hatroha 21.10.10, 01:45 Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia. Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania konsekwencji swoich czynow ect. A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adriana_ada Re: płat czolowy 21.10.10, 10:18 hatroha napisał: > Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia. > Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania k > onsekwencji swoich czynow ect. > A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25? Wiekszej bzdury napisac nie mogles. ta czesc mozgu, zdaje sie, ze najwieksza odpowiada tez za czynnosci ruchowe, czynnosci mowy i wiele innych. Wiec w zwiazku z tym, co z ludzmi przed 25 rokiem zycia? Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: płat czolowy 21.10.10, 10:34 hatroha napisał: > Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia. > Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania k > onsekwencji swoich czynow ect. > A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25? też byłabym za tym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wladca_pierscienii Re: płat czolowy 21.10.10, 23:04 hatroha napisał: > Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia. > Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania k > onsekwencji swoich czynow ect. > A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25? to wtedy płat czołowy rozwijałby się w pełni około 32 roku życia :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
lifeisaparadox Re: płat czolowy 22.10.10, 00:28 Ja proponuję 100 lat jako pełnoletność :) Bo jakby nie patrzeć, ludzie zbyt kumaci generalnie to nie są wcale. Odpowiedz Link Zgłoś