Dodaj do ulubionych

AUTOGAZ MM

29.11.05, 19:10
Witam ...
poszukuje w Mińsku Mazowieckim dobrego gazownika, taki któty się zna na tym i
potrafi wyregulować instalacje gazową w samochodzie.

Żona była u jednego i żenada.
Samochód zaczął więcej palić, zdecydowanie za dużo więc pojechała do
teoretycznie do specjalisty, ten powiedział że wszystko wporządku, coś
pokręcił i zdjął rurę od ciepłego powietrza do filtra powietrza, podobno miał
mniej palić, efekt to ponad 20/100km. Dziś pojechała na poprawkę że więcej
pali po regulacji, powiedzieli że wszustko jest wporządku, nawet do komputera
nie podłączyli aby sprawdzić czy wszystkie czujniki są wporządku, pytał tylko
czy filtry powymieniane, na dodatek męskie towarzystwo zrobiło sobie żarty że
pewnie na rondach za szybko zakręca.
Mowa o zakładzie znajdującym się na ulicy Szpitalnej.
MK
Obserwuj wątek
    • eszi nie znam się na mechanikach 30.11.05, 08:14
      ale może sam poszukaj odpowiedzi na pytanie dlaczego pali więcej, może to
      kwestia przepływomierza??? wejdź na forum auto - tam może Ci pomogą.. a jak już
      będziesz wiedział czego się spodziewać to i u mechanika bardziej będziesz mógł
      przypilnować sprawy....
    • wikipati Re: AUTOGAZ MM 02.12.05, 11:03
      Witaj,
      zajrzyj na ul.Warszawskie Przedmieście, jadąc w stronę W-wy po lewej stronie
      jest zakład, który jako jedyny zdjagnozował odpowiednio usterkę w instalacji
      lpg w moim samochodzie.
      Dzieki temu uniknelismy wymiany reduktora a koszt naprawy to 40 zł

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka