Dodaj do ulubionych

noc świętojańska

23.06.06, 13:22
gdzieś dzwoniło że dziś w nocy ma być pokaz fajerwerków nad Wisła, ktoś wie
coś więcej albo chociaż dokładniejszą lokalizację?
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: noc świętojańska 23.06.06, 13:31
      To może Ty podaj dokładniejszą lokalizację, bo nie wiemy, czy chodzi Ci o
      Gdańsk, Płock, Toruń, Warszawę, Kraków czy kilkadziesiąt innych miejscowości
      nad Wisłą...
      • asskela warszawa 23.06.06, 13:59
        • yavorius zatem 23.06.06, 15:25
          zapoytaj tam:
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=51

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka