Dodaj do ulubionych

Woody Allen

04.11.05, 21:38
przyjeżdża do polski ze swoim zespołem Woody Allen New Orleans Jazz Band.
Planowany koncert na 31 grudnia.
Nie wiem czy dobrze czy źle grają, ale imponuje mi ten facet.
A poza tym jak legenda mówi posiada on najwieksza kolekcję starych nagrań ery
swingu i wczesniejszych. Z nich korzysta przy udżwiekowieniu muzycznym swoich
filmów. By nie płacic tantiem - taki z niego sknerus.
Obserwuj wątek
    • braineater Re: Woody Allen 05.11.05, 16:46
      Znając te nagrania z płytowej wersji, mogę w ciemno koncercik polecic, każdemu,
      kogo cieszy klasyczne jazzowe bujania, z dużym taktem i werwą wykonywane
      standardy sprzed ery bopu, i generalnie wszystkim, którym pasuje muzyka sprzed
      70 i wiecej lat. Bardzo fajne kawiarniano-barowe granie.
      A koncert pewno niestety w Stolycy, nie daj borze w Kongresówce?

      P:)
      • grimsrund Re: Woody Allen 05.11.05, 18:30
        > nie daj borze

        Zjadaczu Mózgów, jesteś Masta-Blasta :)

        A co do meritum - stanowczo popieram. Allen i jego bend są naprawdę dobrzy.
      • z.x.c.v.b Re: Woody Allen 05.11.05, 18:43
        w Fabrycie Czciny, z tego co wiem
        • maff1 Re: Woody Allen 06.11.05, 13:33
          ooo, nastepny mast-blasta :-)))
          > w Fabrycie Czciny,

          w Fabryce Trzciny
          • grimsrund Odwołan? 15.12.05, 10:00
            film.interia.pl/wiecej/wiecej/news?inf=695539
            • maff1 Re: Odwołan? 15.12.05, 18:22
              urwał nać (k..wa mać) !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka