Gość: izabelcia1979
IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl
19.11.10, 20:54
cześć słuchajcie mam problem,jestem tu od 2 dni,wczoraj na jakimś forum pisałam z niejakim KAMISZKIEM on sprzedaje perfumy-tanio,nie wiem jak go znależć bo nie pamietam gdzie to było,pomożecie?