maff1
04.11.05, 21:38
przyjeżdża do polski ze swoim zespołem Woody Allen New Orleans Jazz Band.
Planowany koncert na 31 grudnia.
Nie wiem czy dobrze czy źle grają, ale imponuje mi ten facet.
A poza tym jak legenda mówi posiada on najwieksza kolekcję starych nagrań ery
swingu i wczesniejszych. Z nich korzysta przy udżwiekowieniu muzycznym swoich
filmów. By nie płacic tantiem - taki z niego sknerus.