kasia_bzdeta_wons 26.09.12, 14:15 taka mnie napadła wizja romansu. przesadziłem z forami kulinarnymi gorące uczucie tak na 180*C bez termoobiegu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasia_bzdeta_wons Re: pularda i kapłon 26.09.12, 22:10 krzyż ma zrośnięty, więc jeśli tak, to dawno. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: pularda i kapłon 27.09.12, 08:00 Jedność, którą stają się skwarki i cebula w żarze patelni? Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Pularda agresywna 27.09.12, 08:48 Obie podkomorzanki spryskała musztarda, Telimenie za dekolt wskoczyła pularda Tylko co upieczona i jeszcze skwiercząca ... mi sie platalo, juz wiem skad: www.waligorski.art.pl/liryka.php?litera=k&nazwa=93 Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Pularda agresywna 28.09.12, 12:57 albowiem tak płocha pularda jest warta pieśni i rymów barda. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Pularda agresywna 28.09.12, 13:06 Romansował chciał w mieście Bardo Nikt inny jeno kapłon z pulardą "Di Capri tyś nie Leonardo A w łóżku też żadnąś petardą Więc spadaj!" – mu rzekła ze wzgardą. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Pularda agresywna 28.09.12, 13:09 ups, tam miało być "romansować chciał" Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Re: Pularda agresywna 04.10.12, 08:58 Talent, prawdziwy talent! Mimochodem, bardziej idnetyfikuje sie z kaplonem i jego spoznionym zaplonem, przez ktory odszedl z poklonem. Bo taki z niego elegant byl :-)) Odpowiedz Link Zgłoś