Dodaj do ulubionych

Czuję się taka nieatrakcyjna

19.08.05, 19:35
Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek. Czuję, że
coś z tym jest nie tak we mnie. Czuję się nudna, pusta......
Obserwuj wątek
    • alaaa6 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:04
      lizavieta1 napisała:

      > Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek. Czuję, że
      > coś z tym jest nie tak we mnie. Czuję się nudna, pusta......

      masz po prostu gorszy dzien...
      i nie spotkalas jeszcze odpowiedniego dla siebie kolesia...
      Spotkasz jeszcze,.)
      • lizavieta1 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:08
        Kurcze, z każdym tak mam. Czuję często ,ze jest tak hmm drętwo. Czuję, że nei ma
        we mnie atrakcyjnego, zabawnego.
        • alaaa6 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:12
          lizavieta1 napisała:

          > Kurcze, z każdym tak mam. Czuję często ,ze jest tak hmm drętwo.

          Czuję, że nei m
          > a
          > we mnie atrakcyjnego, zabawnego.

          a jest tak?
          nie jestes nigdy wesola,
          nie masz zainteresowan?
          moze jestes tylko niesmiala,w towarzystwie facetow?
    • yoosh Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:15
      a jakbys znalazla kolesia nudnego,nieatrakcyjnego,niesmialego-to moze nie
      zauwazylby twoich niby-mankamentow? Moze mialby za to inne zalety?
    • komandos57 ojejciu 19.08.05, 20:18
      lizavieta1 napisała:

      > Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek. Czuję, że
      > coś z tym jest nie tak we mnie. Czuję się nudna, pusta......


      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
      a czy w srake bylas juz deta(denta)
      --
      • yoosh Re: ojejciu 19.08.05, 20:20
        a ty dent-ysta?:)))))))))))))))))))))))
        • hasanet Re: ojejciu 19.08.05, 21:40
          Ha ha ha!
    • chelseaa Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 21:07
      "nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem"
      jeśli piszesz o nich "kolesie" , to żaden z nich nie był tym właściwym i
      oni podświadomie to wyczuli i zwinęli żagle
    • jakfajnie Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 21:26
      Z negatywną samooceną ciężko Ci będzie z uśmiechem iść przez życie.
      Nie myśl o sobie w ten sposób, staraj się być osobą promienną, radosną. To
      pomaga w relacjach z ludźmi.


      > Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek.
      - zawierając nową znajomość nie nastawiaj się na "miłość życia".
      Może za wcześnie odrzucasz "kolesia"? miłość zrodzona z przyjaźni jest równie
      piękna jak miłość od pierwszego wejrzenia.
      Pamiętaj - sercu nie można rozkazać "kochaj tego i teraz".
      "serce nie sługa"

      Powodzenia :)
      • lidia27 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 20.08.05, 12:37
        Ja też myslę ze nie spotkałaś jeszcze osoby odpowiedniej dla Ciebie z która będziesz rozmawiała jakbyscie sie znali od lat:)Cierpliwosci.
    • lizavieta1 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 20.08.05, 15:07
      Wczoraj rozmawialiśmy przez net, ale nie wiem, nie jestem pewna. Mam nadzieję,
      że się będzie odzywał, analizuję wszystko. Niecierpliwię się, bo bardzo mi
      tęskno za kimś bliskim. Jestem w takim momencie od jakiegoś czasu, ze myslę o
      tym aby z kimś być i strasznie potrzebuję bliskości. Sporo smutku jest we mnie,
      mało poczucia bycia atrakcyjna, stąd jest mi tak ciężko. Próbuję to przełamać,
      próbuję trochę sobie pomóc w tym, żeby się zakochać. I nie bardzo m iidzie, więc
      nakręca się to z czego próbuję wychodzić.
    • oleandi Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 21.08.05, 11:23
      wpadanie w paniczne poszukiwanie bliskości prowadzi do niespełnienia. zajmij
      się sobą. zacznij biegać jeździć na rowerze pływać ćwiczyć cokolwiek- sport
      ożywia. skup się na duchowym rozwoju książki filmy jakaś pasja zajęcie hobby.
      nie jesteś tylko tym co widać Twoje ja tworzy wokół Ciebie klimat aurę i
      dlatego musisz pielęgnować tę otoczkę. nie użalaj się na sobą. raczej wstając
      rano z łóżka przeciągnij się rozkosznie i zaplanuj cos miłego. bez grymasu i
      obsesji siebie. chyba chodzi o to żeby się polubić a trudno o autosympatię gdy
      jest sie biernym i marudzącym. powodzonka
      • anna.maria39 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 21.08.05, 11:38
        Ano właśnie- uwaga na skutki "rozpaczliwego" szukania kogokolwiek. Efektem tego
        jest trafianie obok tarczy a nie w dziesiątkę. A potem myślisz, ze to Twoja wina..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka