29.08.06, 17:08
w odroznieniu od bezsennosci
gnebi mnie okrutnie od paru dni
chyba mi nie sluzy zmiana strefy czasowej.
co gdzies siade to mi sie oczy zamykaja i zasypiam
Obserwuj wątek
    • mrug Re: sennosc 29.08.06, 20:10
      Za dużo świętujesz...;)
      • qoobaq Re: sennosc 29.08.06, 21:07
        i ciagle mi malo
        ide kontynuowac, ale moze dzisiejszej nocy sie zawezme i powyslylam fotogramy
        coby zrobic miejsce na nastepne 8-)
        • tempe Re: sennosc 29.08.06, 22:37
          a co robisz z piwem
          by zrobic miejsce na następne?
          • broton Re: sennosc 29.08.06, 22:39
            ...piwo - nieparzyste usypia , parzyste pobudza - sprawdzone ...!!
            • tempe Re: sennosc 29.08.06, 22:40
              a co sie dzieje kwadrans po nieparzystym?
              • mrug Re: sennosc 30.08.06, 10:24
                Wietrzeje.
    • chamae Re: sennosc 30.08.06, 02:08
      ja się już przestawiłam całkiem na tryb nocny
      niestety.
    • qoobaq Re: sennosc 30.08.06, 08:07
      super, wyspalem sie na zapas, jestem gotow do dalszych excesow 8-)
      • chamae Re: sennosc 30.08.06, 08:17
        to może chcesz odbyć za mnie rozmowę z promotorem, co to ją odkładam od
        poniedziałku, bom ja dziś średnio rześka...
        • qoobaq Re: sennosc 30.08.06, 08:30
          moge odbyc ale nic za darmo, pomysle nad odpowiednia forma wynagrodzenia 8-)
          • chamae Re: sennosc 30.08.06, 08:43
            a altruizm gdzie??
            • qoobaq Re: sennosc 30.08.06, 09:03
              altruizm jest passe 8-)
              • chamae Re: sennosc 30.08.06, 11:18
                nie byłam pewna czy trzymamy się trendów...;)
                • qoobaq Re: sennosc 30.08.06, 15:45
                  no w sumie ja jestem beznadziejnie niemodny, to moge gratis tylko juz nie
                  pamietam co 8-)
                  • chamae Re: sennosc 30.08.06, 20:09
                    ...cokolwiek...
                    oby gratis;)
    • chamae Re: sennosc 10.09.06, 04:54
      mnie ogarnęła
      ...branoc:)
      • qoobaq Re: sennosc 10.09.06, 11:38
        chyba dznbry?
        co za chora godzina na chodzenie spac 8-)
        • chamae Re: sennosc 10.09.06, 11:57
          jakie spać?
          przecież już wstałam...

          ...i słucham tego radia...
          • qoobaq Re: sennosc 10.09.06, 13:47
            tego co polskiego roka nadaje ?
            ty to masz zaparcie...
            • chamae Re: sennosc 10.09.06, 14:00
              nie tego...
              programu I - jestem twardsza niż myślisz;)
    • chamae Re: sennosc 11.09.06, 03:14
      proszę widzieć jak dziś wcześnie idę spać:)
      (wg powiedzenia pewnej artystki ludowej)
      • carmen_80 Re: sennosc 11.09.06, 09:24
        no niestety nie widziałam, bo już spałam...
        musisz to powtórzyć innym razem,
        ale obudź mnie uprzeodnio...:)
      • mrug Re: sennosc 11.09.06, 13:55
        Starzejesz się...;)
        • chamae Re: sennosc 11.09.06, 14:36
          i tko to mówi?!

          ja jeszcze nie słucham abbey road:P
          • mrug Re: sennosc 11.09.06, 20:29
            Dzień, dwa i sama zaczniesz.
            To tylko kwestia czasu...;)
            • chamae Re: sennosc 11.09.06, 23:15
              to AŻ kwestia czasu;)
              • mrug Re: sennosc 12.09.06, 09:49
                Zawsze możesz się zestarzeć jak Sean Connery...;)
                • chamae Re: sennosc 14.09.06, 05:11
                  ...marzenia...:D
                  • mrug Re: sennosc 14.09.06, 12:02
                    Trudno wyhodować brodę?;)
                    • chamae Re: sennosc 14.09.06, 16:25
                      ale głos mam już prawie-prawie;)
    • chamae Re: sennosc 15.09.06, 03:05
      właściwie to mogłabym już iść spać
      ale muzykę dobrą włączyłam i mi żal
      że umknie...
      • roborobi Re: sennosc 15.09.06, 08:47
        w między czasie wizytówkę byś sobie zrobiła :)
        • chamae Re: sennosc 15.09.06, 10:47
          a po co mnie to?:)
          • roborobi Re: sennosc 15.09.06, 10:51
            Tobie nie, ale nam tak :)
      • mrug Re: sennosc 15.09.06, 12:12
        Zazdroszczę...;)
    • pinkpanther Re: sennosc 16.09.06, 09:54
      jeju ja tez tak mam
      od kiedy wróciłam w wakacjio cierpię na śpiaczkę
      dzisiaj rudy próbował mnie zmusić do wstania o 8.30 male mu nie wyszło
      • mrug Re: sennosc 16.09.06, 12:23
        A mnie zmusił...kot znaczy...Ale się nie dałem...
        • pinkpanther Re: sennosc 16.09.06, 14:13
          rudy tak jakos dziwnie miauczał
          wstałam z łóżka udając że z nim pójde więc głupek pobiegł na dół i czekał na
          mnie przy schodach do dziewiątej. potem musiałam go pół godziny głaskać ;)
    • chamae Re: sennosc 17.09.06, 04:02
      to idę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka