Dodaj do ulubionych

Przyjaciółka vs. partner

29.06.04, 17:31
Moja najlepsza przyjaciółka jest zazdrosna o mojego faceta... I w ogóle mają
kiepskie kontakty, Ja jestem między młotem i kowadłem.
Poradzicie??
Obserwuj wątek
    • Gość: czarnycharakter naiwnas ! IP: *.arcor-ip.net 29.06.04, 19:16
      graja przed Toba, a w rzeczywistosci pitygryla sie juz dluuuuuuuuuuuuugo ! :-)
      czch
    • procesor Re: Przyjaciółka vs. partner 29.06.04, 22:14
      Izolowac - nie integrowac.
      Żyć. Się nie przejmowac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka