hana11
23.12.21, 22:23
Jutro w drogę. W głowie toczą bitwę dwa scenariusze: pozytywny i negatywny. Pozytywny, że będzie miło i ci, co potrafią mi popsuć nastrój, podarują sobie złośliwości. A negatywny, że nie podarują. A nie jestem za bardzo w stanie dużo przyjąć. Ale są i tacy z którymi spotkam się w duchu rodzinnej atmosfery, szacunku dla chwili.
Świątecznego zatrzymania w biegu i uważności
Życzę