forget_me_not83 11.09.06, 21:00 Witam!!! Chcialam zapytać w jaki sposób i przy pomocy jakiego programu mozna zrobic logo na zdjęciu z biżuterią? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jagaa12 Re: logo 15.09.06, 19:02 Jest wiele programów, za pomocą których mozna stworzyć logo. Najpopularniejsze to z pewnością Photoshop i Corel, i te polecam, bo znam i używam. Jest jeszcze np. gimp (jeśli dobrze pamiętam), ale tego nie znam, więc się nie wypowiem. Odpowiedz Link Zgłoś
forget_me_not83 Re: logo 16.09.06, 10:45 Dziękuję za pomoc i proszę o więcej wskazówek. Mam photoshop ale i tak nie wiem jak takie logo zrobić;( Odpowiedz Link Zgłoś
gaja_07 Re: logo 21.09.06, 17:17 w Photpshopie jest na panelu narzędzi znaczek A - wybierasz i piszesz, potem zaznaczasz napis i zmieniasz czcionkę na jaką chcesz powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś