11.09.06, 21:00
Witam!!! Chcialam zapytać w jaki sposób i przy pomocy jakiego programu mozna
zrobic logo na zdjęciu z biżuterią?
Obserwuj wątek
    • jagaa12 Re: logo 15.09.06, 19:02
      Jest wiele programów, za pomocą których mozna stworzyć logo. Najpopularniejsze
      to z pewnością Photoshop i Corel, i te polecam, bo znam i używam. Jest jeszcze
      np. gimp (jeśli dobrze pamiętam), ale tego nie znam, więc się nie wypowiem.
      • forget_me_not83 Re: logo 16.09.06, 10:45
        Dziękuję za pomoc i proszę o więcej wskazówek. Mam photoshop ale i tak nie wiem
        jak takie logo zrobić;(
        • gaja_07 Re: logo 21.09.06, 17:17
          w Photpshopie jest na panelu narzędzi znaczek A - wybierasz i piszesz, potem
          zaznaczasz napis i zmieniasz czcionkę na jaką chcesz
          powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka