eirenne 11.06.04, 17:21 Zapytał mnje dzisjaj "czy bycie kozmo jest tryndy"? wyobraszacje sobje???? Jezdem załamana, skim sje zadałam... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 17:21 czy wasze misjaczki terz tag gópjo czasem gadajom?? Odpowiedz Link
eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 21:17 eeech, to jósz bendzie 3 ftym tygodnju(( nigdy nie snajde prafdziwej miłoźci... Odpowiedz Link
eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:16 ji do tego jósz taka stara jezdem i bes chopa, normalnje, nawet nowe tipsy pszestały mnje cjeszydź Odpowiedz Link
piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:21 To se morze kóp siakomś torepke na pszykład nowom?... Odpowiedz Link
conena Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:25 pjecyg dopże gada, torepka dobra na wszyzdko! albo bóty od manola... Odpowiedz Link
eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:26 mósze pomysledź, hoć to trohe trfa. czego ja hce? wjem, zobacze, co kozmo pisze o szókanju misjaczkuf! Odpowiedz Link
piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:29 To naljepiej hyba na dyskotekem siakomś pujść... Odpowiedz Link
eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:34 a skond mam wjedziedź, jakje dyskoteki som modne?? Mósowo mósze poczytadź kozmo! Odpowiedz Link
bzdura24 Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:33 albo łóbiesz siem w najglamórniejrze żeczy jakie marz i wyjdź no normalnie na łólice pohodź pujć na pszystanek. na pewno jakiź z bemwivy na ciebie poleci. zkoro kozmo jezdeś to marz to jak w bankó. Odpowiedz Link
eirenne Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:35 ooo I to by było fmojim styló ale pociemkó to moge nie poznadx, czy koleź ma sygnet ze złota czy tombakó, nje hce sjary Odpowiedz Link
piecyk.gazowy Re: misjaczek muwi 11.06.04, 23:54 I fajosko by było, rzebyź Ty naóorzyóa potkolanufki i takom krutkom spódniczke, i białom blóske i kapelósz, hi, hi, hi. I sanaóki, o! DD Odpowiedz Link
eirenne Re: misjaczek muwi 12.06.04, 02:10 dobra, jósz wszysko wjem, dzisjaj puźno, ale jótro wyhodze tag óbrana i szókam okazjii tylko co stym tombakjem... Odpowiedz Link
nat.ka Re: misjaczek muwi 12.06.04, 21:59 dobże, rze nie zapytał, czy cosmo jezd kozmo, ha ha ha! Odpowiedz Link
klymenystra Re: misjaczek muwi 12.06.04, 22:45 jezo zerwij s nim szypko. pszecierz to jakis podruba jest czy co... Odpowiedz Link
eirenne Re: misjaczek muwi 12.06.04, 22:49 muwił rze jezd atrystom malażem pokojowym. Morze ścjemnjał? Odpowiedz Link