09.05.07, 21:54
antykwariat w Siemianowicach oferuje
www.literacki.com/ant/index.htm
Obserwuj wątek
    • millefiori Re: No no 09.05.07, 21:56
      Witaj, Matko-Zalozycielko!:)
      • kanuk Re: No no 09.05.07, 22:12
        Wystawiajo Pierandella !
        • pieranka Re: No no 09.05.07, 22:14
          hyhy!
          zastanawalam sie adziez to kanuk sie podzial
      • pieranka Re: No no 09.05.07, 22:13
        czuwaj! jak tam?
        piszesz ladnie hauptwerk w miescie p z kaponiero?
        • millefiori Re: No no 09.05.07, 22:16
          hauptwerkuja na finiszu, jutro do Oj fufram zas:)
          • millefiori Re: No no 09.05.07, 22:21
            A "Jajko i ja" nadal wielkie nieobecne...
            • pieranka Re: No no 09.05.07, 22:23
              oo, praca wre zatem, bosko!
              Bedziesz w przybytku na gorze Przemyslawa?
              • millefiori Re: No no 09.05.07, 22:25
                Prawdopodobnie bede, ale nieco nizej, tzn pod posadzka...
                • pieranka Re: No no 09.05.07, 22:27
                  hyh! cala ty :-)
                  • millefiori Re: No no 09.05.07, 22:28
                    ja, ja, ale lezec chyba nie bede;))
                    • pieranka Re: No no 09.05.07, 22:41
                      o nie! daj przeczytac hauptwerk, co?
                      • millefiori Re: No no 09.05.07, 22:44
                        Po wycinankach i doklejankach w wykonaniu Pro Motora:)
                        • pieranka Re: No no 09.05.07, 23:03
                          sie rozumie.
                          ja zapuscilam niewod na Pompe funebris w Warszawie.
                          Czekam

                          poki co znalazlam to
                          www.poczytaj.pl/index.php?akcja=pokaz_ksiazki&kategoria=01036600&sesja=
                          w ktoryms z nrow jest ciekawy artykul o Pompie pogrzebow niemieckich
                          • millefiori Re: No no 09.05.07, 23:05
                            Tam mam cos napisac:)
                            • pieranka Re: No no 09.05.07, 23:12
                              nie?! oczym oczym?
                              • millefiori Re: No no 09.05.07, 23:17
                                O tym, co w Vacu z krypty wyjeto. Byla z nich w zeszlym roku swietna wystawa w
                                Peszcie, pt. Mumie, losy, tajemnice, ze dosc blisko przeloze.
                                • pieranka Re: No no 09.05.07, 23:27
                                  Lomatko! Pisz szybciej!
                                  • millefiori Re: No no 09.05.07, 23:30
                                    Staram sie jak moge. A, ubiory z fary juz zrobilysmy, w zeszlym roku. Bedzie
                                    wystawa stala.
                          • pieranka Re: No no 09.05.07, 23:05
                            i w ogole neriton
                            www.neriton.apnet.pl/index.php?cPath=42
                            • millefiori Re: No no 09.05.07, 23:06
                              dzieki:)
                              • pieranka Re: No no 09.05.07, 23:15
                                stare smieci, nespa?
                                wzruszylam sie przegladajac nowosci
                                www.neriton.apnet.pl/product_info.php?products_id=398
                                • millefiori Re: No no 09.05.07, 23:18
                                  Ech, spa! Epokowo sie w tym czuje, ze tak rzekne...
                          • millefiori Re: No no 09.05.07, 23:22
                            Czekaj, ale ja mam chyba tu w BB xero pompy dla Ciebie??
                            • pieranka Re: No no 09.05.07, 23:29
                              Powages? Jest tam dzies?
                              Pretty pretty please with a sugar on a top and a cherry!
                              • millefiori Re: No no 09.05.07, 23:31
                                Byla jeszcze w Budzie, wiec i tu jest, jeno musze sie dokopac, bo na stertach
                                pobojowiskowych siedze.
                                • mateuszwierzbicki Re: No no 10.05.07, 15:21
                                  Dzień dobry Pani Pieranko, czy to Pani jest Łódzką Prządką? :)
                                  • pieranka Re: No no 10.05.07, 17:22
                                    takich pytań nie zadaje się kobiecie! :-)
                                    • mateuszwierzbicki Re: No no 10.05.07, 19:37
                                      no kto do cholery założył to Dziewiarstwo? :)
                                      • pieranka Re: No no 12.05.07, 14:15
                                        samo powstało przez się. ciężko to wytłumaczyć
                                        • kanuk Re: No no 12.05.07, 16:03
                                          moze bedzie zlot,y?
                                          w EU
                                          -ro
                                        • brezly Re: No no 12.05.07, 19:19
                                          Parkogeneza czyli dziewiorództwo takie.
                                          • zielonamysz Re: No no 12.05.07, 19:43
                                            Ja bym byla za z lot w E. Bo mnie czasem skrenca. ..
                                            • lodzka_przadka Re: No no 12.05.07, 22:55
                                              co cie skrenca, powiedz nam
                                              • mateuszwierzbicki Re: No no 12.05.07, 23:30
                                                Dobry Wieczór Prządko :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka