Dodaj do ulubionych

płat czolowy

21.10.10, 01:45
Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia.
Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania konsekwencji swoich czynow ect.
A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25?
Obserwuj wątek
    • adriana_ada Re: płat czolowy 21.10.10, 10:18

      hatroha napisał:

      > Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia.
      > Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania k
      > onsekwencji swoich czynow ect.
      > A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25?

      Wiekszej bzdury napisac nie mogles. ta czesc mozgu, zdaje sie, ze najwieksza odpowiada tez za czynnosci ruchowe, czynnosci mowy i wiele innych. Wiec w zwiazku z tym, co z ludzmi przed 25 rokiem zycia?
    • mona.blue Re: płat czolowy 21.10.10, 10:34
      hatroha napisał:

      > Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia.
      > Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania k
      > onsekwencji swoich czynow ect.
      > A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25?

      też byłabym za tym ;)
    • wladca_pierscienii Re: płat czolowy 21.10.10, 23:04
      hatroha napisał:

      > Rozwinięty jest dopiero ok 25 roku zycia.
      > Znaczy człowiek wtedy jest bardziej odpowiedzialny, ma zdolność przewidywania k
      > onsekwencji swoich czynow ect.
      > A może tak podnieść wiek pełnoletności z 18 na 25?

      to wtedy płat czołowy rozwijałby się w pełni
      około 32 roku życia
      :-))))
    • lifeisaparadox Re: płat czolowy 22.10.10, 00:28
      Ja proponuję 100 lat jako pełnoletność :) Bo jakby nie patrzeć, ludzie zbyt kumaci generalnie to nie są wcale.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka