Dodaj do ulubionych

Godzinka dłużej

30.10.21, 19:54
Śpimy .Wreszcie można sobie pozwolić na szaleństwo. Spanie dłużej niż osiem godzin może się okazać szkodliwe dla zdrowia. Im dłużej śpimy, tym bardziej narażamy się na ryzyko śmierci i chorób sercowo-naczyniowych. Dobry sen regeneruje ciało i umysł, pomagając sortować zebrane w trakcie dnia informacje.10 negatywnych ,jedna urocza .Co za wieczór ?
Obserwuj wątek
      • yadaxad Re: Godzinka dłużej 31.10.21, 14:58
        Chciałam żyć na Thaiti. Syfa Gauguin złapał od jamajki w Paryżu. No szwy po ugryzieniu w pysk przez rotwacza to chyba i tam by mi zaszyli, a więcej lekarzy nie potrzebowałam. Chyba coś zrobiłam źle.
        • n4rmoorr Re: Godzinka dłużej 31.10.21, 16:27
          Filipinkę poznał mojej żony kuzynki syn przy Świadkach Jehowy .Moja teściowa też jest ,ale ostatnio straciła pamięć..Najpierw sprowadzili młodszą córkę ,była kiedyś z Grażyną u mnie .Urocze dziecko .Później starszą .Ta miała problemy z akceptacją w środowisku .Ale teraz jest dobrze.Chłopak zakochany .Przeprowadził się do Katowic bo tam lepsza praca .I tak jak mój zięciu nie widzi świata za nią .Niektóre kobiety mają szczęście .Taki świat .Co nie znaczy ,że do dziewczyn z tego forum nie uśmiechnie się szczęście .Gdy odejdę na drugą stronę lustra to będę spoglądał jak im się powodzi i będę witał każdą tu znaną osobę .Tam będę czekał .Ech.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka