Dodaj do ulubionych

bez fleszy!

17.04.03, 15:04
Zbliżaja się święta - okres wzmożonej aktywności facetów z aparatami, kamerami i innym badziewiem na szyji. Uwieczniajcie więc te chwile zbiorowego szczęścia i radości! Wuj Zdzicho za stołem, ciotka Hela na kanapie, czy bachor twojej kuzynki zażerajacy się czekoladowym zajacem.
Tony papieru które wyprodukujesz z pewnościa beda fantastyczna pamiatka, która jako zgrzybiały starzec, będziesz pokazywał pielęgniarce opiekujacej się toba w domu spokojnej starości.

Radosnych świat gumisie!
Obserwuj wątek
    • gumista Re: bez fleszy! 17.04.03, 16:49
      Oj nin15 to nie o taką fotografię tutaj nam chodzi na tym forum, żadna ciotka
      hela na kanapie, ani wujek zdzisław i inni nie sa przedmiotem naszych
      zainteresowań. Zapewne jesli ktoś z obecnyhc tutaj forumowiczów wyjdzie z
      aparatem w ręku to w zupełnie innym celu, a przypuszczalnie sporo osób będzie
      fotografować - a to z tego faktu, że nie będzie trzeba chodzic do pracy i
      wszyscy będą mieli sporo czasu - aby np pojechac z aparatem w plener.
      I tutaj (jesli o to Ci chodziło) to masz rację, że sporo "facetów" będzie
      biegać z aparatami w dłoniach, ale powtarzam, w zupełnie innym celu. A to jest
      jak się domyślasz zasadnicza różnica - do czego i Ciebie tez namawiam.

      Korzystając z okazji wszystkim forumowiczom pragne złożyć życzenia świateczne
      życząc udanych plenerów, wypoczynku i sporo wartościowych gum.
      • f_kruger Re: bez fleszy! 18.04.03, 10:34
        I wasz koszmar w tle he he he

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka