lizavieta1 19.08.05, 19:35 Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek. Czuję, że coś z tym jest nie tak we mnie. Czuję się nudna, pusta...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alaaa6 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:04 lizavieta1 napisała: > Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek. Czuję, że > coś z tym jest nie tak we mnie. Czuję się nudna, pusta...... masz po prostu gorszy dzien... i nie spotkalas jeszcze odpowiedniego dla siebie kolesia... Spotkasz jeszcze,.) Odpowiedz Link Zgłoś
lizavieta1 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:08 Kurcze, z każdym tak mam. Czuję często ,ze jest tak hmm drętwo. Czuję, że nei ma we mnie atrakcyjnego, zabawnego. Odpowiedz Link Zgłoś
alaaa6 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:12 lizavieta1 napisała: > Kurcze, z każdym tak mam. Czuję często ,ze jest tak hmm drętwo. Czuję, że nei m > a > we mnie atrakcyjnego, zabawnego. a jest tak? nie jestes nigdy wesola, nie masz zainteresowan? moze jestes tylko niesmiala,w towarzystwie facetow? Odpowiedz Link Zgłoś
yoosh Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 20:15 a jakbys znalazla kolesia nudnego,nieatrakcyjnego,niesmialego-to moze nie zauwazylby twoich niby-mankamentow? Moze mialby za to inne zalety? Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 ojejciu 19.08.05, 20:18 lizavieta1 napisała: > Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek. Czuję, że > coś z tym jest nie tak we mnie. Czuję się nudna, pusta...... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a czy w srake bylas juz deta(denta) -- Odpowiedz Link Zgłoś
chelseaa Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 21:07 "nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem" jeśli piszesz o nich "kolesie" , to żaden z nich nie był tym właściwym i oni podświadomie to wyczuli i zwinęli żagle Odpowiedz Link Zgłoś
jakfajnie Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 19.08.05, 21:26 Z negatywną samooceną ciężko Ci będzie z uśmiechem iść przez życie. Nie myśl o sobie w ten sposób, staraj się być osobą promienną, radosną. To pomaga w relacjach z ludźmi. > Nic mi nie wychodzi z żadnym poznanym kolesiem, żadnych iskierek. - zawierając nową znajomość nie nastawiaj się na "miłość życia". Może za wcześnie odrzucasz "kolesia"? miłość zrodzona z przyjaźni jest równie piękna jak miłość od pierwszego wejrzenia. Pamiętaj - sercu nie można rozkazać "kochaj tego i teraz". "serce nie sługa" Powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
lidia27 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 20.08.05, 12:37 Ja też myslę ze nie spotkałaś jeszcze osoby odpowiedniej dla Ciebie z która będziesz rozmawiała jakbyscie sie znali od lat:)Cierpliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
lizavieta1 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 20.08.05, 15:07 Wczoraj rozmawialiśmy przez net, ale nie wiem, nie jestem pewna. Mam nadzieję, że się będzie odzywał, analizuję wszystko. Niecierpliwię się, bo bardzo mi tęskno za kimś bliskim. Jestem w takim momencie od jakiegoś czasu, ze myslę o tym aby z kimś być i strasznie potrzebuję bliskości. Sporo smutku jest we mnie, mało poczucia bycia atrakcyjna, stąd jest mi tak ciężko. Próbuję to przełamać, próbuję trochę sobie pomóc w tym, żeby się zakochać. I nie bardzo m iidzie, więc nakręca się to z czego próbuję wychodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
oleandi Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 21.08.05, 11:23 wpadanie w paniczne poszukiwanie bliskości prowadzi do niespełnienia. zajmij się sobą. zacznij biegać jeździć na rowerze pływać ćwiczyć cokolwiek- sport ożywia. skup się na duchowym rozwoju książki filmy jakaś pasja zajęcie hobby. nie jesteś tylko tym co widać Twoje ja tworzy wokół Ciebie klimat aurę i dlatego musisz pielęgnować tę otoczkę. nie użalaj się na sobą. raczej wstając rano z łóżka przeciągnij się rozkosznie i zaplanuj cos miłego. bez grymasu i obsesji siebie. chyba chodzi o to żeby się polubić a trudno o autosympatię gdy jest sie biernym i marudzącym. powodzonka Odpowiedz Link Zgłoś
anna.maria39 Re: Czuję się taka nieatrakcyjna 21.08.05, 11:38 Ano właśnie- uwaga na skutki "rozpaczliwego" szukania kogokolwiek. Efektem tego jest trafianie obok tarczy a nie w dziesiątkę. A potem myślisz, ze to Twoja wina.. Odpowiedz Link Zgłoś