Dodaj do ulubionych

Coś do poogladania:)

13.02.08, 18:53
Miłej lekturysmile
artofstitching.com/
Obserwuj wątek
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 18:54
      www.solaria-gallery.com/
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 18:57
      crosstitch.com/cats.shtml
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 18:59
      www.scarletquince.com/
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:01
      www.needleworkdesignsondemand.com/
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:02
      www.stitchapainting.org/
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:07
      www.mysticstitch.com/
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:21
      xs-collectibles.com/default.aspx
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:22
      super smilewww.goblenkit.ro/
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:25
      www.artecy.com/paintings-places-cross-stitch.html
    • ko-ka Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 19:40
      www.crossstitchpro.com/famous_people_and_places_pattern.htm
    • only_joanna_jedrzejewska_1987 Re: Coś do poogladania:) 13.02.08, 20:03
      a czy masz może schematy do tych obrazów, oprócz tych które można
      pobrać za darmo? Są przepiękne...
      • ko-ka :) 13.02.08, 20:13
        Należy popytać bardziej zaawansowanych smile Niestety ja nie mam.
        • ko-ka Re: :) 13.02.08, 20:18
          goblenkit.trei.ro/GoblenKit2007TreiRoImaginiMari/M072.html
          tego Pana Napoleona to bym się podjęła zrobić.
          Może ktoś ma schematsmilesmilesmile
          • kwiatek-maks Re: napoleon 14.02.08, 11:27
            kiedys na tym forum czytałam o kimś, kto wyszywał ten obraz (bardzo
            dużych rozmiarów zresztą). Moze spróbuj przez wyszukiwarke tego forum
            • ko-ka Re: napoleon 14.02.08, 19:43
              Śledziłam ten watek jako ,że Napoleon jest mi bliskismile
              Obrazek która ta osoba wyszywała był inny , niestety nie natrafiłam na
              najmniejszy ślad.
              Może ktoś ,kiedyś spotka obraz z tematyką Napoleońska ,to ja poproszęsmile
              • cyganala Re: napoleon 14.02.08, 19:53
                Napoleona wyszywała "maniusza" ale wszelki ślad po niej zaginął. Miała go
                ukończyć na listopad pisałam do Niej bo miała się pochwalić ale cicho sza.....
                • modka Re: napoleon 14.02.08, 22:14
                  Mam ten schemat.Gdzie podesłać?
                  • ko-ka Re: napoleon 14.02.08, 23:03
                    Supersmile
                    ko-ka@gazeta.pl

                    Wielkie dziękismilesmilesmilesmile
                    • nutilka tematyka napoleońska 14.02.08, 23:26
                      Baaardzooo mnie interesuje ten temat ale nie ma żadnych schematów do tego okresu historycznego.
                      Kiedyś tylko emago dała mi schemat obrazka po bitwie w lesie ale było tam tylu rannych i zabitych, że smutno mi się robiło patrząc na niego a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Od tamtego czasu szukam pytam i nicsad
                      Jakby ktoś coś znalazł proszę wstawcie na forum albo dajcie mi znać.
                      A Maniusza rzeczywiście zaginęla...ciekawa jestem czy teść doczekał sie obrazu?
                      • baabcia Re: tematyka napoleońska 15.02.08, 20:31
                        maniusza jest na forum gazety - wrzuciłam w wyszukiwarkę smile
                        moze napiszcie na maniusza@gazeta.pl i odezwie się smile
                        osttanie wpisy są ze stycznia w odchudzaniu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka