Dodaj do ulubionych

Dedykacje :)

31.08.03, 18:42
Dla Saunne:

Nie wiem, kto jest praworządny, ja jestem prawożądny.
Obserwuj wątek
    • all2 Re:Dla Saunne po raz drugi :) 31.08.03, 18:43
      Już sam znak paragrafu wygląda jak narzędzie tortur.
      • saunne Re:Dla Saunne po raz drugi :) 31.08.03, 20:27
        Prztyczek rzecz dobra. Tylko nie wiedzieć czemu trochę mi przykro...

        pozdrawiam.
        • all2 Re:Dla Saunne po raz drugi :) 31.08.03, 21:11
          Bardzo przepraszam, nie miałam takich zamiarów... :(((
          Nic w tym nie było osobistego.
          Zwyczajnie zachwyciłam się odkrytym na nowo na półce Lecem.
          Również pozdrawiam
          a.
      • all2 Re: Dla Aanda :))) 02.09.03, 16:22
        W historii i fakty nie dokonane się liczą.
        Lec
    • all2 Re: Dla Alexa 31.08.03, 18:45
      Jest rok 1957. Zrodził się pierwszy goryl w niewoli. Jest to wielki sukces
      nauki. Teraz będziemy mogli obliczyć, od ilu milionów lat istnieje człowiek.
    • all2 Re: Dla Chatki 31.08.03, 18:47
      I z marzeń można zrobić konfitury. Trzeba tylko dodać owoce i cukier.
      • chatka_ Re: Dla Chatki 03.09.03, 21:09
        all2 napisała:

        > I z marzeń można zrobić konfitury. Trzeba tylko dodać owoce i cukier.

        Amen! Dziekuje dziekuje bardzo!
    • all2 Re: Dla Oszołoma :) 31.08.03, 19:11
      Miłość ojczyzny nie zna granic cudzych.
      • mag26nov all2 01.09.03, 22:03
        all2 napisała:

        > Miłość ojczyzny nie zna granic cudzych.

        czyje to jest?
        • all2 Re: all2 01.09.03, 22:45
          mag26nov napisała:

          > all2 napisała:
          >
          > > Miłość ojczyzny nie zna granic cudzych.
          >
          > czyje to jest?

          S.J. Lec - cały ten wątek oraz tu i ówdzie w innych wątkach.
    • all2 Re: Dla Alexa 31.08.03, 19:51
      Uważam antropologię za pseudonaukę. jej definicja człowieka przeludnia nam
      świat.
    • aand Re: Dla All2 02.09.03, 09:57




      I don't have any solution but I certainly admire the problem. ;)
      • all2 Re: Dla All2 02.09.03, 22:00
        aand napisał:

        >
        >
        >
        >
        > I don't have any solution but I certainly admire the problem. ;)

        :))) Czy to Newton? :)
    • aand Re: Podwójna dedykacja dla Ralstona 02.09.03, 10:19

      I would never join any club that would have the likes of me as a member.

      Karol Marx


      I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go
      into the other room and read a book.

      Groucho Marx




      • ralston Re: Podwójna dedykacja dla Ralstona 02.09.03, 10:26
        aand napisał:

        >
        > I would never join any club that would have the likes of me as a member.
        >
        > Karol Marx
        >
        >
        > I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go
        > into the other room and read a book.
        >
        > Groucho Marx
        >
        >
        Dzięki. Obie dedykacje podobają się bardzo.
    • aand Re: Dla Awee 02.09.03, 10:22

      Every time I lose weight, it finds me again.
      • awee Cóż, .... 02.09.03, 10:43

        ....bankowo perpetuum mobile :))))
    • mag26nov dla facetów z TEA Time 02.09.03, 10:37
      A woman is like a tea bag- you never know how strong she is until she gets in
      hot water.
      Eleanor Roosevelt (1884 - 1962)

    • aand Re: Dla All2 po raz drugi :) 02.09.03, 12:29

      These are my principles. If you don't like them, I have others.

      Groucho Marx

    • all2 Dla Janiolki 02.09.03, 16:53
      Boję się aniołów, są dobrzy, zgodzą się być szatanami.
      • all2 Re: Dla Janiolki po raz drugi :) 02.09.03, 16:58
        By się wdrapać wyżej, trzeba złożyć skrzydła.
    • all2 Dla Aanda po raz drugi 02.09.03, 17:05
      zycie ma i ciemne strony, to resztka jego przyzwoitości.
      • all2 ... i jeszcze raz :) 02.09.03, 17:43
        Czasem coś kryje się za czymś, przed czym my się kryjemy.
    • all2 Re: Dla Ralstona 02.09.03, 21:03
      Są i tacy Robinsonowie, co się rozbili jadąc ze swego odludzia i wylądowali
      tragicznie w zaludnionym świecie.
      Lec
    • aand Re: Trzeci dla All2 :) 02.09.03, 21:05

      Math is like love; a simple idea, but it can get complicated.
      • all2 Re: 4:3 ;) 02.09.03, 21:20
        Swiat zawsze powraca do normy. Ważne, do czyjej.
    • awee I ode mnie :) 02.09.03, 21:45

      To chyba dla Janiolki i Aanda....:)

      Upadłe anioły są ponoć ciekawsze niż nawrócone zło
      • all2 Awee... 02.09.03, 21:50
        ...dla Ciebie szukam czegoś przez cały dzień, ale w końcu znajdę :)))
        • awee Zatem to dla All ;))) 02.09.03, 21:58

          Najgorszy w poszukiwaniu prawdy jest moment, kiedy się ją znajduje
          • all2 Re: Zatem to dla All ;))) 02.09.03, 22:37
            Prawda zwycięża czasem, gdy nią przestaje być :)
            • awee Odp :) 02.09.03, 23:49


              Prawda leży pośrodku - może dlatego wszyscy się o nią potykają ?
              • ralston Re: Odp :) 02.09.03, 23:51
                awee napisała:

                >
                >
                > Prawda leży pośrodku - może dlatego wszyscy się o nią potykają ?

                Potykają, i dalej jej nie widzą...
      • czarnyaniolek Re: I ode mnie :) 02.09.03, 22:01
        awee napisała:

        >
        > To chyba dla Janiolki i Aanda....:)
        >
        > Upadłe anioły są ponoć ciekawsze niż nawrócone zło

        podoba mi się.. :)
      • all2 Re: I ode mnie :) + 1 02.09.03, 22:21
        Szatani dzielą się na upadłych aniołów i awansowanych ludzi
    • aand Re: Remis :) 02.09.03, 22:03

      Nie, to nie Newton... :)


      Time's fun when you're having flies.


      Kermit the Frog
      • all2 Re: Remis :) 04.09.03, 02:04
        ...i niech tak zostanie ;)
    • all2 Dla wszystkich Duchów :) 02.09.03, 22:23
      Rzeczom nie istniejącym przysługuje już z ich natury cześć mistyczna
    • awee Dla lekarzy x 2 ;) 03.09.03, 21:03

      "Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś -
      praktycznie biorąc - nikt już nie jest zdrowy"

      / Bertrand Russell /


      Drugie lekko zabarwione na czarno ;)

      "Nieudana operacja to połowa udanej sekcji"
      • chatka_ Re: Dla lekarzy x 2 ;) 03.09.03, 21:07
        awee napisała:

        >
        > "Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś -
        > praktycznie biorąc - nikt już nie jest zdrowy"
        >
        > / Bertrand Russell /
        >
        >
        > Drugie lekko zabarwione na czarno ;)

        Bo te pierwsze to nie zabarwiowne ;)

        > "Nieudana operacja to połowa udanej sekcji"
        • awee niekolorowe 03.09.03, 23:01
          chatka_ napisała:

          > Bo te pierwsze to nie zabarwiowne ;)

          Oczywiście że nie, to było najzwyczajniej szaro-bure....
    • all2 Re: Dla tych co studiują :) 03.09.03, 22:47
      Sztuka nie żyje sesjami, ale obsesjami.
      • aand Re: Dla tych co ... ;) 03.09.03, 23:16

        Women need a reason to have sex. Men just need a place.

        Billy Crystal
    • all2 Dla Awee :))) 03.09.03, 23:43
    • all2 Dla Awee :))) - teraz dobrze :) 03.09.03, 23:44
      Lepiej być okrągłym kołkiem w kwadratowej dziurze niż kwadratowym kołkiem w
      okrągłej dziurze.
      • awee Oba niezłe... ;))) 03.09.03, 23:47
        all2 napisała:

        > Lepiej być okrągłym kołkiem w kwadratowej dziurze niż kwadratowym kołkiem w
        > okrągłej dziurze.

        ....a bardziej podobało mi się to pierwsze ;))))
      • all2 ...a to? ;) 03.09.03, 23:54
        Lepiej mieć stały dochód niż fascynującą osobowość.
        Oscar Wilde
        • awee a to .... 04.09.03, 00:02
          all2 napisała:

          > Lepiej mieć stały dochód niż fascynującą osobowość.
          > Oscar Wilde

          ....to chyba wręcz przeciwnie :))

          Wyszły same lepieje - to może taki nędzny na dobranoc ;))))

          Lepiej u All2 najeść się w zupie pieczarek
          niż co noc czuwać w sieci jak nocny Marek

          Dobranoc :)
          • all2 Re: Dobranoc, Awee... 04.09.03, 00:10
            ...i mam nadzieję, że nie przyśnią Ci się pieczarki :)))
        • awee A niech mnie.... ;)) 23.09.03, 12:51
          all2 napisała:

          > ...a to? ;)
          > Lepiej mieć stały dochód niż fascynującą osobowość.
          > Oscar Wilde

          Chyba już wiem ( chyba :) skąd to wytrzasnęłaś, a raczej dlaczego akurat
          to.... ;)))
          • all2 Re: A niech mnie.... ;)) 23.09.03, 13:16
            awee napisała:

            > Chyba już wiem ( chyba :) skąd to wytrzasnęłaś, a raczej dlaczego akurat
            > to.... ;)))


            ????? :))))
          • all2 Re: A niech mnie.... ;)) - i mnie też :))))) 23.09.03, 14:03
            Hmmmm, Awee - czyżbyś jednak dotarła do tego samego źródła? :))))
            Zaiste mnie zadziwiasz... Niesssamowite :)))))
            • awee ..... i siebie też :))))) 23.09.03, 14:18
              all2 napisała:

              > Hmmmm, Awee - czyżbyś jednak dotarła do tego samego źródła? :))))

              Jeśli chodzi o serwis, którego pierwsza litera to U to chyba to samo :)))))

              > Zaiste mnie zadziwiasz... Niesssamowite :)))))

              Ba! Czasem bywa, że sama siebie zadziwiam / w obie strony / ;)))
              • all2 Re: ..... i siebie też :))))) 23.09.03, 14:30
                awee napisała:

                > Jeśli chodzi o serwis, którego pierwsza litera to U to chyba to samo :)))))

                Nie. Ale koincydencja... :))))
    • annabl Wszystkim 04.09.03, 08:00
      A ja wszystkim dedykuję że cieszę się, że jesteście
      :)
      Ania
    • all2 Dla wszystkich piszących na tym forum :) 04.09.03, 12:35
      Gędźby nad wszystko, gędźby w każdej chwili!
      Przeto wiersz raczej nieparzysty bierz,
      Mglistszy, płynniejszy, rozpuszczasz go, gniesz,
      Nic w nim nie ciąży lub się nie uchyli.

      Pamiętaj także, przy wyborze słów,
      Zbyt nie unikać niedbałości pewnej:
      Och, nic milszego od piosnki rozlewnej,
      Gdzie się Niepewne z Pewnym łączy znów.

      To piękne oczy za gazy zasłoną,
      To południowy, złoty, drżący pył,
      To, gdy jesienny ziemię pomrok skrył,
      Błękit z gwiazd jasnych tonią niezgłębioną.

      My chcemy tylko odcieniowych smug,
      Nie barwy świetnej, nie, tylko odcienia!
      Och! mgła odcienia jedyna spromienia
      Sny z marzeniami, z fletnią - tęskny róg!

      Sensów końcowych strzeż się najprzykładniej,
      Nieczystych Smiechów, złej Dowcipu gry,
      Przez które cieką z ócz Lazury łzy -
      I wszystkich czosnków tych kuchni czeladnej.

      Kark retoryce bez wahania skręć!
      A dobrze zrobisz, w energii rozpędzie,
      Gdy przytrzesz Rymu zbyt lśniące krawędzie.
      Nie strzeż - zobaczysz, gdzie je porwie chęć.

      O, któż wypowie wszystkie Rymu grzechy?
      Dzieciak ogłuchły, lub negr wściekły snadź,
      Musiał jarmarczny ten klejnot nam dać,
      Co fałszywymi brzmi grzechotek echy!

      Gędźby jedynie, zawsze, wszędzie dbaj!
      Niech wpis twój będzie czymś nagłym w przelocie,
      Co - czujesz - pierzcha z duszy już w nawrocie
      W innych miłości, innych niebios kraj.

      Niech wpis twój będzie szczęśliwą przygodą,
      Którą ci wiatru porannego pęd
      Przywiał z woniami Pu-Erha i mięt...
      Reszta jest tylko literacką modą.


      Verlaine (no, mniej więcej... ;)
      tłum. Miriam
    • awee Dla Duchów ;) 10.09.03, 12:01

      Nie jest to prawdziwa sentencja - gdzieś wyczytane i zapamietane


      Duchu, jesteś tu?
      Jeśli jesteś, zastukaj raz, jeśli cię nie ma, to dwa razy...

      • all2 Re: Dla Duchów ;) 10.09.03, 23:08
        Awee, taka duża dziewczynka i nie wie, że duchów nie ma? :)))
        • awee Hmmm..... 10.09.03, 23:14

          ....jeżeli ktoś jest niewierzący, nigdy nie wiadomo, w co uwierzy. ;)))
          • all2 Re: Hmmm..... 11.09.03, 00:10
            ...to myślisz, że najlepiej w duchy? Najbezpieczniej? :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka