Dodaj do ulubionych

o wpływie ciepłej szarlotki...

23.09.02, 09:17
...na kruchym cieście na równowagę psychiczną i emocjonalną czarownic...

Jednym słowem - zakochałam się (nie w szarlotce!) i jestem bardzo
szczęśliwa :))

Pzdr ciepło i różowo
Vicca
Obserwuj wątek
    • Gość: kamfora Re: o wpływie ciepłej szarlotki... IP: 62.29.248.* 23.09.02, 09:27
      vicca napisała:

      > ...na kruchym cieście na równowagę psychiczną i emocjonalną czarownic...
      >
      > Jednym słowem - zakochałam się (nie w szarlotce!) i jestem bardzo
      > szczęśliwa :))

      Koniecznie podaj przepis! :-)
      (niekoniecznie na szarlotke..;-)

      :-))
      Ba.
      • vicca przepis... 23.09.02, 10:38
        Proszę uprzejmie :)

        Bierze się jednego chudego Anioła
        ciepłą szarlotkę na kruchym spodzie (z lodami)
        kawę i herbatę
        i faszeruje się Anioła szarlotką ;)
        patrząc jak się śłicznie uśmiecha :)

        Efekt jest niezwykły... :)

        Pzdr ciepło V*
        • arek_cz Parujaca szarlotke z ... 23.09.02, 11:14
          ... lodami, bita smietrana i przystrojona liscmi melisy.
          A do tego w tle Sting i Police (Roxane).
          A na dokladke lawke w parku, wierzby nad stawem, iskierki
          w oczach...
          • Gość: lusia Re: Parujaca szarlotke z ... IP: *.kim.pl / *.kim.net.pl 23.09.02, 13:28
            Na smiertelnika to bardziej placek ze sliwkami. Kruchy, a jak nie to
            przynajmniej z kruszonka.
            • vicca Re: Parujaca szarlotke z ... 23.09.02, 15:43
              placka ze śliwkami nie mieli, ale kto wie czy nie dałby tego samego efektu?
              ;))

              Pzdr ciepło V*
              • arek_cz Re: Parujaca szarlotke z ... 23.09.02, 16:06
                W szarlotce nie bylo przypadkiem i sliwek ?

                ;)
                • vicca Re: Parujaca szarlotke z ... 23.09.02, 16:45
                  Były śliwki :) Tak nieco do smaku :) W sam raz żeby złamać goryczkę herbaty :)

                  Pzdr ciepło V*
        • kamfora Uwazaj, Vicca...;-) 23.09.02, 20:35
          vicca napisała:

          > Bierze się jednego chudego Anioła

          Chudy Anioł? Myślałam, że Anioły są tłuściutkie!
          Może pomyliłaś z cz_arnoksiężnikiem? ;-)
          Taki tylko cz_yha na cz_arownicę Viccę, cz_arująco się uśmiecha,
          a potem...cz_ary-mary, hokus-pokus, abrakadabra i...
          tylko Ci uszy wystają!(albo i to nie i cz_arownica tonie! ;-)

          Kiedyś była piosenka:
          "U Viccy jest słodko,
          świat pachnie szarlotką...)"
          (a może u kogo innego, ale tak, czy siak - słodko! ;-)

          (Te Twoje przyjęcia wirtualne,
          to było takie weselisko na raty/przedpłaty?)
          • vicca Re: Uwazaj, Vicca...;-) 24.09.02, 07:45
            Imprezy były całkiem a priori ;)

            Jeżeli będzie jakiekolwiek weselicho - to na forum trwałoby ładny tydzień
            czasu ;))
          • arek_cz Troche inny aniol 24.09.02, 13:16
            > Chudy Anioł? Myślałam, że Anioły są tłuściutkie!
            Ten jest troszke inny bo byl zapomniany z zakurzonymi
            skrzydlami.

            :)
            • vicca Re: Troche inny aniol 24.09.02, 17:25
              Niech żałuje ten kto o nim zapomniał :)

              Pzdr ciepło
              Vicca
              • arek_cz Re: Troche inny aniol 25.09.02, 11:19
                Aniol na pewno nie zaluje :)
                • vicca Re: Troche inny aniol 25.09.02, 17:11
                  Hmm...

                  z Aniołami różnie bywa... ;))
                  Ale czarownice na pewno nie żałują :)

                  Pzdr ciepło V*
                  • arek_cz Re: Troche inny aniol 26.09.02, 08:03
                    > z Aniołami różnie bywa... ;))
                    Zalezy z jakimi ;))
    • Gość: gb Re: o wpływie ciepłej szarlotki... IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 23.09.02, 16:21
      Dziwne zjawisko, albo chmury niżej lub więcej osób umie latać.
      • arek_cz Re: o wpływie ciepłej szarlotki... 23.09.02, 16:31
        > Dziwne zjawisko, albo chmury niżej lub więcej osób umie
        latać.

        Prawidlowa odpowiedz to:
        B) więcej osób umie latać

        ;))
    • ich Re: o wpływie ciepłej szarlotki... 23.09.02, 16:58
      bardzo chetnie przyłączę się do latania, w kluczu zawsze raźniej
      choć ponoć troje to tłum,
      musze wypróbowac tą szarlotkę, tylko na kim?
    • kwieto Re: o wpływie ciepłej szarlotki... 23.09.02, 18:20
      :"))))))

      Tiaaaa.... sernik ze sliwkami...
      • arek_cz Re: o wpływie ciepłej szarlotki... 23.09.02, 18:33
        Oj Kwieto ales paskuda wiesz ;))

        Jaki sernik przeciez jest jak byk ze keks ;P
        • kwieto Re: o wpływie ciepłej szarlotki... 23.09.02, 18:40
          Ach, bo mi sie przypomnial taki jeden, ino z wisniami a nie sliwkami. Ale
          to prawie to samo :")
          • rozalek toz to czysta hierezyja, panie 23.09.02, 19:59
            jak mozna porownywac sliwki do wisni
            i to na dodatek z serniku?



            to jak nie przymierzajac zoledzie do kasztanow
            • kwieto Re: toz to czysta hierezyja, panie 23.09.02, 20:05
              No bo kasztany od zoledzi tez sie niewiele roznia...
              • kamfora kasztany, żołędzie... 23.09.02, 20:19
                kwieto napisał:

                > No bo kasztany od zoledzi tez sie niewiele roznia...

                Oj, co to, to prawda!
                Ja mam poukładane na komputerze w pracy kasztany,
                przyszła kiedyś taka pani z kontroli (zbadać, czy by się kogoś nie dało
                zwolnić z braku odpowiednio dużej ilości pracy ;-)
                i wykrzyknęła: Ależ śliczna kolekcja żołędzi!
    • ta_mar_ta Re: o wpływie ciepłej szarlotki... 24.09.02, 23:42
      Chudy Anioł z zakurzonymi skrzydłami nad szarlotką...
      Piękny obraz, żal, że nie umiem malować :(

      Vicca, gratuluję :)


      Ta_
      • vicca Ta ... 25.09.02, 17:09
        Dziękuję :)

        Ja też nie umiem, ale nie szkodzi, widziałam "na żywo" :)

        Pzdr ciepło Vicca
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka