Dodaj do ulubionych

germanizacja

02.08.05, 16:10
a wraz z nią chemizacja

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2850171.html
Obserwuj wątek
    • vaud Re: germanizacja 02.08.05, 18:03
      buraski gurou! ( na dachu)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka