asskela 23.06.06, 13:22 gdzieś dzwoniło że dziś w nocy ma być pokaz fajerwerków nad Wisła, ktoś wie coś więcej albo chociaż dokładniejszą lokalizację? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: noc świętojańska 23.06.06, 13:31 To może Ty podaj dokładniejszą lokalizację, bo nie wiemy, czy chodzi Ci o Gdańsk, Płock, Toruń, Warszawę, Kraków czy kilkadziesiąt innych miejscowości nad Wisłą... Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius zatem 23.06.06, 15:25 zapoytaj tam: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=51 Odpowiedz Link Zgłoś