111nika
06.06.08, 07:55
Sluchajcie, moze uzywacie jakiegos pisaka do zaznaczania kolorow na
kanwie. mam ten pisak spieralny ale do kratkowania a zeby zaznaczac
kolory to juz mi nie bardzo odpowiada. Do tej pory zaznaczalam
cienkopisem ale o dziwo puscil mi na zolta muline i jestem zla,
wczesniejszy obrazek nie mial takich konsekwencji. powiedzcie moze
czym moglabym zaznaczac zeby sie nie rozplynelo w praniu.