Dodaj do ulubionych

misjaczek muwi

11.06.04, 17:21
Zapytał mnje dzisjaj "czy bycie kozmo jest tryndy"? wyobraszacje sobje????
Jezdem załamana, skim sje zadałam...
Obserwuj wątek
    • eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 17:21
      czy wasze misjaczki terz tag gópjo czasem gadajom??
    • ugo Re: misjaczek muwi 11.06.04, 20:09
      przegioł, powinnaś go żócić
      • eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 21:17
        eeech, to jósz bendzie 3 ftym tygodnjusad(( nigdy nie snajde prafdziwej
        miłoźcisad...
        • piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 21:38
          No to kórde fzpułczóje...
          • eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:16
            ji do tego jósz taka stara jezdem i bes chopa, normalnje, nawet nowe tipsy
            pszestały mnje cjeszydźsad
            • piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:21
              To se morze kóp siakomś torepke na pszykład nowom?...
              • conena Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:25
                pjecyg dopże gada, torepka dobra na wszyzdko! albo bóty od manola...
              • eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:26
                mósze pomysledź, hoć to trohe trfa. czego ja hce? wjem, zobacze, co kozmo pisze
                o szókanju misjaczkuf!
                • piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:29
                  To naljepiej hyba na dyskotekem siakomś pujść...
                  • eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:34
                    a skond mam wjedziedź, jakje dyskoteki som modne?? Mósowo mósze poczytadź kozmo!
                • bzdura24 Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:33
                  albo łóbiesz siem w najglamórniejrze żeczy jakie marz i wyjdź no normalnie na
                  łólice pohodź pujć na pszystanek. na pewno jakiź z bemwivy na ciebie poleci.
                  zkoro kozmo jezdeś to marz to jak w bankó.
                  • eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:35
                    ooosmile I to by było fmojim stylósmile ale pociemkó to moge nie poznadx, czy koleź
                    ma sygnet ze złota czy tombakó, nje hce sjarysmile
                    • piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:54
                      I fajosko by było, rzebyź Ty naóorzyóa potkolanufki i takom krutkom spódniczke,
                      i białom blóske i kapelósz, hi, hi, hi. I sanaóki, o! big_grinDD
                      • piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:55
                        Sandaóki znaczy sieł.
                        • eirenne Re: misjaczek muwi 12.06.04, 02:10
                          dobra, jósz wszysko wjem, dzisjaj puźno, ale jótro wyhodze tag óbrana i szókam
                          okazjiismile tylko co stym tombakjem...
    • nat.ka Re: misjaczek muwi 12.06.04, 21:59
      dobże, rze nie zapytał, czy cosmo jezd kozmo, ha ha ha!
    • klymenystra Re: misjaczek muwi 12.06.04, 22:45
      jezo zerwij s nim szypko. pszecierz to jakis podruba jest czy co...
      • eirenne Re: misjaczek muwi 12.06.04, 22:49
        muwił rze jezd atrystom malażem pokojowym. Morze ścjemnjał?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka