nproton
29.11.05, 19:10
Witam ...
poszukuje w Mińsku Mazowieckim dobrego gazownika, taki któty się zna na tym i
potrafi wyregulować instalacje gazową w samochodzie.
Żona była u jednego i żenada.
Samochód zaczął więcej palić, zdecydowanie za dużo więc pojechała do
teoretycznie do specjalisty, ten powiedział że wszystko wporządku, coś
pokręcił i zdjął rurę od ciepłego powietrza do filtra powietrza, podobno miał
mniej palić, efekt to ponad 20/100km. Dziś pojechała na poprawkę że więcej
pali po regulacji, powiedzieli że wszustko jest wporządku, nawet do komputera
nie podłączyli aby sprawdzić czy wszystkie czujniki są wporządku, pytał tylko
czy filtry powymieniane, na dodatek męskie towarzystwo zrobiło sobie żarty że
pewnie na rondach za szybko zakręca.
Mowa o zakładzie znajdującym się na ulicy Szpitalnej.
MK