Dodaj do ulubionych

rogonosce i korkodyle

13.02.07, 10:37

Obserwuj wątek
    • millefiori Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 12:03
      A Pan, panie Mateuszu, kopie korkodyla wykonanego wlasna rekou przez mistrza BB
      otrzymal?
      • szubad Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 13:11
        spy, ktoty?
        (bond, JAM_jESt bond)
        • immanuela Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 16:27
          korkodyl, jak mniemam, to nic innego, jeno korek od szampana. Kto jest za?
          • mateuszwierzbicki Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 19:19
            za, a nawet przeciw :)
      • mateuszwierzbicki Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 19:19
        nie otrzymał ja Pani Fiorko :)
        • millefiori Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 20:24
          Na @GW wyslawszy...
          • mateuszwierzbicki Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 20:27
            zerknąwszy nic nie widziawszy :)
            • millefiori Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 23:55
              Zrykoszetowawszy sie i nic nie rzeklszy, ze kropke wstawiwszy... poslawszy zas
              ciupasem:)
              • vaud wiadomosc w Butence 14.02.07, 00:41
                Kwapiszon dosiadal Kokodryla?
                • mateuszwierzbicki Re: wiadomosc w Butence 14.02.07, 10:08
                  Koko-dryl to chyba pruska dyscyplina w kurniku :)
                  • vaud Re: wiadomosc w Butence 14.02.07, 17:36
                    pruski dryl w hiszpanskim kurniku. Cocodrillo. Hyhy, a el cura, to ksienzulo.
                    • mateuszwierzbicki Re: wiadomosc w Butence 15.02.07, 14:50
                      jakaś Cura Jose grasuje po estradach :)
    • brezly Logopardy 15.02.07, 09:06
      Mie sie jeszcze zawsze wyobrazaly prolopy. By prolopolis dawaly?
      • mateuszwierzbicki Re: Logopardy 15.02.07, 14:51
        propolis z Persopolis
        • immanuela Re: Logopardy 15.02.07, 15:44
          Prolopy, Brezliku są cudne! Twoje ałtorskie? Czuję, że mnie natchną ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka