Dodaj do ulubionych

pularda i kapłon

26.09.12, 14:15
taka mnie napadła wizja romansu.
przesadziłem z forami kulinarnymi
gorące uczucie
tak na 180*C
bez termoobiegu
Obserwuj wątek
    • kanuk Re: pularda i kapłon 26.09.12, 14:17
      piekne ;-)
    • zbyfauch Re: pularda i kapłon 26.09.12, 18:27
      Kapłon po świąceniach?
      • kasia_bzdeta_wons Re: pularda i kapłon 26.09.12, 22:10
        krzyż ma zrośnięty, więc jeśli tak, to dawno.
        • brezly Re: pularda i kapłon 27.09.12, 08:00
          Jedność, którą stają się skwarki i cebula w żarze patelni?
          • ewakurz Pularda agresywna 27.09.12, 08:48
            Obie podkomorzanki spryskała musztarda,
            Telimenie za dekolt wskoczyła pularda
            Tylko co upieczona i jeszcze skwiercząca

            ... mi sie platalo, juz wiem skad:

            www.waligorski.art.pl/liryka.php?litera=k&nazwa=93
            • immanuela Re: Pularda agresywna 28.09.12, 12:57
              albowiem tak płocha pularda
              jest warta pieśni i rymów barda.
              • immanuela Re: Pularda agresywna 28.09.12, 13:06
                Romansował chciał w mieście Bardo
                Nikt inny jeno kapłon z pulardą
                "Di Capri tyś nie Leonardo
                A w łóżku też żadnąś petardą
                Więc spadaj!" – mu rzekła ze wzgardą.
                • immanuela Re: Pularda agresywna 28.09.12, 13:09
                  ups, tam miało być "romansować chciał"
                  • ewakurz Re: Pularda agresywna 04.10.12, 08:58
                    Talent, prawdziwy talent!

                    Mimochodem, bardziej idnetyfikuje sie z kaplonem i jego spoznionym zaplonem, przez ktory odszedl z poklonem. Bo taki z niego elegant byl :-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka