sita_atlantis 29.06.04, 17:31 Moja najlepsza przyjaciółka jest zazdrosna o mojego faceta... I w ogóle mają kiepskie kontakty, Ja jestem między młotem i kowadłem. Poradzicie?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: czarnycharakter naiwnas ! IP: *.arcor-ip.net 29.06.04, 19:16 graja przed Toba, a w rzeczywistosci pitygryla sie juz dluuuuuuuuuuuuugo ! :-) czch Odpowiedz Link Zgłoś
procesor Re: Przyjaciółka vs. partner 29.06.04, 22:14 Izolowac - nie integrowac. Żyć. Się nie przejmowac. Odpowiedz Link Zgłoś