millefiori Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 12:03 A Pan, panie Mateuszu, kopie korkodyla wykonanego wlasna rekou przez mistrza BB otrzymal? Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 13:11 spy, ktoty? (bond, JAM_jESt bond) Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 16:27 korkodyl, jak mniemam, to nic innego, jeno korek od szampana. Kto jest za? Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 19:19 za, a nawet przeciw :) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 19:19 nie otrzymał ja Pani Fiorko :) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 20:27 zerknąwszy nic nie widziawszy :) Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: rogonosce i korkodyle 13.02.07, 23:55 Zrykoszetowawszy sie i nic nie rzeklszy, ze kropke wstawiwszy... poslawszy zas ciupasem:) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: wiadomosc w Butence 14.02.07, 10:08 Koko-dryl to chyba pruska dyscyplina w kurniku :) Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: wiadomosc w Butence 14.02.07, 17:36 pruski dryl w hiszpanskim kurniku. Cocodrillo. Hyhy, a el cura, to ksienzulo. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: wiadomosc w Butence 15.02.07, 14:50 jakaś Cura Jose grasuje po estradach :) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Logopardy 15.02.07, 09:06 Mie sie jeszcze zawsze wyobrazaly prolopy. By prolopolis dawaly? Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Logopardy 15.02.07, 15:44 Prolopy, Brezliku są cudne! Twoje ałtorskie? Czuję, że mnie natchną ;-) Odpowiedz Link Zgłoś