Gość: gruby IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.02.06, 09:22 no Renia jak zwykle na poziomie - "żeby stał się gruby i brzydki". Chce wszystkich upodobnić do siebie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: thorn Ale heca IP: *.tvk.torun.pl 23.02.06, 21:41 Beger sama wygląda jak pączek. Niech lepiej pilnuje, żeby nią nie rzucili... -- Ojciec Dyrektor™ musi odejść Skrobnij do ojczulka, żeby mu to powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
kolagena Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wyko... 23.02.06, 09:24 No patrzcie, jak miło! Nikt, nikogo pączkiem nie walnie... I o czym tu pisać? Nuda. Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy 23.02.06, 09:47 kolagena napisała: > No patrzcie, jak miło! Nikt, nikogo pączkiem nie walnie... I o czym tu pisać? > Nuda. czemu to takie dziwne,szkoda paczkow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RAdek Beger ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.06, 10:07 "pączkiem poczęstuję przeciwnika politycznego, żeby stał sie gruby i brzydki", żebym ja nie musiała już być jedynym pasztetem w sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mireg45 Re: Beger ... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.02.06, 13:31 wulgaryzmami da sie jeszcze wytrzymac jesli sluza do wyrazenia czegos wiecej (rap),niz przecinka w zdniu: Ale niech lepiej poslanka Beger walczy z mizeria jezyka polskiego w Sejmie. Do dzis dzwieczy mi w uszach jej slynne nazwanie Kofi Anana - Ananem Kofanem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: armani Beger - ciemnota, prostactwo, nieuk -brrrrrrrrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 10:43 wstrętne babsko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.transports / 195.154.167.* 23.02.06, 11:00 Beger objadła sie paczków na studniówce rok temu i dlatego pewnie jest na diecie. Nie znam chyba drugiej tak płytkiej osoby na polskiej scenie politycznej - choc nie wszyscy sie pewnie ze mna zgodza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korred Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.06, 11:19 taki gruby i brzydki jak Pani Beger? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
efad4d Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy 23.02.06, 11:44 "Pączka podarowałbym dwóm kobietom. Jolancie Kwaśniewskiej - osobie w każdym calu bez skazy. Jestem pewien, że ona takim wypiekiem obdarowałaby każdego człowieka." boze co za dobroc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: almahler Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.06, 11:49 nie znam sie zbytnio na kuchni, ale o ile sie nien myle, to paczkow sie nie "wypieka". smazy sie prawda? no to czy mozna nazywac je wypiekami???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papi Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 13:03 Nawet dla swojej córy litości nie ma - poczęstuje ją tym samym co swoich politycznych przeciwników! ;D Odpowiedz Link Zgłoś
mdzj Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy 23.02.06, 13:10 R.Beger: "Pączkami będę rzucać w tych polityków, którzy mają wulgarny język." Chyba nie doceniałem tej pani. Nie każdy potrafi _rzucić_ w siebie samego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszek4 Wojciech Wierzejski 24.02.06, 03:37 Nie uznaję tej świeckiej tradycji obdarowywania kogoś pączkami. ------------------------------------------------------------------- można je maczać w wodzie święconej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franek Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.06, 08:00 Powinna siedzieć wwięzieniu za fałszowanie list wyborczych, a nie udzielać wtwiadów jakby to była gwiazda, chyba od keów i owsa. Odpowiedz Link Zgłoś