pieranka 09.05.07, 21:54 antykwariat w Siemianowicach oferuje www.literacki.com/ant/index.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pieranka Re: No no 09.05.07, 22:14 hyhy! zastanawalam sie adziez to kanuk sie podzial Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: No no 09.05.07, 22:13 czuwaj! jak tam? piszesz ladnie hauptwerk w miescie p z kaponiero? Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 22:16 hauptwerkuja na finiszu, jutro do Oj fufram zas:) Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: No no 09.05.07, 22:23 oo, praca wre zatem, bosko! Bedziesz w przybytku na gorze Przemyslawa? Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 22:25 Prawdopodobnie bede, ale nieco nizej, tzn pod posadzka... Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 22:44 Po wycinankach i doklejankach w wykonaniu Pro Motora:) Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: No no 09.05.07, 23:03 sie rozumie. ja zapuscilam niewod na Pompe funebris w Warszawie. Czekam poki co znalazlam to www.poczytaj.pl/index.php?akcja=pokaz_ksiazki&kategoria=01036600&sesja= w ktoryms z nrow jest ciekawy artykul o Pompie pogrzebow niemieckich Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 23:17 O tym, co w Vacu z krypty wyjeto. Byla z nich w zeszlym roku swietna wystawa w Peszcie, pt. Mumie, losy, tajemnice, ze dosc blisko przeloze. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 23:30 Staram sie jak moge. A, ubiory z fary juz zrobilysmy, w zeszlym roku. Bedzie wystawa stala. Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: No no 09.05.07, 23:05 i w ogole neriton www.neriton.apnet.pl/index.php?cPath=42 Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: No no 09.05.07, 23:15 stare smieci, nespa? wzruszylam sie przegladajac nowosci www.neriton.apnet.pl/product_info.php?products_id=398 Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 23:18 Ech, spa! Epokowo sie w tym czuje, ze tak rzekne... Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 23:22 Czekaj, ale ja mam chyba tu w BB xero pompy dla Ciebie?? Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: No no 09.05.07, 23:29 Powages? Jest tam dzies? Pretty pretty please with a sugar on a top and a cherry! Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: No no 09.05.07, 23:31 Byla jeszcze w Budzie, wiec i tu jest, jeno musze sie dokopac, bo na stertach pobojowiskowych siedze. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: No no 10.05.07, 15:21 Dzień dobry Pani Pieranko, czy to Pani jest Łódzką Prządką? :) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: No no 10.05.07, 19:37 no kto do cholery założył to Dziewiarstwo? :) Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: No no 12.05.07, 14:15 samo powstało przez się. ciężko to wytłumaczyć Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: No no 12.05.07, 19:43 Ja bym byla za z lot w E. Bo mnie czasem skrenca. .. Odpowiedz Link Zgłoś