retywszystkozajete 29.04.10, 15:06 Witam Wszystkich. Bardzo proszę o polecenie jakiejś dekoratorki / dekoratora Kościoła na Ślub oraz o polecenie "fajnego" fotografa. Z góry dzięki za oddzew :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anit-a125 Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 08.05.10, 17:14 dobrym fotografem jest Paweł Styś z Łochowa Odpowiedz Link
suworow173w41 Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 09.05.10, 18:17 Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga gdzie można obejrzeć aktualne zdjęcia: krzysztofskorupka.blogspot.com Odpowiedz Link
02zosienka02 Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 11.05.10, 19:48 chętnie przedstwię Pani ofertę dekoratorską także kościołów.tel.660911945 Pozdrawiam Katarzyna Odpowiedz Link
tomen Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 18.05.10, 23:00 Polecam osoby znające się na rzeczy (nie mieliśmy zastrzeżeń) dobrze i tanio "Profesjonalne dekoracje kwiatowe" Ania 507-538-547 Beata 515-083-861 Odpowiedz Link
ja_minka Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 19.05.10, 08:24 podaje telefon do kobiety, która potrafi zrobić cudne dekoracje ze wszystkiego co się nawinie pod rękę...artystka z duszą... 604 538 144 na imię ma ...chyba Grażyną albo Bożena... Odpowiedz Link
dekoracje.weselne Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 19.05.10, 17:39 Korzystając z okazji pragnę serdecznie pozdrowić Panią z podanym wyżej numerem telefonu, która dzwoni po to, żeby usłyszeć mój głos:-) Pozdrawiam też pozostałą konkurencję dzwoniącą aby upewnić się, czy oby na pewno nie dekoruję kościołów. Śpijcie spokojnie:-) Nie dekoruję. Zainteresowanych dekoracją sal weselnych zapraszam na stronę www.dekoracje-weselne.orangespace.pl/ Oferuję również wypożyczenie bukietów w stojakach i podwieszanych kul (foto na stronie) na wesela, śluby cywilne lub inne uroczystości. Odpowiedz Link
retywszystkozajete Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 20.05.10, 13:49 Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie i za informację. Odpowiedz Link
tequ.ila3 Re: PROSZĘ O POLECENIE DEKORATORA KOŚCIOŁA NA ŚL 11.10.13, 10:12 Witajcie, Postanowiłam się wypowiedź na tym forum ponieważ sama rok temu szukałam dekoratorki ślubnej i niestety źle trafiłam. Absolutnie nie polecam firmy FLORA WEDDING. Pani Kasia - przedstawicielka firmy pokazuje na spotkaniach przed podpisaniem umowy nie swoje zdjęcia dekoracji. Bukiet, który mi zrobiła rozsypał się zanim dojechałam do kościoła. Pomijając fakt, że był całkiem inny niż ten na który się umawiałyśmy z Panią Kasią. Kilkakrotnie przypominałam, że dekoracja jest dla mnie bardzo ważna, niestety po podpisaniu umowy kontakt się urwał. Przed ślubem Pani Kasia odpisywała na co 3. mail. Możecie sobie wyobrazić mój stres gdyż nie wiedziałam do końca czy sala zostanie wystrojona. Ostatecznie Pani Kasia zjawiła się w piątek (dzień przed ślubem ok. godz. 16) na miejscu. Wszystko robiła w pośpiechu ponieważ zaraz po naszej sali jechała dekorować kolejną. Zostawiła ogromny bałagan. Potłukła szkło i porozlewała wodę po parkiecie na sali. Bukiet, który miał stać na każdym stole (koszt ok. 100 zł) miał 5 kwiatków - goździków + jakiś zielony bluszcz. Na zdjęciach które pokazywała Pani Kasia miały być same kwiaty - bukiet kulka. Wybaczcie, ale 5 goździków na pewno nie kosztuje 100 zł. Ok godz. 1 w nocy z piątku na sobotę (przed ślubem) Pani Kasia "skończyła" dekorować naszą salę, natomiast mój przyszły mąż jeszcze przez kolejną godzinę składał serwetki bo Pani Kasia nie miała już więcej dla nas czasu. To nie jest profesjonalna dekoratorka ślubna. Cena nie adekwatna do dzieła. Zdjęcia, które prezentuje na swojej stronie na facebooku nie są jej autorstwa. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA FLORA WEDDING z Wrocławia!!!! Odpowiedz Link