drzejms-buond Re: Anchan widzę! 10.06.09, 10:30 no przestań!z tajlandii piszesz czy na googlach wieszasz wzrok? Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Anchan widzę! 10.06.09, 19:21 Anchan, Dzejmsie, naszą Anchan. Znaczy teraz już nie widzę. Odpowiedz Link Zgłoś