lupuli 19.01.05, 13:09 Zostaw to prosze, nie ruszaj. Szkoda pradu. Zajme sie tym sama, rowniez w Twoim imieniu. NIC O TOBIE BEZ CIEBIE :0))))))))))))))))))))))))))))) )))))) papatki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj