aguska_800 21.11.08, 13:42 prolifetraining.com/WMV/Abortion-Pictures-high.htm Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniulka8503 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 21.11.08, 15:41 I co? Jesteś dumna z tego, że miałaś co tutaj pokazać??? Może coś jeszcze? Jaki masz cel??? Dobić kolejne osoby??? Jaki bez sens! Odpowiedz Link
twoj_aniol_stroz Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 21.11.08, 15:47 Szkoda słów, następna święta, co to ją aureola w główkę lekko ciśnie (określenie kupione od Nati, ale bardzo cene ). Odpowiedz Link
aniulka8503 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 21.11.08, 16:48 A mi się wydaje, że takie rzeczy trzeba by było pousuwać stąd...i pilnować, żeby inni "święci" nie rozpowszechniali takich scen... Odpowiedz Link
woliwa1 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 21.11.08, 17:34 ja tez byłabym za usuwaniem,zawsze mnie coś pod kusi aby obejrzeć to co znajduje się pod linkiem oczywiście ten filmik też obejrzałam dzis po poludniu i się jak zwkle zdołowałam , ale z drugiej strony pomyślałam sobie że cos takigo moze kogoś powstrzyma przed błędem jaki ja popełniłam pa pozdrawiam Odpowiedz Link
mamaanieli Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 21.11.08, 17:59 takie filmy powstrzymały niejedną dziewczynę. natomiast pytanie brzmi jaką intencję miała autorka wątku. jeśli przestrzeganie przed aborcją, to ok. jeśli potępienie i zmieszanie z błotem, to... proponuje poluzowac aureolkę. bo kuku może w łebek zrobić. Odpowiedz Link
aniulka8503 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 09:22 A mi się wydaje, że mimo wszystko, dziewczyna z decyzją aborcji sobie na necie takie filmiki znajdzie jak będzie chciała... A taki filmik jako "temat" był raczej prowokacją... Ja jestem za usunięciem... Jasne są święte, bo zdecydowały się urodzić??? Tylko nie każde dziecko z takiej decyzji cierpi i będzie cierpiało bo matka ma nierówno pod sufitem... Odpowiedz Link
aguska_800 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 10:00 Coś Wam wytłumaczę .... Dostałam link z tym filmem zupełnie przypadkiem w pracy. Podczas jego oglądania Wyłam jak bóbr ... Bo jestem wrażliwa na ludzka krzywdę ... I nie myślałam wówczas o tych Kobietach które dokonały aborcji, tylko o tych, które zamierzają to zrobić. Dla MNIE to MORDERSTWO ... i mam prawo mieć własne zdanie. a w temacie napisałam : ZOBACZ ZANIM ZDECYDUJESZ a nie ZOBACZ JEŚLI DOKONAŁAŚ ABORCJI ... Sama mam prawie 3 letnią córeczkę i poukładane w głowie, i sądzę, że nawet jeśli dziecko się urodzi, a matka go nie chce to może oddać do rodziny zastępczej, w której otrzyma wszystko to, czego ona nie może mu zapewnić... Jest mnóstwo takich rodzin które pragną mieć dzieci ... Przecież na tym filmie ewidentnie widać jak jest ZABIJANY CZŁOWIEK .... !!! Zabijcie własne dziecko po urodzeniu... same... 0Widzicie jakąś różnicę ...? ... jedynie taką, że robicie to rękami "LEKARZA" i czujecie się usprawiedliwone ... A do Świętej, mi daleko i aureola mnie nie uciska ... Tylko co do ZABIJANIA mam nieprzejednane stanowisko ... Odpowiedz Link
aniulka8503 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 11:07 Kochana, a wskaż mi którykolwiek nick kobiety, która czuje się usprawiedliwiona bo to LEKARZ ZABIŁ... Nie ma tutaj takiej!!! Sama nie wiesz o czym piszesz... A kiedy już się zabije, to myśli się inaczej... Czyli twierdzisz, że MY nie mamy poukładane w głowie bo zabiłyśmy tak??? Wiesz, najpierw przemyśl a później pisz... A powiem ci, że właśnie takie osoby po traumatycznych przeżyciach, po przemyśleniu i po czasie mają dobrze poukładane w głowach...Lepiej niż normalny człowiek, któremu życie nie dało przejść przez takie a nie inne sytuacje... I wiesz, takie osoby są dużo bardziej wrażliwe na krzywdy i cierpienia innych i dużo bardziej dojrzalsze... A puszczając taki film...no nie wykazałaś się wielką inteligencją... Odpowiedz Link
woliwa1 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 11:18 aguska_800 słuchaj to że ty nie zabiłaś swojego dziecka to bardzo dobrze, nie życze Ci tego ale nigdy nie mów hop ja zanim to zrobiłam myślałam bardzo podobnie aborcja jest zła itp..a jednak i tak to zrobilam , i nie musisz nam pisać że na filmie zabijany jest człowiek, my doskonale wiemy że zabiłyśmy własne dziecko i nie trzeba nam tego uświadamiać i nie zawalamy winy na lekarzy, to była nasza decyzja a nie lekarza, nie jestes w sytuacji jak my i nie masz chyba o tym zielonego pojecia wiec jesli nie chcesz zrobić komuś większej przykrości zastanów się nad tym co piszesz, my i tak dosyć już cierpimy Odpowiedz Link
ada_ada_0 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 13:34 Film jest faktycznie wstrząsający (((((((((( już go kiedyś widziałam (( popłakałam się.... Moim zdaniem źle oceniacie autorkę wątku, aguska_800 myślała o tych kobietach które się skłaniają ku temu zeby to zrobić. Ten filmik naprawdę może uratowac wiele kobiet przed aborcją. Uważam że nie powinno się kasować tego wątku, a wręcz powinno się go przyszpilić zeby każdej która się waha rzuciło się w oczy!!! Odpowiedz Link
aguska_800 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 14:21 Ada dzięki za wyrozumiałość ... Cieszę się, że są osoby, które rozumieją treść tego przekazu ... Co się stało to się nie odstanie i tak jak mówię, to nie jest film dla tych, które są "PO" tylko dla tych "PRZED" .... Uważam, że DZIECKO to najwpanialsze, co może w życiu spotkać kobietę ... Największe szczęście ... DAĆ ŻYCIE Nie chcecie mieć dzieciaczków to ZABEZPIECZAJCIE się (przecież to banalne) ale nie odbierajcie im zycia .... jeśli już je poczęłyście ... .... <łezka> ... Odpowiedz Link
whiskey33 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 19:26 Sui2 mniej fanatyzmu i więcej wiary, także w ludzi. Forum czytam od dawna, ale jakoś do tej pory nie czułam potrzeby ujawnienia się.Aguska_800 założyła ten wątek z myślą, że dziewczyny, które są przed dokonaniem aborcji, dzięki obejrzeniu tego filmiki zrezygnują z niej.Nie znam wrażliwości wszystkich kobiet przed, ale dla mnie to bzdura.Znacznie lepszym rozwiązaniem dla takiej kobiety byłaby szczera rozmowa i wsparcie psychiczne, a nie pokazywanie krwawych filmików i straszenie ogniem piekielnym. Przynajmniej odniosłoby to skutek w moim przypadku...no własnie moim.Podejrzewam, że żadna kobieta po, nie jest ani dumna, ani szczęśliwa z powodu dokonanej aborcji.Myślę, że to właśnie te wszystkie wyzwolone feministki, szczycące się dokonaniem aborcji są najbardziej nieszczęśliwe. Sui2 Twój Bóg każe wybaczać, a nie kopać leżącego. A może właśnie tak jest najłatwiej ? Przecież to trudne zastanowić się dlaczego ktoś postąpił tak a nie inaczej, najlepiej przypiąć etykietkę MORDERCA co ? Widzisz, ktoś kto przeszedł przez ulicę na czerwonym świetle i został potrącony przez samochód jest również sam sobie winien, ale czy mamy go jeszcze karać za złamanie przepisów, czy nie dostał wystarczającej kary, by na przyszłośc wiedzieć, że przechodzi się na świetle zielonym? Odpowiedz Link
aguska_800 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 20:51 sui2 - nie wiem co TY bierzesz ... ale chyba nie wpływa to na Ciebie korzystnie Pozdrawiam Odpowiedz Link
tojasmu Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 21:00 A ja jestem ZA tym, aby pokazywać takie rzeczy. Taka jest prawda, tak bardzo zaprzeczana przez wielu, a przecież na tym forum bywają ludzie, którzy uważają, że dziecko nienarodzone to nie człowiek. Powtarzam, jestem zdecydowanie ZA. Trzeba pokazywać grozę aborcji, grozę skrywaną i zaprzeczaną... Odpowiedz Link
maja_sara Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 22.11.08, 23:49 To nie jest forum zachecajace, choćby jednym słowem, do aborcji. Poczytaj, przemyśl, potem wklejaj linki. Odpowiedz Link
aguska_800 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 23.11.08, 08:39 maja_sara - Bardzo przepraszam, ża zapytam ale czy TY widziałaś link ? Bo mam wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz ... Czy widok Zabijanego dziecka zachęca do aborcji ???????? Mam wrażenie, że pomyliłaś wątki ... <załamka> Odpowiedz Link
maja_sara Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 23.11.08, 13:39 Widziałam film ten i dzesiątki innych filmów na ten sam temat-jest ich setki, tysiace w sieci. Z założenia jest to forum dla kobiet "po" aborcji. Taaa, naprawdę zaiste pocieszający, stawiający na nogi, przynoszacy ulgę psychiczną i emocjonalną jest taki filmik dla kobiety "po" aborcji. To nie forum dla dziewczyn, które szukają sensacji i których "rajcuje" dokopanie innym, którzy i tak już leżą i zwijają się z bólu. To nie nie forum dla kobiet, które szykują się do abrocji. Pomyliłaś fora, poszukaj trochę, a nawet tu na gazecie znajdziesz właśnie takie forum. I nie krzycz, bo Twój post to dziki wrzask "patrzcie, o patrzcie, wy wyrodne...". Poczytaj netykiete, pomyśl choc trochę... a jeśli nie stać cię na refleksię i szacunek dla tych kobiet "po", to po prostu zamilcz, napij się kawy, nakarm głodne dziecko... Ta która szuka filmu o abortowanych dzieciach wystarczy, że wpisze w wyszikwarkę "aborcja", Twój wrzask nie jest jej do tego potrzebny. Odpowiedz Link
aguska_800 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 23.11.08, 17:33 maja_sara , Zanim coś napiszesz, przeczytaj dokładnie o czym mowa ... Bo ani ta, ani poprzednia Twoja wypowiedź nijak się ma do tego co ja TUTAJ chcę przekazać ... i gdybyś przeczytała dokładnie każdą moją wypowiedź to nie byłoby tej rozmowy ... PS. TRZEBA MYŚLEĆ "PRZED" bo "PO" już może być za późno ... Odpowiedz Link
sui2 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 23.11.08, 20:10 Moje drogie kobiety, wszystkie czytacie tak jak chcecie i to co czytacie rozumiecie jak chcecie, wystarczy poczytac was tu chociazby po mojej wypowiedzi. Same nie potraficie dojsc do ladu a nawet nie zrozumialyscie tego co napisalam. Co do linka choc bolesny uwazam ze zaden tekst nie jest w stanie jak obraz dokonanej aborcji niczego nie uswiadomi kobiecie stojacej przed wyborem, dlaczego? bo te kobiety czesto maja niska samoocene i zbite czesto sytuacja i szantazem nie odbieraja sytuacji wlasciwie i decyzje sa podejmowane niewlasciwie dlatego juz po cierpia. Reszta postu dotyczyla nie osoby Po a osoby wspierajacej kobiety po. Nikt nie ma prawa dawac rad zyciowych nikomu a juz tych najmniej trafnych aby radzic komus trzeba byc samemu poukladanym i silnym psychicznie, Aniol niestety nie jest sama powinna sie najpierw uporac ze soba i poukladac zycie a potem pisac. Pisze o bogu Bog nas kocha takich jakimi jestesmy z wadami slabosciami i zaletami, uczy nas kochac i wybaczac dal nam wolna wole ktora nalezy szanowac nie oceniac a co robi aniol ocenia radzi nie kocha siebie wiec i nie kocha blizniego, mowi o wierze ale ja jednoczesnie potepia i z niej szydzi w innym czlowieku a Bog stworzyl nas na swoje podobienstwo wiec jestesmy swiatynia Boga. Agusce wytknela aureole bo wkleila linka byl to powod wystarczajacy do wytkniecia wiary. Nie potepiam kobiet po aborcji wspolczuje im i dlatego zwracam uwage ze kobietom sie nie radzi same musza przeanalizowac zycie i uporac sie z problemem jaki im ciazy. Chcecie wspierac wlasciwie zaproscie psychologow terapeutycznych na to forum ktorzy wlasciwie ukierunkuja na poczatku kobiety a nie lamcie im swoimi pogladami i wyobrazeniami zbawiania swiata za wlasne bledy bo to robienie krzywdy. Kobiety w obliczu wielkiego dramatu za ktory czuja sie winne nie umieja podejmowac wlasciwych decyzji i zanim to nastapi uplynie czas wiec takich forumowych doradcow nie potrzebuja. Ponadto woliwa mimo ze jest Po i napewno zabolalo ja to co zobaczyla jednak bardzo rozsadnie uwaza ze to moze innej pomoc, to jest piekny i dojrzaly gest w strone kobiety stojacej przed decyzja wyboru, to jest milosc do drugiego czlowieka szacunek i prawdziwa mysl o innym mimo bolu wlasnego. Woliwo szacunek dla Ciebie. Mozecie mnie obrazac miec wlasne zdanie kazdy ma do tego prawo, Stanelam tu wlasnie w obronie kobiety Po a nie przeciw niej. Odpowiedz Link
maja_sara Re: sui2 24.11.08, 02:02 Wybacz, ale nie sposób czytać twoich wypowiedzi. Brak kropek, przecinków, błedy stylistyczne i gramatyczne, jedno zdanie zlewa się z drugim, drugie goni trzecie... Jak tu uchwycić sens wypowiedzi, kiedy nie widać gdzie ona się zaczyna, a gdzie kończy? Odpowiedz Link
sui2 Re: sui2 26.11.08, 22:46 Tak wiem jestem w biegu i to sie niestety nie zmieni. Czesto tez szybciej mysle niz jestem w stanie pisac. Tak juz mam, sory. Odpowiedz Link
twoj_aniol_stroz Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 24.11.08, 08:24 Sui, Może napisz do mnie na priv i pogadamy, albo napisz nowy wątek o moich wadach i problemach psychicznych... Nie rozwalaj innego wątku, bo to tylko niepotrzebnie zaśmieca go i czyni nieczytelnym Wyraźnie masz sporo zarzutów pod moim adresem, więc może warto byłoby je spokojnie przedyskutować, zapraszam - może jednak na priv, bo tu większość będzie znudzona naszą dyskusją Odpowiedz Link
maja_sara Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 24.11.08, 01:55 Jeszcze raz-myśl, myśl, myśl...najwyraźniej boli cię ten proces... Zaczęłaś się tłumaczyć, po ataku na ciebie innych dziewczyn. Dałaś plamę pierwszym postem, stało się, tłumaczenie się później jak uczennica pod tablicą i dorabianie ideologii tylko cię pogrąża. Odpowiedz Link
iktoto Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 25.11.08, 09:36 jedynie jedno mi się nasuwa, piszecie, że sui ocenia negatywnie innych, a ja odnoszę wrażenie, że większość tu obecnych ma z tym problem ;// pozdrawiam ) monika Odpowiedz Link
aguska_800 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 26.11.08, 21:20 DROGA Maja_sara Myśl, myśl, myśl .... Ciebie ten proces bardziej boli niż mnie najwyraźniej ponieważ mylisz WYJAŚNIANIE z tłumaczeniem się ... żałosne Ja się nie mam z czego tłumaczyć ... Jak zaszłam w ciażę, to z radości skakałam najwyżej jak potrafiłam ... Niech się tłumaczą te, które zabiły .... (same przed swoim sumieniem) ... Więc nie wiem co Ty Serduszko chcesz mi zarzucić )) Buziaki i pozdrowienia maja_sara napisała: > Jeszcze raz-myśl, myśl, myśl...najwyraźniej boli cię ten proces... > Zaczęłaś się tłumaczyć, po ataku na ciebie innych dziewczyn. Dałaś > plamę pierwszym postem, stało się, tłumaczenie się później jak > uczennica pod tablicą i dorabianie ideologii tylko cię pogrąża. Odpowiedz Link
maja_sara Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 27.11.08, 12:18 To zamilcz, skoro nie musisz się tłumaczyć i dzieckiem się zajmij zamiast uswiadamiać innym ich mordercze instynkty. Inni sa inni, skumaj to wreszczie i wróć do pieluch. Masz rację, żałosna jesteś... Odpowiedz Link
twoj_aniol_stroz Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 24.11.08, 08:16 Sui, Zwróciłaś się do mnie bezpośrednio, więc odpowiem. Prawdopodobne jest, że masz rację mówiąc, że moja wiara jest bardzo mała, że błądzę... Proponujesz wizytę u egzorcysty, bo według Ciebie jestem opętana. Przypuszczam, że tak nie bardzo wiesz czym jest opętanie, jak się objawia i co je powoduje... Niestety egzorcyści są bardzo zajętymi ludźmi, mają setki spokań z ludźmi opętanymi i nękanymi przez demony. Musiałabym się wykazać totalnym egoizmem, żeby tak zapracowanemu człowiekowi zawracać głowę swoją osobą zwłaszcza w sytuacji kiedy nie miewam żadnych objawów opętania, czy dręczenia. Piszesz, że każda, która dokonała aborcji jest sobie winna i za swój czyn odpowiedzialna. Ależ ja się z Tobą zgadzam, o co nas różni to podejście do tych dziewczyn. Potem wpakowujesz jakiś ogólnikowy tekst "pisze się, że dziecko nie czuje..." Tu na forum tak ktoś napisał? Raczej nie, tu każda z kobiet po aborcji doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zabiła swoje dziecko... Proponujesz mi też wizytę u psychiatry. I znów powtórzę: nie mam serca zawracać głowę człowiekowi zapracowanemu, który ma tysiące przypadków faktycznie potrzebujących natychmiastowej pomocy, więc ja ze swoimi wątpliwościami w wierze raczej powędruję do kierownika duchowego, który pomaga mi iść właściwą drogą. To trudna droga miłości do ludzi, do absolunie każdego człowieka... No cóż, przykazania powstały po to, żeby człowiek stawał się coraz lepszy, żeby dążył do świętości. Znów się w zupełności zgadzamy Tylko z jednym maleńkim zastrzeżeniem. Człowiek jest grzeszny i bardzo często łamie te przykazania (częściej niż nawet zdajemy sobie sprawę)... Bóg doskonale o tym wie i mimo to nas bardzo kocha i jeśli tylko człowiek zapragnie przebaczenia, zapragnie poprawy to Bóg mu najpierw przebacza, a potem pomaga stać się lepszym człowiekiem. Sami nie mamy szans stać się lepszymi, to wszystko jest darem od Boga... Marice nie poradziłam, żeby wróciła do męża, poradziłam jej terapię po której być może spojrzy innymi oczami na męża. Tu akurat poradziłam jej z własnego doświadczenia, sama przez to przeszłam przez piekło braku szacunku, pomiatania mną przez męża. Trwało to 7 długich, koszmarnych lat... Bóg nasze małżeństwo uzdrowił i teraz widzę, że tu nie tylko on był wstrętny, ja patrzyłam na wiele rzeczy i oceniałam je negatywnie, bardzo źle. Bóg pozwolił mi spojrzeć na nasz związek innymi oczami i za to Mu codziennie dziękuję A moja pomoc tu na forum? Pewnie masz rację mówiąc, że jej niewiele, albo wcale. Jestem tylko człowiekiem i wiele razy się pomyliłam i jeszcze pomylę, ale to nie spowoduje, że stąd odejdę Zostanę i choć bardzo ułomnie to jednak będę starała się nadal podnosić na duchu kobiety po aborcji i namawiać do urodzenia te, które przed decyzją stoją A przede wszystkim będę bardzo gorąco modlić się za wszystkich, którzy tu przychodzą Ten film być może pomoże podjąć decyzję kobiecie stojącej przed decyzją, ale... pytanie, czy ona go obejrzy, czy będzie chciała kliknąć w ten link. Takich filmów jest zatrzęsienie w necie i jeśli kobieta przed decyzją chce zobaczyć jak wygląda aborcja to zobaczy niezależnie od umieszczenia go tutaj. Piszesz, że tyle jest w nas szatana, ile grzechów w mrocznej duszy... Nie masz racji, w nas nie ma szatana dopóki nie otworzymy mu furtki i nie zaprosimy do środka. A jak juz zaprosimy, to zapewniam Cię, że błyskawicznie to czujemy i nie życzę nikomu tego uczucia. Proponuję mądrą lekturę o egzorcyzmach i potem porozmawiamy Odpowiedz Link
iktoto Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 25.11.08, 09:31 niekoniecznie poczujemy, że otworzyliśmy furtkę szatanowi ( musi być naprawdę źle, żeby to poczuć. Każdym grzechem otwieramy mniejsze czy większe furtki, robimy podłączenia dla zła, niekoniecznie musi to być grzech śmiertelny, żeby zaśmiecić sobie duszę. Dopóki nie uświadamiamy sobie pewnych rzeczy, zachowań w swoim zyciu, to nie odczuwamy nic negatywnego, nic innego. Tak było ze mną, dopóki nie walczyłam o siebie, nie uświadamiałam sobie swoich błędów to było całkiem fajnie, taka normalność, wszystko byle jakie, bezsens zycia, brak szczęścia, zadowolenia, takie nie wiadomo co, niby wszystko w porządku. Problem zaczął się, gdy zaczęłam szerzej spogladać na siebie, głębiej zaglądać, im głębiej zerkałam w siebie tym było gorzej, nagle zaczęła się walka, bo okazało się, że nie jestem czysta, że coś mną steruje i nie pozwala wyjść na prostą, dopiero jak chce się to coś pogonic, to to wyłazi na zewnątrz, nie wcześniej. Jak jest z Tobą to ja tam nie wiem, wiem jak było ze mną. pozdrawiam monika Odpowiedz Link
twoj_aniol_stroz Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 25.11.08, 21:09 Dawniej było podobnie do tego co Ty opisujesz, ale teraz już tak nie jest, teraz paskudę czuję dużo szybciej niż dawniej, to chyba jest kwestia wyćwiczenia Odpowiedz Link
iktoto Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 26.11.08, 10:21 Nie wiem czego to kwestia, może po prostu podnosi się próg wrażliwości? Świadomość, że ktoś z boku stoi i nam wciska kit nie jest prosta, bo bywają to trudne manipulacje, którym nieraz trudno się oprzeć, bo człowiek w pewnym momencie zaczyna głupieć od nadmiaru i nie potrafi tupnąć nogą, ma po prostu dość. Odpowiedz Link
sui2 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 26.11.08, 22:44 Opetanie to jest calkowite podporzadkowanie sobie czlowieka przez szatana takie rzeczy jak piszesz to tylko zly duch a nawet byty zmarlego czlowieka ktore np nie chca sie pogodzic ze smiercia i podlaczaja sie do czlowieka chcac wykorzystac jego cialo i dzieki niemu zyc, wtedy manipuluje. Niestety kiedy walczysz czesto sie ukrywa i zaczyna po czasie manipulacje od nowa zna mysli slabe strony i tu udeza. tu czesto wystarczy modlitwa masza za zmarlych. Opetanie to tylko egzorcyzm jest pomocny i zazwyczaj nie jeden, tu nalezy spelnic warunki jak spowiedz, komunia sw i modlitwa rozancowa. Skad wiem bo znam temat, nawet otrzymalam ksiazke od abp Pylaka z dedykacja, wspolpracuje z Piatkowskim, tematu dotykam na codzien do bolu. Dodam ze szatan siedzi na jednym ramieniu a Bog na drugim to ile w czlowieku dobra zalezy od niego ile pozwoli czlowiek na dzialanie szatanowi a na ile Bogu, to prawie to samo co ile w nas dobra a ile zla bo o tym decyduje czlowiek. To sa jego decyzje. Co do osoby twojej drogi aniele to ja nie mam nic, znam twoje posty sa piekne ale przesadzasz czasem jestes jak choragiewka. Kazdy popelnia bledy, nie ma idealnych ludzi, ale czasem nie rozumiem tego co piszesz znosi cie co z ta aureola w poscie z twoich ust brzmi to jak przeklenstwo. Ja tylko pokazalam palcem sama nad tym pomysl co sie dzieje. Nie po to aby cie z forum wywalic ktos musi sluchac tych ktorzy chca wykrzyczec bol, moze nie maja komu innemu. Wysunelas dalekie wnioski, za dalekie. Ja tu tez naswietlilam swoje doswiadczenie, nie jest to z rekawa wywalone. Moze slowa sa okrutne ale czasem wlasnie takie stawiaja nas do pionu. Nie mam co pisac ci na priv bo nic innego nie ma do napisania no chyba ze chcesz zobaczyc moja dedykacje nie ma sprawy moge sie pochwalic Co do milosci i innych odczuc, dopoki czlowiek nie poczuje inaczej czesto uwaza ze to co czuje teraz jest to wlasciwe, nie zawsze tak jest jak sie nam wydaje ze jest. Benedykt nawoluje do modlitwy o ziemie bo szatan niszczy dzielo Boga, zlo jest wszedzie i tak jak mowisz nie zdajemy sobie sprawy z tego ze grzeszymy, podam przyklad placimy za zabawe bo czlowiek nie zyje po to aby cierpiec idzie na kabaret dobrze sie bawi malo placi za to i uczestniczy kiedy prowadzacy szydza wysmiewaja innych, ilu sie z tego spowiada, ilu wie ze tak grzeszy to mozna mnozyc, a teklamy ile ich jest o podlozu seksualnym, zyjemy w swiecie upadlym. Niestety. Mysle ze juz wiesz dlaczego wytknelam palcem, latwo sie zgubic, trudno to dostrzec a jak juz to czesto trzeba juz walczyc. Odpowiedz Link
iktoto Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 27.11.08, 13:12 to fakt, jak się wgryźć w nasz świat to nie napawa on optymizmem, ale sami to stworzyliśmy czyniąc zło. Jabym tylko dodała do sui jedną kwestię, tzn zastanowiła się nad nią, że zło na jednym ramieniu to okej, niestety się zgadzam, ale że Bóg na drugim? No nie wiem, ujęłabym to inaczej, Boga mamy w sobie, nawet jesli Go nie chcemy to i tak należymy do Niego, natomiast zło albo wpuszczamy do środka, albo siedzi sobie dalej na tym ramieniu. Odpowiedz Link
sui2 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 27.11.08, 17:30 iktoto napisała: Jabym tylko dodała do sui jedną kwestię, tzn zastanowiła się nad nią, że zło na jednym ramieniu to okej, niestety się zgadzam, ale że Bóg na drugim? No nie wiem, ujęłabym to inaczej, Boga mamy w sobie, nawet jesli Go nie chcemy to i tak należymy do Niego, natomiast zło albo wpuszczamy do środka, albo siedzi sobie dalej na tym ramieniu. Tak masz racje z punktu widzenia katolika, Bog jest w nas kiedy jestesmy ochrzczeni a nastepnie juz jako nastolatek w trakcie bierzmowania jestesmy napelnieni duchem sw. Wtedy jestesmy dziecmi Bozymi. Nie kazdy jest ochrzczony i bierzmowany a jak sie to ma np do buddystow oni maja swojego boga uwazaja ze nawet o silniejszej mocy od Jahwe. Czy w tym wypadku Bog jest w takim czlowieku, czy na ramieniu czekajac na zmiane? ) Odpowiedz Link
iktoto Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 27.11.08, 18:46 pani kochana, a skąd ja mam wiedzieć, hehe. Jasnowidz żem czy jak? Wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi, ktoś w nas tchnął życie Odpowiedz Link
sui2 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 27.11.08, 19:48 Czy jest tu buddysta na forum No tchnol w Adama zycie, a my jestesmy z porzadnego wytrysku, no moze i czasem wyjdzie wykapany.)) Odpowiedz Link
iktoto Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 27.11.08, 20:14 czy z porządnego to ja nie wiem, nie pamiętam Nasunęło mi się jeszcze coś: Dalajlama kiedyś powiedział coś takiego: u podstawy natury człowieka leży miłość, dobro, współczucie. Gdy niewierzący kieruje się nimi, to praktykuje to co leży u podstaw każdej religii. I jeszcze jedno, kiedyś na kazaniu w KK mój mąż usłyszał taką humoreskę (??): Święty Piotr oprowadza zmarłego chyba niewierzącego po Niebie, idą obok muru, więc ten zmarły pyta, co jest za murem, a Święty Piotr mówi, że tam są katolicy, ale ciiiicho, bo oni myślą, że mają monopol na Niebo. To odważne kazanie jak na moje miasto, ale słowa takie padły. Przecież Bóg jest miłością i tego należy trzymać się najbardziej w świecie Odpowiedz Link
sui2 Re: A TERAZ ZOBACZCIE ! Zanim dokonacie wyboru! 28.11.08, 15:15 iktoto napisała: Nasunęło mi się jeszcze coś: > Dalajlama kiedyś powiedział coś takiego: u podstawy natury człowieka > leży miłość, dobro, współczucie. Gdy niewierzący kieruje się nimi, > to praktykuje to co leży u podstaw każdej religii. Dokladnie madre slowa, ja tez uwazam ze ktos kto mowi ze nie jest wierzacy ale kiedy jego wartosci sa wlasciwe i szanuje kocha jest pelen dobra i wspolczujacy to jest blisko Boga bo wlasnie to jest przestrzeganie praw Bozych. Hehe dobre, miasto jak miasto coraz wiecej ksiezy tryska takim humorem, lepiej pozno niz wcale. U mnie podawal ilu ksiazy sie wycofalo ilu klerykow bardzo nad tym ubolewaja a powinni nad tym popracowac, cos jest przyczyna. Odpowiedz Link
twoj_aniol_stroz Sui 28.11.08, 14:33 Nie rozumiem Twojego ciągłego analizowania mojej osoby. Nie rozumiem z dwóch powodów: 1. dlaczego akurat mnie wybrałaś sobie na tę analizę - wszak nie jestem kimś, kto zasługuje aż na taką uwagę 2. Twoje analizy wzajemnie sobie przeczą. Z jednej strony piszesz mi, że jestem opętana, że chora psychicznie, ale z drugiej strony piszesz, że moje posty są piękne. To jest chyba ze sobą sprzeczne... A ta aureola nie była przekleństwem, nie przeklinam nigdy nikogo i mam nadzieję, że nigdy tego nie zrobię. Ja posty autorki wątku (bo drugi jej post o była odpowiedź na watek założony przez dziewczynę jakieś pół roku temu) odebrałam jako pełne pasji i agresji - niestety wielkie litery poparte jeszcze wieloma wykrzyknikami tak właśnie są odbierane w necie. Tyle celem wyjaśnienia... Odpowiedz Link
sui2 Re: Sui 28.11.08, 15:03 twoj_aniol_stroz napisała: > 1. dlaczego akurat mnie wybrałaś sobie na tę analizę - wszak nie > jestem kimś, kto zasługuje aż na taką uwagę Nie wybralam, czytam od dawna Twoje posty, duzo piszesz o Bogu, szanuje Cie i kazdy z nas bladzi kiedy to zauwazamy czesto jest juz za pozno, jedynie co zle ocenilam to to ze przejdziesz obok tego co napisze tu sie pomylilam za mocno krzyknelam uzywajac slow egzorcyzm i psychiczna, Ale bardziej mialam tu chorobe ducha niz ciala fizycznego. > 2. Twoje analizy wzajemnie sobie przeczą. Z jednej strony piszesz > mi, że jestem opętana, że chora psychicznie, ale z drugiej strony > piszesz, że moje posty są piękne. To jest chyba ze sobą sprzeczne... Ja nie analizuje, ja czytam i odbieram impulsy, nie przecza moja droga bo ja nie ocenilam tu Ciebie jako istoty za cale zycie a kilka slow wytknelam, wskazalam, to roznica. Nie moge powiedziec wiec ze jestes zlym czlowiekiem i nie powiem bo tak nie uwazam. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamien. Popelniamy bledy wszyscy, nie zawsze je widzimy, nie chcialam tu nikogo zranic. Akurat nie mam problemu z pelna akceptacja kazdego czlowieka, moje intencje sa zawsze czyste mimo moze szczerych slow. Co do tej aureoli, osoba wierzaca piszaca tak pieknie o Nim dajaca odwazny przyklad wiary, wiele osob tu atakowalo wiare mowiac o niej wciskalo ludzi w glebe, balwochwalstwo, nagle czytam o tej aureoli nie zacytuje bo nie pamietam dokladnie tekstu, ze kolejna nawiedzona czy nie Bog nam mowi szanuj blizniego jak siebie samego? przeklenstwo mialam na mysli wytkniecie swiatyni Bozej w innym czlowieku, Osadzenie, nie zwracasz na to uwagi, pytasz bo niebardzo rozumiesz co w tym jest zlego, jaki post by ta osoba nie napisala, to bylo jej potkniecie nie powinno sie nikogo z tego powodu oceniac czy atakowac kazdy z nas chce szansy, akceptacji, zrozumienia, Kiedy jest inaczej znaczy ze cos zlego nam podsuwa zle zachowania, to co mowisz ze wyczuwasz na odleglosc wkrada sie tylnym wejsciem, niepostrzezenie. Odpowiedz Link
twoj_aniol_stroz Re: Sui 28.11.08, 15:35 Nie rozumiemy się, trudno... Piszesz o miłości do bliźniego, o nie wytykaniu mu błędów, o tym, że nie należy oceniać, trzeba akceptować... Przeczytaj jeszcze raz co do mnie napisałaś za pierwszym razem, może nasunie Ci się jakaś refleksja... Odpowiedz Link
sui2 Re: Sui 28.11.08, 15:49 Tak uwazam ze nie nalezy szanowac, nie wytykac ale piate przykazanie nakazuje pouczac grzesznika, kiedy przymykamy oko jest to grzechem. Powiem inaczej, Ty chcesz mi wskazac moj blad zamiast przemyslec to co sama napisalas zanim sie wtracilam. Ponadto podchodzisz do mojej wypowiedzi jako oceny Ciebie jako ogolnej osoby i jakiej mojej antypatii do wlasnej sosby, to jest bledne nie nie ma antypatii, wskazalam Ci konkretne zachowanie, slowa posty. Wiesz co napisze na priv Odpowiedz Link
zero_0 Jestem na TAK 03.12.08, 17:14 Ja myślę, że autorka wątku nikogo(kobiet PO) nie chce zbluzgać, czy zmieszać z błotem, bo wynika to z tytułu wątku - zanim dokonacie wyboru, czyli jest ten wątek kierowany do kobiet stojących dopiero przed decyzją. Myślę, że chce jedynie w nieowinięty w bawełnę sposób uchronić kobiety przed straszliwym błędem aborcji. Obejrzenie takich filmików PRZED, może wiele dobrego zdziałać. To jest moje zdanie. Odpowiedz Link
amika02 Re: Jestem na TAK 08.01.09, 20:41 słuchajcie, rozumię, że to forum jest dla kobiet po dokonaniu aborcji, ale jestem porzykładem na to, że zaglądają tu osoby stojące przed TĄ decyzją. ciągle myślałam, każdej minuty wierciło mi to w głowie dziurę, czy zrobić to czy nie? szukałam potwierdzenia na to, czy moja decyzja jest słuszna. Chciałam uspokoić swoje sumienie... ten film, wiersze, wasze posty, przeżycia kobiet Po..dały mi do myślenia..żałuję, że w ogóle pomyślałam o tym by dokonać tej zbrodni.. już wolę je oddać do adopcji... film straszny, ale niestety prawdziwy a prawda zawsze boli. ale nie potępiam nikogo, nikt nie jest świętym. Odpowiedz Link
mamaanieli Re: Jestem na TAK 08.01.09, 20:53 Amika, dałaś mi do myślenia... Może rzeczywiśćie to zimny prysznic - dobry prysznic... Pozdrawiam ciepło. Trzymaj się. A. Odpowiedz Link
monia-1973 Re: Jestem na TAK 03.02.09, 16:14 Ja jestem w głebokim szoku obejrzłam tylko pierwsze 10 sekund tego filmu bo wiecej nie dałam rady...jestem zdruzgotana,oczy całe zapłakane,nie wiem czemu ale wczesniej nawet nie pomysłam zeby poszukac takiego filmu przed a....to jest trauma na cale zycie .Co ja zrobiłam!!!!! Odpowiedz Link
spokofacet Re: Jestem na TAK 03.02.09, 21:40 wg mnie takie filmy to "obowiazkowa lektura" dla kazdego licealisty. oczywiscie w ramach omówienia i dyskusji kogoś znajacego sie na rzeczy, zreszta.... fakty same mówią za siebie... co tu "omawiac". Stres pozytywny jest potrzebny zeby dojrzewac, a z dojrzaloscia ludzi kiepsko, nikt nie chce dorosnac, jak Piotrus Pan... dla mnie bardziej zastanawiajace jest jak personel medyczny moze pracowac w takim biznesie. to co ma miejsce w klinikach w USA przeprowadzajacych aborcje to jest dopiero wstrzasajace: www.pro-life.org.pl/2009/01/czci-ludzkich-podw-na-sprzeda.html Odpowiedz Link
monia-1973 Re: Jestem na TAK 03.02.09, 23:25 Masz rację kiedys była jakąś "lektura Niemy krzyk "-filmik i z tego co pamiętam też nie dałam rady tego obejrzec i w życiu bym nie pomyślała nawet że jestem w stanie to zrobić..czasami mam wrażenie że moje życie to jakąś 1 wielka pomyłka! Odpowiedz Link
spokofacet Re: Jestem na TAK 04.02.09, 00:08 dlaczego 'pomylka' ?? pisz. dlaczego twierdzisz ze twoje zycie to pomylka??? Odpowiedz Link
monia-1973 Re: Jestem na TAK 04.02.09, 08:26 Za duzo wszystkiego żeby to opisać czasem zastanawiam sie z perspektywy czasu dlaczego wszystko co najgorsze własnie mnie sie przytrafia?niby "co nas nie zabije to nas wzmocni"ale nieraz naprawde czuje sie już jak trup!!!Pewnie chwilowy dołek ale nie poddaje się !!Musze dać rade!Choc psychicznie jestem kompletnie wyeksploatowana widac najbliźsi bardzo dobrze nade mna pracuja i chyba osiagaja swój cel ha ha. Odpowiedz Link
kizdam47 Re: Jestem na TAK 09.01.09, 08:52 filmy tak, wiersze nie. Będę ciąć bez litości. Odpowiedz Link
mamaanieli Re: Jestem na TAK 09.01.09, 11:50 powinno być "filmy tak, WIERSZYDŁA nie". popieram Odpowiedz Link