ko-ka 13.02.08, 18:53 Miłej lektury artofstitching.com/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:25 www.artecy.com/paintings-places-cross-stitch.html Odpowiedz Link
ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:40 www.crossstitchpro.com/famous_people_and_places_pattern.htm Odpowiedz Link
only_joanna_jedrzejewska_1987 Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 20:03 a czy masz może schematy do tych obrazów, oprócz tych które można pobrać za darmo? Są przepiękne... Odpowiedz Link
ko-ka Re: :) 13.02.08, 20:18 goblenkit.trei.ro/GoblenKit2007TreiRoImaginiMari/M072.html tego Pana Napoleona to bym się podjęła zrobić. Może ktoś ma schemat Odpowiedz Link
kwiatek-maks Re: napoleon 14.02.08, 11:27 kiedys na tym forum czytałam o kimś, kto wyszywał ten obraz (bardzo dużych rozmiarów zresztą). Moze spróbuj przez wyszukiwarke tego forum Odpowiedz Link
ko-ka Re: napoleon 14.02.08, 19:43 Śledziłam ten watek jako ,że Napoleon jest mi bliski Obrazek która ta osoba wyszywała był inny , niestety nie natrafiłam na najmniejszy ślad. Może ktoś ,kiedyś spotka obraz z tematyką Napoleońska ,to ja poproszę Odpowiedz Link
cyganala Re: napoleon 14.02.08, 19:53 Napoleona wyszywała "maniusza" ale wszelki ślad po niej zaginął. Miała go ukończyć na listopad pisałam do Niej bo miała się pochwalić ale cicho sza..... Odpowiedz Link
nutilka tematyka napoleońska 14.02.08, 23:26 Baaardzooo mnie interesuje ten temat ale nie ma żadnych schematów do tego okresu historycznego. Kiedyś tylko emago dała mi schemat obrazka po bitwie w lesie ale było tam tylu rannych i zabitych, że smutno mi się robiło patrząc na niego a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Od tamtego czasu szukam pytam i nic Jakby ktoś coś znalazł proszę wstawcie na forum albo dajcie mi znać. A Maniusza rzeczywiście zaginęla...ciekawa jestem czy teść doczekał sie obrazu? Odpowiedz Link
baabcia Re: tematyka napoleońska 15.02.08, 20:31 maniusza jest na forum gazety - wrzuciłam w wyszukiwarkę moze napiszcie na maniusza@gazeta.pl i odezwie się osttanie wpisy są ze stycznia w odchudzaniu Odpowiedz Link