Dodaj do ulubionych

Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wyko...

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.02.06, 09:22
no Renia jak zwykle na poziomie - "żeby stał się gruby i brzydki". Chce
wszystkich upodobnić do siebie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Paczek Paczkiem w .. IP: *.upc.chello.be 23.02.06, 09:24
      peczaka!
      • Gość: thorn Ale heca IP: *.tvk.torun.pl 23.02.06, 21:41
        Beger sama wygląda jak pączek. Niech lepiej pilnuje, żeby nią nie rzucili...


        --
        Ojciec Dyrektor™ musi odejść

        Skrobnij do ojczulka, żeby mu to
        powiedzieć.
    • kolagena Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wyko... 23.02.06, 09:24
      No patrzcie, jak miło! Nikt, nikogo pączkiem nie walnie... I o czym tu pisać?
      Nuda.
      • ala-a Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy 23.02.06, 09:47
        kolagena napisała:

        > No patrzcie, jak miło! Nikt, nikogo pączkiem nie walnie... I o czym tu pisać?
        > Nuda.

        czemu to takie dziwne,szkoda paczkow.
    • Gość: RAdek Beger ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.06, 10:07
      "pączkiem poczęstuję przeciwnika politycznego, żeby stał sie gruby i brzydki",
      żebym ja nie musiała już być jedynym pasztetem w sejmie.
      • Gość: mireg45 Re: Beger ... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.02.06, 13:31
        wulgaryzmami da sie jeszcze wytrzymac jesli sluza do wyrazenia czegos wiecej
        (rap),niz przecinka w zdniu: Ale niech lepiej poslanka Beger walczy z mizeria
        jezyka polskiego w Sejmie. Do dzis dzwieczy mi w uszach jej slynne nazwanie
        Kofi Anana - Ananem Kofanem
    • Gość: armani Beger - ciemnota, prostactwo, nieuk -brrrrrrrrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 10:43
      wstrętne babsko
    • Gość: Łukasz Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.transports / 195.154.167.* 23.02.06, 11:00
      Beger objadła sie paczków na studniówce rok temu i dlatego pewnie jest na
      diecie. Nie znam chyba drugiej tak płytkiej osoby na polskiej scenie
      politycznej - choc nie wszyscy sie pewnie ze mna zgodza :)
    • Gość: korred Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.06, 11:19
      taki gruby i brzydki jak Pani Beger? ;)
    • efad4d Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy 23.02.06, 11:44
      "Pączka podarowałbym dwóm kobietom. Jolancie Kwaśniewskiej - osobie w każdym
      calu bez skazy. Jestem pewien, że ona takim wypiekiem obdarowałaby każdego
      człowieka."

      boze co za dobroc


      • Gość: almahler Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.06, 11:49
        nie znam sie zbytnio na kuchni, ale o ile sie nien myle, to paczkow sie
        nie "wypieka". smazy sie prawda? no to czy mozna nazywac je wypiekami????
    • Gość: papi Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 13:03
      Nawet dla swojej córy litości nie ma - poczęstuje ją tym samym co swoich
      politycznych przeciwników! ;D
    • mdzj Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy 23.02.06, 13:10
      R.Beger: "Pączkami będę rzucać w tych polityków, którzy mają wulgarny język."

      Chyba nie doceniałem tej pani.
      Nie każdy potrafi _rzucić_ w siebie samego ;-)
    • Gość: apolityczny Gruba Renia o małym rozumku IP: 195.68.192.* 23.02.06, 13:25
      • legato11 Re: Gruba Renia o małym rozumku 24.02.06, 00:02
        Begier na prezydenta!
    • bazyliszek4 Wojciech Wierzejski 24.02.06, 03:37
      Nie uznaję tej świeckiej tradycji obdarowywania kogoś pączkami.
      -------------------------------------------------------------------

      można je maczać w wodzie święconej...
    • Gość: Franek Re: Komu pączka, a komu pączkiem? Jak politycy wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.06, 08:00
      Powinna siedzieć wwięzieniu za fałszowanie list wyborczych, a nie udzielać
      wtwiadów jakby to była gwiazda, chyba od keów i owsa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka