kanuk 05.05.07, 05:51 prez Busz bedzie spedzal tak, jak to czyni od lat: w poszukiwaniu tekili masowego razenia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
millefiori Re: sinko de majo 05.05.07, 09:16 takiej, co powala krowe z odleglosci 10 metrow? Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: sinko de majo 06.05.07, 01:31 i konia z kopytami, w spodniach z texasu. ( textylnych) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: sinko de majo 06.05.07, 11:21 Patrzylem nie bylo "fak bedzie przymierzal" napisane:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: sinko de majo 06.05.07, 11:46 Ale taka globalna gwiazdeczka sie robi, jak Brytni. Odpowiedz Link Zgłoś