qoobaq 29.08.06, 17:08 w odroznieniu od bezsennosci gnebi mnie okrutnie od paru dni chyba mi nie sluzy zmiana strefy czasowej. co gdzies siade to mi sie oczy zamykaja i zasypiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qoobaq Re: sennosc 29.08.06, 21:07 i ciagle mi malo ide kontynuowac, ale moze dzisiejszej nocy sie zawezme i powyslylam fotogramy coby zrobic miejsce na nastepne 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: sennosc 29.08.06, 22:37 a co robisz z piwem by zrobic miejsce na następne? Odpowiedz Link Zgłoś
broton Re: sennosc 29.08.06, 22:39 ...piwo - nieparzyste usypia , parzyste pobudza - sprawdzone ...!! Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 30.08.06, 02:08 ja się już przestawiłam całkiem na tryb nocny niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: sennosc 30.08.06, 08:07 super, wyspalem sie na zapas, jestem gotow do dalszych excesow 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 30.08.06, 08:17 to może chcesz odbyć za mnie rozmowę z promotorem, co to ją odkładam od poniedziałku, bom ja dziś średnio rześka... Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: sennosc 30.08.06, 08:30 moge odbyc ale nic za darmo, pomysle nad odpowiednia forma wynagrodzenia 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 30.08.06, 11:18 nie byłam pewna czy trzymamy się trendów...;) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: sennosc 30.08.06, 15:45 no w sumie ja jestem beznadziejnie niemodny, to moge gratis tylko juz nie pamietam co 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: sennosc 10.09.06, 11:38 chyba dznbry? co za chora godzina na chodzenie spac 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 10.09.06, 11:57 jakie spać? przecież już wstałam... ...i słucham tego radia... Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: sennosc 10.09.06, 13:47 tego co polskiego roka nadaje ? ty to masz zaparcie... Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 10.09.06, 14:00 nie tego... programu I - jestem twardsza niż myślisz;) Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 11.09.06, 03:14 proszę widzieć jak dziś wcześnie idę spać:) (wg powiedzenia pewnej artystki ludowej) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: sennosc 11.09.06, 09:24 no niestety nie widziałam, bo już spałam... musisz to powtórzyć innym razem, ale obudź mnie uprzeodnio...:) Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 11.09.06, 14:36 i tko to mówi?! ja jeszcze nie słucham abbey road:P Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: sennosc 11.09.06, 20:29 Dzień, dwa i sama zaczniesz. To tylko kwestia czasu...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: sennosc 12.09.06, 09:49 Zawsze możesz się zestarzeć jak Sean Connery...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: sennosc 15.09.06, 03:05 właściwie to mogłabym już iść spać ale muzykę dobrą włączyłam i mi żal że umknie... Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: sennosc 15.09.06, 08:47 w między czasie wizytówkę byś sobie zrobiła :) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: sennosc 16.09.06, 09:54 jeju ja tez tak mam od kiedy wróciłam w wakacjio cierpię na śpiaczkę dzisiaj rudy próbował mnie zmusić do wstania o 8.30 male mu nie wyszło Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: sennosc 16.09.06, 12:23 A mnie zmusił...kot znaczy...Ale się nie dałem... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: sennosc 16.09.06, 14:13 rudy tak jakos dziwnie miauczał wstałam z łóżka udając że z nim pójde więc głupek pobiegł na dół i czekał na mnie przy schodach do dziewiątej. potem musiałam go pół godziny głaskać ;) Odpowiedz Link Zgłoś