w Europie i to całkiem wcale nie tak daleko od nas.. a że pod zarządem azjatów.. wolałbym faktycznie Ciebie na stanowisku głównego zarządzającego koncernem, który wygra przetarg na autka dla naszej policji i oczywiście chodzi mi o rdzennie polski koncern, czekam tylko aż się w końcu za to weźmiesz, na pewno się uda :-) Link Zgłoś