Dodaj do ulubionych

Wesołych Świąt

23.12.21, 22:23
Jutro w drogę. W głowie toczą bitwę dwa scenariusze: pozytywny i negatywny. Pozytywny, że będzie miło i ci, co potrafią mi popsuć nastrój, podarują sobie złośliwości. A negatywny, że nie podarują. A nie jestem za bardzo w stanie dużo przyjąć. Ale są i tacy z którymi spotkam się w duchu rodzinnej atmosfery, szacunku dla chwili.

Świątecznego zatrzymania w biegu i uważności
Życzę





Obserwuj wątek
    • n4rmoorr Re: Wesołych Świąt 23.12.21, 23:50
      Dziwne skojarzenia i życzenia na te święta .Nawet jak na forum psychologia .Inspirujesz i intrygujesz i zachwycasz .Rozmowy na tym forum nie były łatwe .Pełne bólu i rozpaczy .Ale wspólnie wychodziliśmy na prostą .Dzięki pewnych aniołów .Zawsze miałem znakomite kontakty w niebie.Wystarczyło powiedzieć ,dobry Boże spraw ,by wróciła .Nigdy nie odmawiał .I to nie są żarty .
    • mona.blue Re: Wesołych Świąt 24.12.21, 09:37
      Ja życzę Wam wszystkim pogodnych, spokojnych świąt, dobrej atmosfery rodzinnej, szczerego pojednania i Błogosławieństwa Bożego.

      Ja będę miała pracowitą Wigilię, przygotowuję kolację wigilijną dla rodziny. Za to pierwszy dzień świąt spokojny i mam nadzieję, że radosny, u przyjaciół.
    • n4rmoorr Re: Wesołych Świąt 24.12.21, 10:48
      Mnie się marzyła pasterka nad zatoką gdańską .Ale marzenia nic kosztują .Wiec chyba nic nie straciłem. Nie pamiętam już kiedy byłem ostatni raz na pasterce .W ciągu 10 lat nie pamiętam.Ale obiecałem sobie w tym roku i pójdę do naszego kościoła w mojej parafii .Tyle już naskładem życzeń na różnych portalach i gadułce ,więc tylko tego zdrowia psychicznego i odporności ,bo jeśli ono jest to reszta jest nieważna .
    • inka.fem Re: Wesołych Świąt 24.12.21, 11:07
      Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem.
      Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce.
      Wesołych Świąt! A w Święta niech się snuje kolęda.
      I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie.
      Wesołych Świąt! A z Gwiazdką!
      Pod świeczek łuną jasną
      Życzcie sobie najwięcej
      Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

      Nie jestem zwolenniczką wklejanych życzeń, ale ten wierszyk nasuwa mi pozytywne wspomnienia i taką pozytywną energią chcę się dzisiaj z Wami podzielić.
      Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt.
    • jezow Re: Wesołych Świąt 24.12.21, 12:46
      Zdrowych radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i spokoju w Nowym Roku.

      Wesołych Świąt.
    • hana11 Re: Wesołych Świąt 31.12.21, 23:10


      Dobrych rzeczy Wam życzę w 2022. I dziękuję za wszystkie miłe rozmowy w mijającym roku.

      Mnie czeka kolejny ciężki. Ale może to już ostatni taki ciężki. Coś trzeba puścić. Otworzyć na to, gdzie się spadnie. Zaakceptować. A może będzie dobrze. Wszystko zawsze układa się w jakiś sens.


      Ps. Piosenka mi przypomina cornflakes girl
      • mona.blue Re: Wesołych Świąt 02.01.22, 01:05
        Ja też życzę Wam dobrego roku 2022. Zdrowia, mniej problemów niż w zeszłym roku, dobrych relacji z innymi i osiągania założonych celów.
    • n4rmoorr Re: Wesołych Świąt 31.12.21, 23:27
      Wszystkiego dobrego dla nieszczęśnic z tego forum i szczęsnych facetów .Jeszcze ostatni drink w tym roku i lecę odpalić fajerwerka do łóżka .Zdrowia.
      • shachar Re: Wesołych Świąt 02.01.22, 01:16
        dla nieszczęśnic z tego forum i szczęsnych facetów

        WTF? Mam nadzieję, że fajerwerk urwał ci fiuta i też będziesz nieszczęśnicą z tego forum.
        • n4rmoorr Re: Wesołych Świąt 02.01.22, 02:48
          Sluchaj nie wiem co ci się robi ,ale tylko ci raz napiszę .Splyń z powrotem na ten nudny Ocen ,tam prowadzić rozmowy ,Proszę cię .
          • n4rmoorr Re: Wesołych Świąt 02.01.22, 03:11
            Może trochę za ostro .Nie musisz wiedzieć wszystkiego i wszystkich układów .Cofam z tym Oceanem tfu nie ma .Mogłem napisać kopciuszk, a inaczej brzmi . Człowiek jest sumą swoich nieszczęść. Czyny są dobre, jeśli przyczyniają się do szczęścia, złe, jeśli przyczyniają się do czegoś przeciwnego. Przez szczęście rozumie się przyjemność i brak cierpienia; przez nieszczęście cierpienie i brak przyjemności .Takie filozoficzne stwierdzenie .John Stuart Mill .A tak z ciekawości co Cię napadło ?
      • afq Re: Wesołych Świąt 02.01.22, 10:00
        n4rmoorr napisał(a):

        > lecę odpalić fajerwerka do łóżka

        heheh nieźle, nie wiem co właściwie planowałeś n4, ale ten tekst brzmi nieco ekshibicjonistycznie :-D
        • n4rmoorr Re: Wesołych Świąt 02.01.22, 11:24
          Przyszła tu shachar sobie pogadać ,a ja poszedłem wcześnie spać .Urocza dziewczyna ,fajne ma przemyślenia ,szkoda .0 1 leżałem w łóżku a o trzeciej obudziły mnie hałasy i niepotrzebnie wmieszałem się do awantury .Mieszka tam ojciec z dwiema córkami ,jedna ma dziecko i amantów sporo .Trochę krwi ,faktycznie pogotowie było i policja ,a ja swoją piżamą myłem klatkę schodową .I nie chodziło tu o papużkę .Nie przystoi takiemu facetowi na zachowanie takie jak ja .Ale nie było czasu na mediacje bo sąsiada bili ,ojca tych córek .Nie lubię szaleństw sylwestrowych ,zresztą nie mam z kim szaleć .A nie chce mi szukać .
        • kalllka Re: Wesołych Świąt 02.01.22, 16:49
          … powiedziałabym, ze brzmi nawet wybuchowo.
          Po dacie sadzac, a odpalając (biorąc)fajerwerki nie tam gdzie należy, sam sobie ( ktos mu złośliwie pomógł)… zaprogramować ch….sylwestra.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka